OSMANLICRAFT 1.7.x SkyBlock Server - FLY ve HediyeGolem var - Oynamak İstiyeceğin Bi Server

BroJuvaTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlgili Adminleriyle OSMANLICRAFT 1.7.x SkyBlock Server
Herkese 3 Farklı Ada Seçeneği

Serverde Her Durduğunuz 30Dk için Size 10K Para Ödülü Verir
/bilgi ve /vipbilgi Komutlarıyla Hızlıca Bilgi Alma
Açık Artırma Plugini
Yakında.. /minishop
Herkese /fly Yetkisi
1 Kırıktaş Kazınca Envanterinize 2 Tane Gelir
Kırıktaş Kazarken % Şanslarla Elmas Altın Demir ve Kömür Verir
Sunucumuzda Oynayan Herkese 1 Tane Golem Spawner Hediye /kit hediyegolem
Serverimizin Kapanma Gibi Bir Sorunu Yoktur.
Server Para Üstüne Değil Hizmet Üstüne Kurulmuştur.Server Para Üstüne Değil Hizmet Üstüne Kurulmuştur,Para Üzerine olsaydı zaten en çok VIP Satabileceğimiz bi Server Açardık
Server Yetkilileri Size Elinden Geldiğince Yardımda Bulunmaktadır.

IP:

46.20.1.98:1103
osmanlimc.axitrbilisim.com:1103
WebSite:
Yakında..

[--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------]

SPAWN

MARKET

Balıkçı

Zararsız Moblar

Zararlı Moblar

[--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------]

Serverimde Oynucak Olan Kişilere Şimdiden iyi Oyunlar dilerim.

SmartOYUN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucuda ./fly yok sanırım admine söyluyorum ilginlenmiyor fly var demisiniz ama yok ! ?

VolkanU

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İlk önce selamun aleyküm ben sizin serverinizi beğendim ve geliştirile bili ayrıcam program dilini biliyorum size yardım amaçlı site oluşturup örnekler atabilirim minecraft ile özellikle sky block la yakından ilgiliyim oradada serverinizin kitlesini büyütüp tamamı ile adeleti sağlamak isterim ve bana mod luk vermenizi istiyorum iletişim bilgilerimi özelden yazarım ts , mail , skype , facebook , intg , vb gibi iletişim bilgilerim vardır en yakın zamanda online olarak cevabınızı bekliyorum