Overwatch Emre Sarıoğlu

Mesajlar
193
Beğeniler
208
Puanları
730
#1
gamer.png


images.jpeg


Overwatch Emre Sarıoğlu
Hepinize selam dostlar!
Bugün ele aldığımız konu, Overwatch oyununa gelebilecek Türk karakter Emre Sarıoğluna yakından bakacağız!
Hemen başlamadan önce şu Overwatch nedir? Ona yanıt verelim. Overwatch Blizzard Entertainment tarafından 24 Mayıs 2016 yılında piyasaya sürülen FPS yani First Person Shooter Türkçe adıyla birinci şahıs nişancı savaş oyunudur, ödül içerisinde boğulan bir oyun. Bu oyunun satın alım fiyatı ise fahiş derecede. Oyunun Standard Edition sürümü 40 Euro ancak, şu an indirimde olduğu için 20 Euro gibi bir fiyat etiketiyle Standard Edition sürümüne sahip olabilirsiniz. Oyunun “Game of the Year Edition” Türkçe adıyla “Yılın Oyunu Sürümü” ise 60 Euro, değil de şimdilik 30 Euro vererek bu sürüme sahip olabilirsiniz. İngilizceden çevirebilirseniz spoiler içerisine uğrayarak diğer şeylerden de haberdar olabilirsiniz.

eu.shop.battle.net/en-gb/product/overwatch

Operation White Dom, İstanbul’un kenar mahallelerinden birisinde gerçekleşiyor. Operasyonda görevli olan ajan, kalan Omnic’lerin yok olması için gönderilen Ana Amari adlı kaptan ve onun ekibi, olayı düğümlüyor! Neden? Çünkü Ana’ya yardımcı olan yoldaşları Reinhardt, Torbjorn ve Uzman Asker olan Emre Sarıoğlu düğüm olan ana kısım. Çünkü, Emre Sarıoğlu oyuna eklenen 27. Kahraman olabileceği düşünülüyor. Çıktığı tarihten itibaren 21 karakter ile oynayabileceğiniz bu oyun zamanla 26 ya kadar çıkarıldı. Operation White Dome sadece isimden mi ibaret? 27. Karakter Emre Sarıoğlu mu olacak? Bekletmeden durma zaten Blizzard! Yanı sıra, diğer tüm kahramanlar sadece adı ile çağırılırken neden Emre soyadı ile birlikte söyleniyor?

İngilizce hikaye:
images (1).jpeg

Türkçe: Strike takımı kendinden istifade ederek; CAPTAIN ANA AMARI, kalan Omnic direniş cephesiyle uğraşmak üzere İstanbul'un eteklerine döküldü. Personel arasında Teğmen Reinhardt Wilhelim, Baş Mühendis Torbjôrn Lindholm ve Özel Birinci Sınıf Emre Sarıoğlu vardı. Rutin yerleştirildikten sonra, takım yerleşik Omniclerden ağır ateş alarak pusuya düştü. Takım, tüm düşman savaşçıları yaralamadan yenebilir ve etkisiz hale getirirken, savaş Lindholm'un ciddi yaralanmalarına ve Lt Wilhelm'e zarar verdi. Lt. Wilhelm'in zamanında müdahalesi olmasaydı, Wilhelm Lt.'nin dikkat çekici cesareti yüzünden muhtemelen Lindholm öldürülmüş olurdu.
Teşekkürler @ruddeTR bey!


Sonra ki konularda görüşmek üzere dostlar!​
 
Son düzenleme: