OtziCraft HUB /YENİ\ Factions SkyBlock EggWars- play.************* - 32GB - 500 KİŞİ

Sunucumuza bir sonraki eklenecek oyun modumuz hangisi olsun?

• KitPvP

Kullanılan: 7 26.9%
  • SkyWars

Kullanılan: 6 23.1%
  • Zombie Survival

Kullanılan: 9 34.6%
  • Silahlı oyun modları

Kullanılan: 6 23.1%
  • UHC-SG

Kullanılan: 7 26.9%

• Kullanılan toplam oy
    26
  • Anket kapatılmış .

OtziDeMajour

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Otzi
Craft Beta 0.2 32GB 500 Kişi

Sitenin eski tasarımını kullanarak bu konuyu başarılı görüntüleyemezsiniz.
ip: play.*************
www.*************
:creeper:EggWars:creeper:Factions:creeper:SkyBlock:creeper:
Yakında: KitPvP UHC-SG SkyWars

Not: SkyBlock hala yapım aşamasında, eksikleri var fakat açık. Biliyoruz şu anda *** gibi. Yetiştirmeye çalışıyoruz, inan bana.
-----------------------------------------------------------------------------------
HAKKINDA

• OtziCraft 24.01.2017 tarihinde factions sunucusu olarak açılmış, kısa süre içinde artan taleplerden dolayı HUB olarak 15.02.2017 tarihinden itibaren devam edecek olan bir sunucudur.
  • Her zaman oyuncunun yanında olan bir ekibi, kendini geliştirmeye adamış olan oyuncuların önünü açan fırsatları olan bir sunucudur.
  • birçok sorunla ilgilenen küçük bir ekibi, şaka şaka ekip falan yok. İki kişiyiz altı üstü. Bu yazı öyle resmi bir şey olmayacak.
  • Bu sunucu yeni açıldı. Yani gelişmek için tam zamanı. Bir kaç ay sonra çok çok güçlü olabilirsin.

• Bu sunucunun asıl amacı... Tamam artık sussak iyi olacak gibi. Zaten neye benziyor lan bu sunucu diye bakmak için geldiniz. Ne yazmış bu adam diye değil. Uzatmadan geçelim buraları zaten yazmaya da üşeniyor insan.
YETKİLİ ALIMLARI

• Yetkiliye ihtiyacımız bulunmaktadır. 2 adet moderatör alımı yapacağız.
  • 16+ yaşında olan fakat 20+ gibi davranışlar sergileyen, saygılı, dürüst, bilgili, asgari plugin bilgisine sahip olan, işine sadık kalan ve sunucunun yararını düşünen kişiler öncelikli tercihimizdir.
  • Yaşınızın 16'dan küçük olması seçilmenizi etkilemeyebilir. Önemli olan davranışlarınızdır.
  • TS3 zorunludur! Bizimle vakit geçirin ki, kimsiniz bilelim.

Factions ve SkyBlock'ta Klanlar İçin Fırsat
Klanını al ve OtziCraft'a gel. Aşağıdaki ödülleri kazanma şansı yakala.
5-10 kişilik aktif klanlar*: Faction 20M - SkyBlock 1 adet 2. seviye Spawner
10-20 kişilik aktif klanlar*: Faction 70M - SkyBlock 2 adet 2. seviye Spawner
20+ kişilik aktif klanlar*: Faction 250M - SkyBlock 5 adet 2. seviye Spawner

*Ödüller sadece klan liderine verilir. Ts3 ya da Discord'da aktif olmak zorunludur.
Aykırı kullanımlar sınırsız uzaklaştırmayla sonuçlanır.

www.*************
------------------------------------------------------------------------------------
SUNUCULAR VE ÖZELLİKLERİ
ip: play.*************

www.*************

-----------------------------------------------------------------------------
Factions
Maks kişi sayısı: 200
Ram: 16GB
CPU: Intel Xeon E3-1240 V2 @ 2x 3.40Ghz
Anti-Cheat: NCP / AAC /AUP

Factions Eventleri

Factions sunucusunda /facebook yazarak grubumuza katıl ve eventleri takip et. Sürekli bir şeyler yapıyoruz.

Warp Menüsü
upload_2017-2-14_20-47-34.png

Spawn (yarısı bile değil çok büyük diye alamadık, yani ss alamadık)
upload_2017-2-14_21-1-17.png

Faction Kasalar
upload_2017-2-14_21-3-1.png

Faction Market
upload_2017-2-14_21-6-18.png

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SkyBlock
Maks kişi sayısı: 120
Ram: 8GB
Anti-Cheat: NCP

SPAWN
upload_2017-2-14_21-9-32.png

EggWars
Maks kişi sayısı: 120
Ram: 8GB
Anti-Cheat: NCP / AAC /AUP

EggWars Lobi

:epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon::epantolon:

Sunucu Sahibi: OtziDeMajour / Otzi De Majour Fur La Favour

Proudly customized by OtziDeMajour under the Hacettepe eSports Community, using plugins of various developers.

Son düzenleme:

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Otzicraft yerine serverin adını Otzidemajour yapın bence çok havalı bi kelime :D müzikle uğraşıyonuz heralde

OtziDeMajour

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Otzicraft yerine serverin adını Otzidemajour yapın bence çok havalı bi kelime :D müzikle uğraşıyonuz heralde
Nickim olmasaydı dediğini yapabilirdim ama her yerde Otzi, Otzi, Otzi olunca çevremdekiler egoist damgasını vurdu bile :D Maalesef müzikle olan tek alakam, müzik dinliyor olmam :(

Otzi De Majour, Otzi De Minour. Bel ki de Otzi De Sol Anahtarı? Kim bilir :)

Wondercrafter

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yeni açılmasına rağmen gerçekten çok kaliteli bir sunucu +1

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Konu düzeni iyi ama biraz daha oynayın konu düzeniyle.

Konuya baktığımda serveri bilmeyen birisi olarak çok kaliteli gördüm.Birazdan girip bakacağım.

OtziDeMajour

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yeni açılmasına rağmen gerçekten çok kaliteli bir sunucu +1
Teşekkür ederim Wondercrafter.
Konu düzeni iyi ama biraz daha oynayın konu düzeniyle.

Konuya baktığımda serveri bilmeyen birisi olarak çok kaliteli gördüm.Birazdan girip bakacağım.
Teşekkür ederim Atomy. Sunucudaki eksikleri tamamlar tamamlamaz konuyu da düzenleyeceğim. Görüşleriniz bizim için çok önemli.
ALIM VARMI HUB PLUGINLERDEN ANLARIM ?
ChestCommands plugini üzerinden tüm skyblock marketini düzenleyecek birini arıyoruz. Bu kişi bunu tamamen hallederse aramıza katılmaya hak kazanabilir...

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bence konu tasarımı berbat. Sunucu ile konu tasarımı kıyaslanamayacak kadar kötü. Sunucu iyi, konu kötü...

OtziDeMajour

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence konu tasarımı berbat. Sunucu ile konu tasarımı kıyaslanamayacak kadar kötü. Sunucu iyi, konu kötü...
Konu tasarımı için birine mesaj attım. Ama arkadaş aşırı egosundan yardımcı olmaya vakit bulamadı herhalde. Cidden berbat olduğunun farkındayım. Bende tasarım özürü var yahu. Uğraşsam da beceremiyorum. Düşün bak bir de buna yarım saat kırk beş dakikamı falan harcadım :D olmuyor usta, ne yapayım? Elden gelen bu. Yetenek yok yetenek :)

edit: mesaj attığım kişi ücretli tasarım yapıyordu.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı için birine mesaj attım. Ama arkadaş aşırı egosundan yardımcı olmaya vakit bulamadı herhalde. Cidden berbat olduğunun farkındayım. Bende tasarım özürü var yahu. Uğraşsam da beceremiyorum. Düşün bak bir de buna yarım saat kırk beş dakikamı falan harcadım :D olmuyor usta, ne yapayım? Elden gelen bu. Yetenek yok yetenek :)

edit: mesaj attığım kişi ücretli tasarım yapıyordu.
Kim onu söyler misin? Ayrıca benim 10 dakikada yaptığım tasarımlara 10, 20 TL alanlar var. Konuma baktıysan tasarımlarımı görmüşsündür. Aslında " Konu Tasarımı Yardım Kurumu " açmayı düşünüyorum. :D

Dipnot : Ben çok iyiyim demiyorum ama benden daha kötü olanlar, benden daha kötü yapıp para alıyorlar :ha:

OtziDeMajour

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kim onu söyler misin? Ayrıca benim 10 dakikada yaptığım tasarımlara 10, 20 TL alanlar var. Konuma baktıysan tasarımlarımı görmüşsündür. Aslında " Konu Tasarımı Yardım Kurumu " açmayı düşünüyorum. :D

Dipnot : Ben çok iyiyim demiyorum ama benden daha kötü olanlar, benden daha kötü yapıp para alıyorlar :ha:
Valla hatırlamıyorum da değişik bir nick'i vardı. Donlupatron mu ne, öyle bir şey. Sanki bana fully animated 3d banner falan yapacakmış gibi havalara girdi. Yok ben büyük sunuculara yaptım konyacraft legendcraft bilmem ne bilmem ne. Şimdi istediği para bir şey değil. 15tl reklam banneri 25 konu tasarımına istiyor da. Çocuğun kullandığı şeyler hazır gibi geldi. Öyle bir espirisi yok yani. Şüphelendim acaba template tarzı psdden mi geçirip duruyor diye. Sordum ben de GFX pack falan mı kullanıyorsun diye. GFX pack ne demek bilmiyorum hala. Bu psd template'lerine deniyor sandım. Arkadaşın kuyruğuna bastık heralde biraz saygısını kaybetti. Neyse, emeğidir değildir; kendi yapmıştır yapmamıştır bilemeyeceğim.

Senin konuna gelince...
Evet konunu görmüştüm. Hoşuma gitti güzel. Fakat benim bu işlere ayıracak vaktim olmadığı için sade bir şekilde konuyu koydum geçtim. Zaten asıl olay sunucuda ben insanların buradaki konu düzenine takılmasını anlamıyorum. Zaten takılanlar genelde kendi sunucusu olan kişiler falan oluyor. Oyuncu ip alıp giriyor, beğeniyorsa oynuyor.

Benim konum neden özensiz?
Hem vakit yok, hem de ben bu konuyu sırf reklam verdiğim için açtım. Önceki de öyleydi sunucu Factions'ken. Yani sitede dursun, oyuncular görür beğenir gelirler falan diye koymadım.

Sadede gelince LhWx, kimisi sinir bozucu oluyor. O yüzden tüm tasarımcılardan grafikerlerden soğuyorum.

Hayır yani o donlupatron mudur artık neyse işte, sanki gelmiş bana şöyle bir banner yapıyor da havalara giriyor. Gülüyorum böylelerine, ne deyim.

Edit1: Eklemeden geçemeyeceğim, bu olay için ayrı konu açacağım da; rabisu ne oluyorsa artık heralde hosting firması, oraya bir banner yapmış bu arkadaş. Arkaplanı kendi yapmamıştır eminim. Almış kırpmış efekt koymuş 2-3 font indirip (ki logo ile sol taraftaki yazının fontu bile aynı) "Ben dünyanın en iyi grafikeriyim" havalarına bürünüyorlar. Dediğim banner için tıkla(dikkat patates içerir.)

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Valla hatırlamıyorum da değişik bir nick'i vardı. Donlupatron mu ne, öyle bir şey. Sanki bana fully animated 3d banner falan yapacakmış gibi havalara girdi. Yok ben büyük sunuculara yaptım konyacraft legendcraft bilmem ne bilmem ne. Şimdi istediği para bir şey değil. 15tl reklam banneri 25 konu tasarımına istiyor da. Çocuğun kullandığı şeyler hazır gibi geldi. Öyle bir espirisi yok yani. Şüphelendim acaba template tarzı psdden mi geçirip duruyor diye. Sordum ben de GFX pack falan mı kullanıyorsun diye. GFX pack ne demek bilmiyorum hala. Bu psd template'lerine deniyor sandım. Arkadaşın kuyruğuna bastık heralde biraz saygısını kaybetti. Neyse, emeğidir değildir; kendi yapmıştır yapmamıştır bilemeyeceğim.
Senin konuna gelince...
Evet konunu görmüştüm. Hoşuma gitti güzel. Fakat benim bu işlere ayıracak vaktim olmadığı için sade bir şekilde konuyu koydum geçtim. Zaten asıl olay sunucuda ben insanların buradaki konu düzenine takılmasını anlamıyorum. Zaten takılanlar genelde kendi sunucusu olan kişiler falan oluyor. Oyuncu ip alıp giriyor, beğeniyorsa oynuyor.

Benim konum neden özensiz?
Hem vakit yok, hem de ben bu konuyu sırf reklam verdiğim için açtım. Önceki de öyleydi sunucu Factions'ken. Yani sitede dursun, oyuncular görür beğenir gelirler falan diye koymadım.

Sadede gelince LhWx, kimisi sinir bozucu oluyor. O yüzden tüm tasarımcılardan grafikerlerden soğuyorum.

Hayır yani o donlupatron mudur artık neyse işte, sanki gelmiş bana şöyle bir banner yapıyor da havalara giriyor. Gülüyorum böylelerine, ne deyim.

Edit1: Eklemeden geçemeyeceğim, bu olay için ayrı konu açacağım da; rabisu ne oluyorsa artık heralde hosting firması, oraya bir banner yapmış bu arkadaş. Arkaplanı kendi yapmamıştır eminim. Almış kırpmış efekt koymuş 2-3 font indirip (ki logo ile sol taraftaki yazının fontu bile aynı) "Ben dünyanın en iyi grafikeriyim" havalarına bürünüyorlar. Dediğim banner için tıkla(dikkat patates içerir.)

Donlu patron nam-ı diğer DP GRAFİK fikrimce konu tasarımlarında iyi ancak gereksiz derecede para istiyor. Rabisu'ya yaptığı kolay, sadece bir kaç tane yazılar değişik fotoğraf yapıp, onu gif haline getireceksin. Diğerinde ise tam olarak nasıl yapıldığını bilmiyorum ama Adobe After Effects kullanmış olabilir son olarak da GFX PACK tasarımcıların böyle materyal paketleridir. Effektlerinden tut, ışıklara gibi... Ve de PSD'yi tam açıklayayım Photoshop ile yaptığın bir şeyi PSD olarak kaydeder isen onu paylaşabilir, veya tekrar açıp düzenleyebilirsin.

OtziDeMajour

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Donlu patron nam-ı diğer DP GRAFİK fikrimce konu tasarımlarında iyi ancak gereksiz derecede para istiyor. Rabisu'ya yaptığı kolay, sadece bir kaç tane yazılar değişik fotoğraf yapıp, onu gif haline getireceksin. Diğerinde ise tam olarak nasıl yapıldığını bilmiyorum ama Adobe After Effects kullanmış olabilir son olarak da GFX PACK tasarımcıların böyle materyal paketleridir. Effektlerinden tut, ışıklara gibi... Ve de PSD'yi tam açıklayayım Photoshop ile yaptığın bir şeyi PSD olarak kaydeder isen onu paylaşabilir, veya tekrar açıp düzenleyebilirsin.
Yani bilemeyeceğim dostum. Arkadaşın yaptığı iş hakkında satışları baltalamak gibi olmasın diye bir şey demek istemiyorum ama sanki çok da profesyonel bir grafikermiş gibi havalara girmesi de garip. PSD'nin ne olduğunu biliyorum, GFX Pack'i bilmiyordum; sağolasın söylediğin için. O attığım 3d banner gibi bir şeyi yapsa sonra havalara girse okay diyeceğim de :D 2d patates bannerlar, havalar 1milyon D. :) Özel Mesaj atabilirsen oradan devam edelim. Sağlıcakla.