Otomatik odun kömürü devresinin mantığı

kemalreis09

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Uzun bir aradan sonra tekrardan merhaba arkadaşlar. Bilmiyorum belki beni hatırlayan olmaz ama beni seveceğinizi umuyorum. Bu videomda size otomatik odun kömürü fabrikasının mantığını anlattım umarım işinize yarar. Yeni videolar için takipte kalın...

Vivat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aynen,renderdayken onları böyle kenarlarından çek hocam :şapka:

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu videolardan zaten 1.5 güncellemesinden beri YouTube'da ve forumda birçok konusu açıldı.

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayrıca böyle bir sistem bana göre kullanışlı olmaz. Hopper 320 eşya (64'lük Stackler haline gelebilen itemlere göre 320 ediyor.) alabiliyor, bir insanda zaten 320 odunu kömür yapmak için kullanmaz. Survival'a ilk başladığımızda ilk önce kendimize bir sığınak yapmaya çalışırız, ardından madene ineriz ve uzun bir süre sığınağa çık, yeni kazma yap tekrar aşağı in ve maden bulmaktır. Bu süreçte zaten Minecraft'ta bir kömür buldunuz mu arkasından on kömür daha buluyorsunuz, çok sık bulduğunuz içinde kısa süre içerisinde bu kömürler 400 kadar oluyor.

Modlu minecraft oynayanlar için güzel bir sistem olabilir, modlar çok fazla enerjiye ihtiyaç duyuyor ve 400 kömür ile yapılandan daha fazlasını gerektirebiliyor. Bu sebepten ötürü modlu oynayanlara yarar.

OrangeLemon

Let it die
En iyi cevaplar
0
Ayrıca böyle bir sistem bana göre kullanışlı olmaz. Hopper 320 eşya (64'lük Stackler haline gelebilen itemlere göre 320 ediyor.) alabiliyor, bir insanda zaten 320 odunu kömür yapmak için kullanmaz. Survival'a ilk başladığımızda ilk önce kendimize bir sığınak yapmaya çalışırız, ardından madene ineriz ve uzun bir süre sığınağa çık, yeni kazma yap tekrar aşağı in ve maden bulmaktır. Bu süreçte zaten Minecraft'ta bir kömür buldunuz mu arkasından on kömür daha buluyorsunuz, çok sık bulduğunuz içinde kısa süre içerisinde bu kömürler 400 kadar oluyor.

Modlu minecraft oynayanlar için güzel bir sistem olabilir, modlar çok fazla enerjiye ihtiyaç duyuyor ve 400 kömür ile yapılandan daha fazlasını gerektirebiliyor. Bu sebepten ötürü modlu oynayanlara yarar.
Öh ne yazdın sen öle ? sana roman yaz diyen olmadı :I

smolu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Ya skyblock

Bu arada açılıcak bizim hub sw serverde skyblock kısmanda aktif sistemler bölümüne yapmayı planlıyorum iznin olursa

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya skyblock

Bu arada açılıcak bizim hub sw serverde skyblock kısmanda aktif sistemler bölümüne yapmayı planlıyorum iznin olursa

Bu videoyu çeken arkadaştan izin almana gerek yok, çünkü önceki yorumlarda da dediğim gibi bu sistem zaten biliniyordu.

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Dostum güzel bir icat fakat çok gerekli değil bence.Yinede eline sağlık düşünmen yeter :)