Outlast Trials Hakkında Detaylar

Mugetsu42

Create a Different World
Mesajlar
100
En iyi cevaplar
2
Beğeniler
175
Puanları
580
The_Outlast_Trials_Banner_Logo.png


Outlast Trials Hakkında Detaylar

Merhaba Forum Gamer ailesi. Bugün sizlere Outlast Trials oyunu hakkındaki detaylardan bahsedeceğim.

Outlast Trials, Red Barrels tarafından geliştirilmekte olan birinci şahıs hayatta kalma korku oyunudur. Çıkış tarihi 2021 olarak belirlenen oyun her zamanki Outlast gibi singleplayer olsa da bu defa ilk kez 4 oyuncuya kadar ulaşabilen bir Co-Op modu da olacak. Ayrıca ortada dolaşan bilgilerde ne kadar VR modu olacak şeklinde söylentiler olsa da oyunun bir VR versiyonu çıkmayacak gibi duruyor.


Detaylar
Oyun, diğer Outlast evreni ile aynı evrende ve Soğuk Savaş döneminde geçmektedir. Bu oyunda oyuncular Soğuk Savaş döneminde yapılan testler ve onların arkaplanı ile yüz yüze kalacak.
7 Aralık 2017 tarihinde Red Barrels, gelecek planlarında Outlast ile alakalı detayları belli olmayan bir proje güncellemesi yayınladı. Outlast 2'nin doğrudan devamı olmasa da oyunun hikayesi aynı evrende geçmektedir.
31 Ekim 2019 tarihinde Red Barrels, yaklaşan yeni Outlast projesi için "Özgürlüğün bittiği yerde" sözünü yazarak bir fotoğraf paylaştı.
Red Barrels, Aralık 2019 tarihinde oyunu geliştirmek için aylardır çalıştıklarını ve bu süreci de şuanda hızlandırdıklarını söyledi, bu nedenle oyunun bu noktada oldukça ilerlemesini beklemekteyiz. Red Barrels ayrıca bu oyunda daha fazla kan, vahşet ve olay yaşanacağını da garantiledi gibi.

4 Aralık 2019 tarihinde Red Barrels, hikayesi Soğuk Savaş döneminde geçen "The Outlast Trials" ismini ilk defa duyurdu. İlk tanıtım gönderisinde yer alan fotoğrafta başa takılan ekranlar giyen karakterlerin olduğu bir resim vardı ve bu da insanları bunun bir sanal gerçeklik oyunu olabileceğine inanmasına sebep oldu. Red Barrels ise daha sonra oyunun herhangi bir VR özelliğine sahip olmayacağını açıkladı.
PlayStation Magazine UK'ye verdiği röportajda Philippe Morin, Soğuk Savaş döneminin Outlast'ın arkasındaki mitolojiyi en üst noktadan tekrar ziyaret ederek, oyunların arkasındaki mitolojiyi ortaya çıkarmak için seçildiğinden bahsetti. Morin ayrıca Co-Op modunun esnek ve özgür şekilde oynanabilir olduğunu söyledi. Yani Co-Op modunda herkes aynı şeyleri yaşamayacak ve oynayan kişiler kendini bir anda arkadaş grubundan farklı yerde bulabilecek.


391592_QtwSIZQc0n_02_09.jpg


Fragman
Red Barrels, 13 Haziran 2020 tarihinde Otulast Trials oyununun ilk video tanıtımını yayınladı. Tanıtım videosu hareketsizleştirilmiş bir deneğin kafasına bir gece görüş cihazını zorla monte eden birkaç doktorun olduğu sahne ile açılıyor. Bu sahne tamamlandığında, doktor personelinden kalan test deneklerini getirmesini istiyor ve sahne iki kaçağın birbirine kaçışta yardım ettiği, ancak takipçileri tarafından çabucak önünün kesildiği koridorda bir kovalamaca kısmında geçer. Biri boynunun arkasından bıçaklanırken, diğerinin kafası balyoz taşıyan gölgeli bir figür tarafından ezilir, tam ezildikten sonra ise ekran yazısında "2021'de Özgürlük Bitiyor" sloganı çıkıyor. Fragmana aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.


Oyun Ne Zaman Çıkacak
Red Barrels yalnızca fragmanda da olduğu gibi oyunun 2021 yılında çıkacağını söyledi ama herhangi bir ay veya gün vermedi. Fakat oyun şuanda bile Steam ve Epic Games Store üzerinde yer almakta. Ayrıca oyunun şu anda bilgisayar dışında bir platforma çıkıp çıkmayacağı da maalesef belli değil.

 Üst