Over Powered OPSKYBLOCK hakkında

HubOwner

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba opskyblock'u benimseyenler onu mahvedenler ve en iyi kardeşler.

Öncelikle opskyblock hakkında konuşacağım burada.
Şimdi hocam, opskyblock sunucusunu nitradodan (bakın hatırlıyorum pc formatlandı ilk açtığım sunucunun ip'sini falan kaydetmiştim) 15 ocak 2016 tarihinde opskyblock hazırlama sunucusu açmıştım, adminim VillX ile 2 kişi olarak bu opskyblock'u planladık 23 nisan 2016 tarihinde yayına koyduk
forum konumuzuda 4-5 gün sonra açtık
https://forum.gamer.com.tr/konu/pix...-stack-elmas-block-ve-3-golem-spawner.331173/

OPSKYBLOCK sunucusunu ilk yapan sunucu PixelNetwork'dur gençler. Asıl opskyblock 10 stack dan fazla olmamak üzere elmas blok ve 5i geçmemek üzere golem spawner.

Fly verilmemesi lazımdı! oyuncular emekleriyle geliştirmesi lazımdı adayı.

Spawner market açılmamalıydı! Girişteki 5 golem ile ekonomiyi her bir oyuncu sağlıyor oyuncu fazla olan spawneri satışa sunuyordu.

Her elmas blok 1 level olmalıydı! Çünkü 3 level olursa level sınırlarını aşıyor olacaktı

Sünger'de bizim fikrimizdi! Onu çalanlara lanet okuyoruz.

Arşivden kalan bir tanıtım videosu

İlk opskyblock'u açtım diyen kişilere kanıtım bunlardır, şimdide bana laf etsinler mi bakalım

OPSKYBLOCK OLUŞTURUCULARI
- iMamiReyiZ
- VillX

(Ama keşke planlamasaydım diyorum klasik fekşın olacaktı yine en azından millet benimsemezdi)

Güncel +9++

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Artık lanet okuyacağımız kişileri biliyoruz (!)
Cidden keşke bu fikri ortaya atmasaydınız. Lapisli factions bile daha iyiydi. Mis gibi skyblock tadı gitti. Op skyblock yetmezmiş gibi bir de op factions çıktı.
Neyse en azından Türkiye'ye getiren kişileri öğrenmemiz de bir şey.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Veba_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Atomun parçalanması gibi olmuş. Fikir güzel ama saptırılmış keşke hiç olmasaydı...

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Ödevi kim buldu? Okulu kim buldu? gibi sorulara benzer bir sorunun cevabını bulduk!

Kadir93

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yeni bir oyun türü türettim diye gurur duyacağınıza kırbacı hakettim diyorsunuz. İlginç

KilllerDragons

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eski Emekle Skyblock tadını mahvettiniz op dediğiniz azıcık bişi le geliştikten sonra elinde istediğin kadar parayla ne yaparsın gibi oluyor herkesten nasıl daha zengin bir adan olur vs.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir bakıyorsunuz skyblockta 500000000000000000 dia blok veriyorlar ne anlamı kaldı bu işin?
Millet özellikle Türk milleti kolayı daha çok sevdiği için op olan her şeye karşı ilgi duyuyorlar. Özellikle minecraft kitlesinin -13 olduğunu düşünürsek bu tamamen normal bir durum yapacak bir şey yok. OP Eggwars bile gördüğümü hatırlıyorum.