OurServer (1.7.x) - Enchli Elma Yok ! - || OurServer.AxitrBilisim.com:1205

ByDrooqqeR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
IP Adresi: ourserver.axitrbilisim.com:1205
Sürüm: 1.7.x

Selam millet. Uzun süre bir aradan sonra Minecraft'a tekrar başlamak istedim.
Favorim olan survival serverlerin bir kısmına girdiğimde, şimdiki survival sunucuların eski faction sunuculardan bir farkı olmadığını gördüm.
Bunun üzerine hemen ekibimi toplayıp iş başına geçtim.
OurServer, diğerlerinden daha farklı olarak daha da zorlaştırılmıştır.
Yakında gelecek güncellemeler ile susuzluk ve buna benzer hayatta kalmayı zorlaştıracak olayları sizlerle buluşturacağız.

- Klan veya takım eklenmemiştir. Yakında oylamaya sunulacak ve eklenip eklenmeme kararı alınacaktır.
Şimdiye dek eklenmeme nedeni ise, hileli iki kişinin takım olup birbirlerine vuramadan diğerlerini öldürebilmeleridir.

- Meslekleri kullanarak para kazanabilirsiniz.

- Anti X-ray ile artık kimseye madende haksızlık olmayacak.

- Claim sistemimiz ile evinizi düşmanlarınızdan koruyun.

- Anti hile pluginimiz ile hileleri büyük oranda azalttık.

- İpeksi kazma ile spawnerleri alabilirsiniz.

- Kafa düşürme eklentisi sayesinde kendi kafa koleksiyonunuzu yapın !

- Belirli günlerde olan " sandık " eventimiz, şans gerektirebilir.

- Sunucumuzda kesinlikle enchli elma bulunmamaktadır. VIP üyelerimizde bile yoktur...
Çünkü bu elmalar bütün stratejiyi alt üst eder.

Sanırım bu kadar bilgi yeter. Sizleri sunucudan birkaç kare ile buluşturmak isterim.

Spawn, içerisinde sadece market ve hapishane bulundurur. Dört farklı yoldan hayatta kalmaya başlayabilirsiniz.

Küçük bir hapishane.

Tam da survivalda olması gerektiği gibi, minik bir de marketimiz var.

Eğer ormandaki tuzaklardan korkuyorsan, arenada kendini kanıtlayabilirsin.
Ender incisi ile yukarıya çıkıp okçuluk yeteneklerini veya arenadaki farklı yerleri kullanarak parkur yeteneklerini gösterebilirsin.

1v1 Arena ise eventlerde kullanılır. Özel olarak büyük savaşlarda da açılır.

Sunucumuza ilk giren oyuncumuzun yaptığı küçük bir ev. O hayatta kalmaya bir adım attı. Peki ya sen bunun için hazır mısın ?

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Altın elmayı kaldırmanız iyi olmuş, herkes buna dikkat etmiyor. Bu spawnı eskiden hammadde olarak kullanıyordum. Geliştireceğiniz şeyler var, en kısa geliştirmeniz dileğiyle.

ByDrooqqeR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Altın elmayı kaldırmanız iyi olmuş, herkes buna dikkat etmiyor. Bu spawnı eskiden hammadde olarak kullanıyordum. Geliştireceğiniz şeyler var, en kısa geliştirmeniz dileğiyle.
Sunucu acil bir açılış yaptı. Şimdilik bu harita ile idare etmemiz gerekiyor ancak ekibimiz kendi buildlerini zaten yapmakta. Yorumunuz için teşekkürler. :D

Konu Düzeni İyi Deyil,Ve Maplar Alıntı.
Maplerin alıntı olmasının sebebi, sunucunun acil olarak açılmasıydı. Kendi mapimiz yapım aşamasında.
Konu düzeninde herhangi bir sorun var ise belirtin lütfen. Dikkate alırım. :D

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Zor Dediğin, "İpeksi Kazma İle Spawner Alabilirsiniz" ?
Bence Survival Bir Serverda Spawner Alma Olmamalı. Olursada Spawnerların Bulunma Şanşı Çok Düşürülmeli.
Sunucuya Gelmediğim İçin Marketi Göremedim, Umarım Markette Spawner Satmiyorsunuzdur Çünkü Adam 1 Iron Golem Spawner Alırsa GG.
Neyse, Umarım Gelişirsiniz.

* Ilk Harfleri Büyük Yazma Takıntım Var :)*

ByDrooqqeR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Zor Dediğin, "İpeksi Kazma İle Spawner Alabilirsiniz" ?
Bence Survival Bir Serverda Spawner Alma Olmamalı. Olursada Spawnerların Bulunma Şanşı Çok Düşürülmeli.
Sunucuya Gelmediğim İçin Marketi Göremedim, Umarım Markette Spawner Satmiyorsunuzdur Çünkü Adam 1 Iron Golem Spawner Alırsa GG.
Neyse, Umarım Gelişirsiniz.

* Ilk Harfleri Büyük Yazma Takıntım Var :)*
Markette sadece domuz spawneri var. İpeksi ile ilgili yazdığınız olayı düşünebilirim. Şimdi bana da saçma geldi.

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alıntı map
Konu Düzeni kötü
Sizin ayrıcalığınız bunlarmı ?​