OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Son 10 kişilik yerimiz kaldı/

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bu hatayı alıyorum arkadaşlar Yardım edebilecek varmı ??
modeminize res atınız düzelicektir.[DOUBLEPOST=1398518266,1398518230][/DOUBLEPOST]
Yargolekin Banı Kalkmassa Ben de Bırakıyorum Arkadaş Serverdeki Adalete Bak.[DOUBLEPOST=1398518058,1398517936][/DOUBLEPOST]Adam Küfürden Ban Yedi Diyor Ya Loggina ya nebel bunlar nolucak handro filan adaletiniz yok arkadaşım İlk Onlar Küfür Ediyor Bende Serverdeydim Bende Ss Aldım Skype Verin Atayım.Annesine küfür Ediyorlar Adamın Sonra O Ban Yiyor Oyun Düzenini Bozmak Mı Adam Tümüyle Çok İyi Rol Yapıyor.Adamın Banı Kalkmassa Daha 7 Tane Daha Oyuncu Serveri Bırakacak.
yargolek küfürden ban yemedi oyun düzenini bozma karaban kalesini yıkmadan ban yedi

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aynen öyle. +Buraya Yan Hesaplarıyla Gelip Kendini Övmeside Aptallık.[DOUBLEPOST=1398518529][/DOUBLEPOST]Ayrıca Ne Kadar Oldu Hala Whitelistte Değiliz:S
arkadaşım benide anlayın bir giriyyorum 20 den fazla bildirim oluyor ö.m ler baya var ve ilgide baya arttı.55 kişi oldu gerçekten kusura bakmayın almaya çalışıyorum.[DOUBLEPOST=1398518675,1398518640][/DOUBLEPOST]
Yargolekin Banı Kalkmassa Ben de Bırakıyorum Arkadaş Serverdeki Adalete Bak.[DOUBLEPOST=1398518058,1398517936][/DOUBLEPOST]Adam Küfürden Ban Yedi Diyor Ya Loggina ya nebel bunlar nolucak handro filan adaletiniz yok arkadaşım İlk Onlar Küfür Ediyor Bende Serverdeydim Bende Ss Aldım Skype Verin Atayım.Annesine küfür Ediyorlar Adamın Sonra O Ban Yiyor Oyun Düzenini Bozmak Mı Adam Tümüyle Çok İyi Rol Yapıyor.Adamın Banı Kalkmassa Daha 7 Tane Daha Oyuncu Serveri Bırakacak.
skype adresi VoLVerin55 buyrun verin lütfen haklı bulursak banı açılacaktır.[DOUBLEPOST=1398518717][/DOUBLEPOST]
Yargolekin Banı Kalksa Diyorum
sizinle ilgili olarak soruşturma başlatıldı yarım saate kadar her şey belli olacak.[DOUBLEPOST=1398518749][/DOUBLEPOST]
Oyuna Cağriye - Sultan İçki-Rom
Falan ekleyin çok daha güzel olur :D
eklerseniz ben cağriye olabilirmiyim lütfen ;(
fikriniz dikkate alındı teşekkürler[DOUBLEPOST=1398518829][/DOUBLEPOST]
1.Ben Sizin Atlarınıza Noldu Bilmiyorum Ki.Sen Bana Sövmeye Başladın Bende Sana Sövdüm Bu kadar basit.[DOUBLEPOST=1398515914,1398515850][/DOUBLEPOST]
İlk Sen Sövmedinmi Arkadaşım ? ilk Bunu Söyle
loginna ile ilgili olarak ettiği küfürler dolayısında uyarı alacaktır.[DOUBLEPOST=1398518902][/DOUBLEPOST]
bana bir bakarmısnız
buyrun
kirito ekleniyor kabul edildi[DOUBLEPOST=1398519003][/DOUBLEPOST]
admin hadii seni beliyorum
oyun içi adınız uymuyor
TophBeiFong hadi bari bu olsun yaa
bu isim olmaz k.b mayın selzok yapabiliriz ?

Anarchy007

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
modeminize res atınız düzelicektir.[DOUBLEPOST=1398518266,1398518230][/DOUBLEPOST]
yargolek küfürden ban yemedi oyun düzenini bozma karaban kalesini yıkmadan ban yedi
yok kardeşim res attım yine giremiyorum aynı hata hala sildim tekrar kurdum yine olmuyo

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adamın Banı Kaldırılmak Zorunda ORAYA küfürden Yazmışsınız Ayrıca Yargolek Ogün Oyunda Bile DEĞİLDİ kendisi Bizim Apartmanda Oturuyor.Eli Kırıktı Çarına Giren Başkasıydı Normalde Yargolek Çok İyi Rol Yapar ve Küfür etmez Hastaneden Geldiği Zaman Ban Yediğini Görünce Çok Üzülücek tir lütfen Kaldırın.
hakkında soruşturma açıldı ve küfür yazısı değiştirildi özür dileriz eğer haklı bulunursa açılacaktır.Loginna ve diğerleri uyarı alacaktır merak etmeyin adalet elbet yerini bulacaktır.[DOUBLEPOST=1398519618,1398519583][/DOUBLEPOST]
yok kardeşim res attım yine giremiyorum aynı hata hala sildim tekrar kurdum yine olmuyo
silip kurmayla alakası yok eğer hileniz yok ise bu bir prpxy hatasıdır bir kaç kere daha resleyin düzelecektir.

Ezio_Auditore

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız: lordofcreppers
Oyun içi adınız [ortaçağ uygun olmalı]:LordCreeper
Altın kurala uyacakmısınız:Evet

Son düzenleme:

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ş U küfürlere Bak Lorda Bile Küfür Edenler Çok Var Dahada Olay Kızışmasın 3 tane atayım.

uyarı alacaklar bir daha olursa ban yiyecekler deidğim gibi adalet yerini bulacak fakat karaban kalesini bozma suçu var bu suç kolay kolay affedilemez.ayrıca o n.o.d.u.s.u kapatırsanız iyi olur....

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben Asla Hile Açmam O gün Çarımdaki Ben Deildim ki Bu Resimleride Kim Çekti Bilmiyorum.Yapmadğım Bir Şey İçin Neden Banlanıyım.Çarımın Şifresini Ya Biri Kırdı Yada Tanıdığım Biri Girdi Bilmiyorum.AMA ben Asla Hile Kullanmam Ayrıca O Hilenin Adını Biliyorum Adı R.E.S.İ.L.İ.E.N.C.E
siz kullanmıyorsunuz zaten resmi atan arkadaşa dedim banınız kalkarsa şifreniz değişecektir.

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Skypeniz Varsa Bana Verebilirmisiniz Sakıncası Olmassa ?
VolVerin55[DOUBLEPOST=1398521321,1398521261][/DOUBLEPOST]
kardeş bak sana seni bekliyorum 1 saattir
bu isim olamaz.Düzgün bir şey bulun[DOUBLEPOST=1398521406][/DOUBLEPOST]
Adınız:Efe
Oyun içi adınız: DeadliestGuard
Altın kurala uyacakmısınız:Evet kessinlikle
Ortaçağ rpg oynadınızmı:2 kere oynadım
Hangi mesleğe girmek istersiniz:asker
Hangi hanedana girmek istersiniz:Karah hanesi
yaşınız:12
Rpg ile ilgili bilgileriniz:Görev yaparak gelişmek (not lütfen alın çok istiyorum saygılar :) )
oyun içi adınızı değişin