OttomanMC/Yetkili Alımı

Olacam

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alınacak Yetkililer
  1. Youtuber
  2. Diğer
Sunucu IP Adresi
OttomanMC.batihost.net
Selam Dostlar
Sunucumuz Açılalı Neredeyse 1 Hafta Oldu Olacak
Ama Sunucumuzda Oyuncu Sayısı Az
Gelen Oyuncular Sağolsun Bazıları Cidden Sunucumuza Zaman Ayırarak
Eğlenceli Zaman Geçiriyor
Sunucumuz Hak Ettiği Değeri Göremiyor Malesef
Hile Korumamız Biraz Zayıf
Bundan Dolayı Bazı Oyuncular Sunucumuzu Bırakıyor
Bizde Bİ Karar Aldık
Sunucumuz Tam Hergün +20 Online Çektiğinde
Yetkili Alımı Yapacağız
Şuanda Alabileceğimiz Tek Yetki

Youtuber
Youtuber İçin Gerekenler :
+200 Abone
+400 İzlenme
Rehber Alımları +20 Online Görülünce Başlicaktır
Rehberlikten - Moderatörlüğe Yükseleceksiniz
Direk Kimseye Admin Veya Moderatör Vermiyoruz !

Ayrıca Rehberin Tek Görevi Oyuncularla İlgilenmek Değil
Lütfen Rehber Olacak Arkadaşlar Reklamda Yapsınlar
Ama Başka Sunuculara Değil
Formlara vs.

Discord : https://**********/kUvcBVDTqH
İp : OttomanMC.Batihost.Net

Ayrıca Şunlarıda Ekleyeyim :
Sunucmuzda şu an;
2 Kurucu
1 Admin
2 Mimar
Vardır.

---------------------------
Sunucumuza Yakın Zamanda
Ejderha Etkinliği
PvP Turnuvası Etkinliği
Ve Daha Birçok Özellik Getireceğiz
---------------------------
Sunucumuz Yarı Op Faction'dur
4 Vip Vardır

DemirVip Aylık 10 TL
AltınVip Aylık 20 TL
ElmasVip Aylık 30TL
ZümrütVip Aylık 40TL

Yakında Süresiz Vip Eklenecektir
Süresiz Vipler Eklendikten Sonra %50 İndirim Olacaktır !
--------------------------------------------------------------------------------------
Kendinize İyi Bakın
Sunucumuzda İyi Vakit Geçirme Dileğiyle
OttomanMC Kalitenin Merkezi

(LÜTFEN BUNU OKUYUN
SUNUCUYA ALIM İÇİN GELENLER
ALLAH İÇİN YA YAZIYI OKUMUYORSUNUZ
YAŞINIZI YAZIYORSUNUZ 16 17 18
Bİ BAKIYORUZ ADAMIN YAŞI 13
GELMİŞ 18 İM DİYOR
ALLAH İÇİN BÖYLE GELECEKSENİZ GELMEYİN)

Son düzenleme:

Tbozz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
server güzel ama oyuncusu az bence gelecek vat eden bir server (: buraları hak etmiyo birazda ilersini hak ediyo

Olacam

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
server güzel ama oyuncusu az bence gelecek vat eden bir server (: buraları hak etmiyo birazda ilersini hak ediyo
Evet sunucumuzdaki çoğu oyuncuda bunu diyor bakalım ilerde belki daha iyi yerlere geliriz :)

Bilmiyomki

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
dostum sana tavsiyem oyuncularla rehberler değil sen ilgilen yada sunucuda bulun ve insanlarla sohbet et şahsen ben sohbet olmadığı zaman çıkıyorum yada kimse yazdıklarımı takmıyor ozamanda sıkılıyorum bunlara dikkat et ayrıca reklamlarını artır oyuna ilk geldiğinde oyuncuya çok ilgi gösterki ısınsın eğer ısınırsa bırakmaz. Umarım iyi işler başarırsınız

Olacam

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
dostum sana tavsiyem oyuncularla rehberler değil sen ilgilen yada sunucuda bulun ve insanlarla sohbet et şahsen ben sohbet olmadığı zaman çıkıyorum yada kimse yazdıklarımı takmıyor ozamanda sıkılıyorum bunlara dikkat et ayrıca reklamlarını artır oyuna ilk geldiğinde oyuncuya çok ilgi gösterki ısınsın eğer ısınırsa bırakmaz. Umarım iyi işler başarırsınız
Merhaba Dostum Tavsiyen Güzel Sağolda Laten Oyuncularla Sohbet Ediyoruz Rehberi Almamın Sebebi Biz Olmadığımızda Oyuncularla İlgilenmesi Bazen Sunucuyla İlgili işlerimiz Oluyor Bakamıyoruz Şuanki hedefimiz +20 Online Görüp Rehber Alımı Yapmak :)

arda3381

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oda bu güzel cevapları haketmiyo sw ye geldim v4 p4 elmas set bide düz elmas kılıc verdi dedim heralde ya emek ya yarı op kazmaya başladım lapis sonra kasalara bakmaya gittim kasaların biri 10 tl di ve p24 kes35 vardı siz bunun ne demek oldugunu anladınız 10 tl yatır al paşa paşa p24 veya kes 35 item , tam anlamıyla P2W hadi bana bu sw nin pay to win olmadıgının kanıtını söleyin kurucuya söledim kurucuda laflara dayanamayan bi abi her lafa ban atar oyuncuları dinlemez umrunda bile deildir sw p2w sevenler buyursun asıl tanıtım söle olmalı

herkeze merhaba bugun size bir faction sunucu tanıtacagım anlatıcaklarım buraya sıgmaz iceri gelin ( başlık )

konu = herkeze merhaba tecrübesiz şekilde actıgımız sw mize hoş geldiniz oyuna başlar başlamaz p4 ekipmanlarınız olur para yatırmadan nah bi yere gelirsiniz demirvip kiti p15 altınvip kiti p20 elmasvip p25 zümrütvip p30 olarak sizin icin efso bi p2w sw hazırladık para kazanmak icin vip kitlerini oldukca güclü tuttuk istiyenler alabilir ama bana kötü yorumlar yazmayın cünkü aglarım kudururum sizi banlarım hiç sizi cekemem istiyen oynasın istiyen oynamasın vip alanlar oyunu 1 günden kısa bir sürede babası olacak tır yeni kasamız p24 kes 35 sadece 10 tl! gelin alın sizde 1 dk de sunucu babası olun bu yorumdan sonra istiyen gelebilir ben yorumumu yaptım benden bu kadar.

Olacam

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
oda bu güzel cevapları haketmiyo sw ye geldim v4 p4 elmas set bide düz elmas kılıc verdi dedim heralde ya emek ya yarı op kazmaya başladım lapis sonra kasalara bakmaya gittim kasaların biri 10 tl di ve p24 kes35 vardı siz bunun ne demek oldugunu anladınız 10 tl yatır al paşa paşa p24 veya kes 35 item , tam anlamıyla P2W hadi bana bu sw nin pay to win olmadıgının kanıtını söleyin kurucuya söledim kurucuda laflara dayanamayan bi özür dilerim her lafa ban atar oyuncuları dinlemez umrunda bile deildir sw p2w sevenler buyursun asıl tanıtım söle olmalı

herkeze merhaba bugun size bir faction sunucu tanıtacagım anlatıcaklarım buraya sıgmaz iceri gelin ( başlık )

konu = herkeze merhaba tecrübesiz şekilde actıgımız sw mize hoş geldiniz oyuna başlar başlamaz p4 ekipmanlarınız olur para yatırmadan nah bi yere gelirsiniz demirvip kiti p15 altınvip kiti p20 elmasvip p25 zümrütvip p30 olarak sizin icin efso bi p2w sw hazırladık para kazanmak icin vip kitlerini oldukca güclü tuttuk istiyenler alabilir ama bana kötü yorumlar yazmayın cünkü aglarım kudururum sizi banlarım hiç sizi cekemem istiyen oynasın istiyen oynamasın vip alanlar oyunu 1 günden kısa bir sürede babası olacak tır yeni kasamız p24 kes 35 sadece 10 tl! gelin alın sizde 1 dk de sunucu babası olun bu yorumdan sonra istiyen gelebilir ben yorumumu yaptım benden bu kadar.
Dostum Kasaları Düzenleyeceğiz Bu Birincisi
İkincisi Sunucumda Topu Topu 10 Dk Durdun ve 10 Dk Eleştiri Yaptın Daha Oynamadan Etmeden Havadan Sudan Yorum Yapıyorsun

Adam Para Yatırıyor Bi Farklılık Olsun Adam Gelip Vip Alınca Ona Oyuncu kiti verecek halimiz yok herhalde ?=

arda3381

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum Kasaları Düzenleyeceğiz Bu Birincisi
İkincisi Sunucumda Topu Topu 10 Dk Durdun ve 10 Dk Eleştiri Yaptın Daha Oynamadan Etmeden Havadan Sudan Yorum Yapıyorsun

Adam Para Yatırıyor Bi Farklılık Olsun Adam Gelip Vip Alınca Ona Oyuncu kiti verecek halimiz yok herhalde ?=
brom her eleştiri yapanı banlıyomusun sen? + hadi oyuncu kiti deilde 3 5 güclüsünü verebilirsinde kes35 ney lan