Otomatik Sabah Yapma Makinesi [KızılTaş]

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Hihi skype de sölemiştin skripti vs :sırıtmak: Kurdum da ingilizce olunca biraz ara verdim şuanda web tasarım ve MySQL üzerinde drucam daha sonra java ve skript e geçicem
Ha, Ender sen misin :)
Forumda tanıyamadım biran :D

Yilmaz rafik

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bence Başka Yolu ? Kismı Siz Minecraftki adınızı Yazın

/give ? 137 Komut Bloğu Diye bir şey Geliyor Komutları Yazıyosunuz Pisdonu Öalıştımak Gibi Çalıştırın

XXSpideryasinXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Malesef bulamazsın fakat bazı modlar var ama eğerki Survival'ı seçmeden önce Hileleri açtıysan /give isim 137 1 yazarsan alabilirsin 1 beğeniyi eksik etme :sırıtmak:
tamam dur şimdi denicem o hackı minecraftı zorla demo oynatılırken give hilesini yapıyodum[DOUBLEPOST=1380364689,1380364492][/DOUBLEPOST]
Malesef bulamazsın fakat bazı modlar var ama eğerki Survival'ı seçmeden önce Hileleri açtıysan /give isim 137 1 yazarsan alabilirsin 1 beğeniyi eksik etme :sırıtmak:
teşekkür ederim oldu Allah senden razı olsun demek serverlerde komut bloğuyla beni evente çekiyolarmış :D

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tamam dur şimdi denicem o hackı minecraftı zorla demo oynatılırken give hilesini yapıyodum[DOUBLEPOST=1380364689,1380364492][/DOUBLEPOST]
teşekkür ederim oldu Allah senden razı olsun demek serverlerde komut bloğuyla beni evente çekiyolarmış :sırıtmak:
Aslında komut bloğuna gerek yok :D /tpall yazarsa herkezi çekebilir fakat mesela plotworld dakileri çekemeyebilir :D üstteki mesajımı beğenirsen sevinirim :D

XXSpideryasinXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında komut bloğuna gerek yok :sırıtmak: /tpall yazarsa herkezi çekebilir fakat mesela plotworld dakileri çekemeyebilir :sırıtmak: üstteki mesajımı beğenirsen sevinirim :sırıtmak:
beğendim ama plotworld ne ben 1 yıldır minecraft oynuyorum süperpro unvanındayım ne olduğunu bilmiyorum plotworld un ne o plotworld?

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
beğendim ama plotworld ne ben 1 yıldır minecraft oynuyorum süperpro unvanındayım ne olduğunu bilmiyorum plotworld un ne o plotworld?

plotworld, PlotMe isimli pluginin sonsuz arsa sağladığı dünyanın ismidir. Multi World plugini ile PlotMe generator kullanarak, plotworld isimli bir world oluşturuyorsun, o dünyada sonsuz arsalar oluyor.

XXSpideryasinXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
plotworld, PlotMe isimli pluginin sonsuz arsa sağladığı dünyanın ismidir. Multi World plugini ile PlotMe generator kullanarak, plotworld isimli bir world oluşturuyorsun, o dünyada sonsuz arsalar oluyor.
hmm 1 yıldır serverim yok demekki adamlar öyle sınırsız arsa yapıyo :D server açmama izin vermiyolar bad login sorunu properties yazıları benden kaçıyo kafam şunu atmışlar :berbat: elimi bunla bağlamışlar :kelepçe: snowman yaptığımdada öldürüyolar:kar::kırıkkalp: :ağla:

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
hmm 1 yıldır serverim yok demekki adamlar öyle sınırsız arsa yapıyo :sırıtmak: server açmama izin vermiyolar bad login sorunu properties yazıları benden kaçıyo kafam şunu atmışlar :berbat: elimi bunla bağlamışlar :kelepçe: snowman yaptığımdada öldürüyolar:kar::kırıkkalp: :ağla:
Yazından pek bir şey anlamadım, ama server açmakta problem yaşıyorsan, sorunlarını açık bir dille yazdığın takdirde yardımcı olabiliriz.

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Genellikle çoğu kişi ya onlinemod u true da bırakıyor kimisi güvenlik duvarını kapatmayı unutuyor kimiside hamachi ip adresini yazmayı unutuyor propertiese :D

XXSpideryasinXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazından pek bir şey anlamadım, ama server açmakta problem yaşıyorsan, sorunlarını açık bir dille yazdığın takdirde yardımcı olabiliriz.
anlatiyim propertieste bişi yazmıyo her yolu denedim bişi yazmıyo[DOUBLEPOST=1380374901,1380374869][/DOUBLEPOST]
Genellikle çoğu kişi ya onlinemod u true da bırakıyor kimisi güvenlik duvarını kapatmayı unutuyor kimiside hamachi ip adresini yazmayı unutuyor propertiese :sırıtmak:
ama propertieste hiç hiç hiç bişi yazmıyo :(

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlginc bir durum son sürümü indirmeyi deneyin :D