Osman'Lı Surviva'L Alım var Admin,Mod,Builder,Reklamci,Rehber

swatkahkad

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız:Emre
Yaşınız:15
Deneyimleriniz: Deneyen her 10 kadından 9'u beğendi (YANİ GÜZEL)
Eklemek istedikleriniz: Builder Olcam Ne Diyebilirim ki Türçemi Çok Güzel Kullanırım.
BUİLDERLİĞİNİZ ONAYLANMIŞTIR SKYPE: facebook:myhotemo_2 SKYPE-2. KURUCU: takkeli.aga iletişime geçiniz.

Adınız:Emre
Yaşınız:15
Deneyimleriniz: Deneyen her 10 kadından 9'u beğendi (YANİ GÜZEL)
Eklemek istedikleriniz: Builder Olcam Ne Diyebilirim ki Türçemi Çok Güzel Kullanırım.
BUİLDERLİĞİNİZ ONAYLANMIŞTIR SKYPE: facebook:myhotemo_2 SKYPE-2. KURUCU: takkeli.aga iletişime geçiniz.
Örnek Başvuru Formu:
Adınız:Melihcan
Yaşınız:14
Deneyimleriniz:10 serverde adminlik yaptım
Eklemek istedikleriniz: admin olmak istiyorum wg we birazda group managerden anlıyorum görevi en iyi şekilde yapmaya çalışacağım
Adminlik alımlarımız dolmuştur Diğer alımlar için iletişime geçin skype:facebook:myhotemo_2 kedi resimli olan lütfen...

CaptainPikachu03

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Adminlik alımlarımız dolmuştur Diğer alımlar için iletişime geçin skype:facebook:myhotemo_2 kedi resimli olan lütfen...
takkeli'yi eklemiştim

takkeli'yi eklemiştim
Reddedildi diyor diğer arkadaş ?

DAHA DEMİN BUİLDER ALINDIN DİYİP BANA SKYPEDEN ÖYLE ALIM ASLINDA YOK DİYORLAR :)

swatkahkad

Marangoz
En iyi cevaplar
0
takkeli'yi eklemiştim

Reddedildi diyor diğer arkadaş ?

DAHA DEMİN BUİLDER ALINDIN DİYİP BANA SKYPEDEN ÖYLE ALIM ASLINDA YOK DİYORLAR :)
Skype İletisim Hesabımızdan Konusuldu Halledildi. Builder Alımımız Son Bulmustur. Rehberlik ve Reklamcı alımlarımız devam etmektedir. Verilen Hizmete Göre Yetki Yükselme durumu var.