EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
gamer.png

8fbab53d1a3de674ccb71a5ed2115de56385a460.jpg

Outlast 2 Hikayesi
Selamlar Korku Oyunları Sevenler!
Bu konumuzda yine bir oyunun hikayesine daha göz atacağız. Oyunumuz bir korku oyunu olmakla beraber korku oyunu seven kişilerin kesinlikle oynamasını önerdiğim bir oyundur.

Outlast 2 Hakkında Bilgiler
Outlast 2, Red Barrels tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. Oyun ilk defa 25 Nisan 2017'de piyasaya sürülmüştür. PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Mac OS ve Microsoft Windows için geliştirilmiştir. Oyunun teması anladığınız gibi korku oyunudur.

Outlast 2 Hakkında Düşüncelerim
Korku oyunları içinde en güzel oyunlardan bir tanesi belki de. Oyunda gazeteci olmamız bana göre pek de güzel bir şey değil. En önem verdiğim kısım olan grafikleri beğendim. Korku kısmına gelecek olursak bir anda çıkıp sizi korkutan yaratıkları sayarsak iyi iş çıkarmışlar, diyebiliriz.
Gazeteciyiz
Evet, karakterimiz bir gazeteci olarak karşımıza çıkıyor. Onca şeye bir gazeteci karakteriyle katlanacağız. Ana karakterimiz Blake eşi Lynn ile birlikte bir cinayeti aydınlatmak için eşiyle Arizona adlı bölgeye gider. Bu bölgede Sullivan Knoth kötü şeyler yaparak dünyanın sonunu hazırlamaya çalışıyor. Ve Knoth Lynn'yi yani karakterimizin karısını kaçırmış bulunuyor. Karakterimiz Blake ise Ethan adlı bir adam tarafından kurtarılmakta. Sonraysa Marta adlı bir kadın gelir ve evi yok ederek Ethan'ı öldürür. Tabii ki ana karakterimizse orada kalmıyor ve oradan topukluyor. Buraya kadarını ben anlattım. Gerisini siz oynayarak öğrenebilirsiniz.

Bir konumun daha burada sonuna geliyoruz.
İyi Forumlar!