Oturum Açılamadı Bad Request Hatası

AzaZeLL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar başlıktan da anlamışsınızdır. Minecraft'ta herhangi bir servera girmeye çalıştığımda "Oturum açılamadı Bad request" diye bir hata alıyorum. Bu hata neyden kaynaklanmaktadır ve nasıl çözebilirim? Bilgisi olanlar lütfen yardım edebilir mi?

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
arkadas bunun kaynagi kapali serverlara girmeye çalisman çözümü ise açik bir server bul :) serverlarin %99kapali

AzaZeLL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Peki açık serverları nereden ve nasıl bulabilirim?

Oğulcan-1073

Marangoz
En iyi cevaplar
0
yoo bazılarına girior ama en çok ingilizlerikine girior sana tavsiyem minecraftın sitesine gir uye ol oyunu satın al ordan bad request hatası olmadan oyna

SüperAskeerr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
(OĞULCAN) Ben oyunu satın aldım msne aktivasyon mesajı gönderilcektir yazıyo 3 gün oldu hala gelmedi sen nedeni biliyonmu

AzaZeLL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İmkanım olsa satın alacam da imkanım yok. Hepinize teşekkürler...

Oğulcan-1073

Marangoz
En iyi cevaplar
0
(OĞULCAN) Ben oyunu satın aldım msne aktivasyon mesajı gönderilcektir yazıyo 3 gün oldu hala gelmedi sen nedeni biliyonmu

Kardeşim Valla Minecraftin Sitesinden Alcaksin https://account.mojang.com/login bu siteye gir onun resmi sitesidir oraya üye ol ve giriş yap ve formu doldur ordan oyunu satın alla ilgili bişeyler yazcak o şekilde devam et ole satın alcan ama eğer farklı bir siteden yada oyuncudan aldıysanız ozaman tabi gelmez çünkü kandırılmış olursun kardeşim

bcbcscdc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hiç alakası yok kablosuz kullanacağanız

bcbcscdc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
oyunu alma imkanın yoksa mineshafter kullan onla premium serverlara girersin

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
orjinal olmasi gerekmez orjinal sadece user not premium hatasi veren serverlara girmeni saglar premium demissin neyi kastediyon