Otomatik Ban Atma Bot Sorunu...

MurderPvPs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler serverime çok bot atılıyor botlara otomatik ban atan bir sistem yaparmısınız bir serverde görmüştüm servere taş çatlasın 2 bot giriyordu oda saniyesinde ban yiyiyordu çocuğa sorduğumda skript demişti...

BySteve

< Metin2 Tema %98 Loading ... >
En iyi cevaplar
0
Hile korumalarını sil yeniden yükle sürümlerine dikkat et fileslere bak .

MurderPvPs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Onunla alakası yok benim istediğim otomatik ban atan bir skript :/

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende Bir Tane Var Her Oyuna Grişte Bir Kick Yiyor Ardından Alıyor Botmusun Diye Kontrol Ediyor

Sheron

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Sheron

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Stopproxy BOŞ AntiProxy BOŞ AntiJoinBot HOŞ Proxy Engelliyor. + Adam Kendi İP Adresiyle Atamiyor Girip Çiktiginda 5 Saniye Bekletiyor.
Gayet güzel çalışıyor StopProxy. AntiJoinBot girişlerde sıkıntı yaşatabiliyor, tek yaptığı BOT ve oyuncuların girmemesi :)
Authme BOT koruması eklersin, mesela Türkiye dışında atılıyor ise BOT bunu engellersin. Mesela ben lobi paketi yapıyorum içerisinde AntiJoinBot bulunmuyor :)

Tabii seçenek bol, size kalmış.

NuclearMedusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gayet güzel çalışıyor StopProxy. AntiJoinBot girişlerde sıkıntı yaşatabiliyor, tek yaptığı BOT ve oyuncuların girmemesi :)
Authme BOT koruması eklersin, mesela Türkiye dışında atılıyor ise BOT bunu engellersin. Mesela ben lobi paketi yapıyorum içerisinde AntiJoinBot bulunmuyor :)

Tabii seçenek bol, size kalmış.
Sağlam Antijoinbot ve sağlam authme ayarı çözer stopproxy felan gerek yok

NuclearMedusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bakın, demek istediğimi anlamadınız galiba. Seçenek bol, isterseniz Authme BOT koruması isterseniz AntiJoinBOT isterseniz StopProxy isterseniz AdressLimit (BungeeCord) size kalmış yani.
Hocam seçenek bol doğru diyorsunuz ona bişe demiyorum stopproxy kullanacaksa güçlü bir makine lazım birde öneride bulundum arkadaşa sadece authme bot korumasıda bi işe yaramıyor

Sheron

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hocam seçenek bol doğru diyorsunuz ona bişe demiyorum stopproxy kullanacaksa güçlü bir makine lazım birde öneride bulundum arkadaşa sadece authme bot korumasıda bi işe yaramıyor
Çok güzel yarıyor sadece Authme BOT koruması, denedimde böyle bi' iddia'da bulunuyorum.