BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
139359

KORKMAYA HAZIRLANIN
Yılın en malum zamanını görünüş dolu sezonluk etkinlikle kutluyoruz: Overwatch Cadılar Bayramı Terörü. Koleksiyonunuzu sezonluk eşyalarla genişletin ve tüyler ürpertici Junkenstein'ın İntikamının hikayesini, aksiyon dolu co-op arbede, tekrar yaşayın.

HAFTALIK MÜCADELELER - KAZANMAK İÇİN OYNAYIN
Çabuk Oyun, Rekabetçi Oyun ve Arcade modlarda oyun kazanarak spreyler, ikonlar ve Junkrat, Baptiste ve Sombra için korkutucu görünüşler kazanın.

139360

139361

139362

HAYATTA KALMAK İÇİN SAVAŞIN - JUNKENSTEIN'IN İNTİKAMI
Başka üç oyuncuyla takım olarak Adlersbrunn'ı Junkenstein ve Canavarı, gizemli Summoner, ve kana susamış Reaper, ve sinsi Vahşi Cadının dahil olduğu, akılda kalıcı korku ekipten koruyun.

CADILAR BAYRAMI TERÖRÜ 2019 - YENİ EŞYALAR
Görünüşler
Orisa için Demon (Efsanevi) Görünüşü
Ana için Pharaoh (Efsanevi) Görünüşü
Widowmaker için Scorpion (Efsanevi) Görünüşü
Ashe için Warlock (Efsanevi) Görünüşü
Tracer için Will-o'-wisp (Efsanevi) Görünüşü
Lucio için Gorgon (Epik) Görünüşü
Junkrat için Inferno (Epik - Haftalık Mücadele) Görünüşü
Baptiste için Vampire (Epik - Haftalık Mücadele) Görünüşü

İfadeler
Zenyatta için Gerilme (Epik) İfadesi

İntrolar
Ashe için Çığlık Kraliçesi (Epik) İntrosu
McCree için Mezarcı (Epik) İntrosu

ŞEKER Mİ ŞAKA MI
Bu ürpertici bayramı yeni görünüşler, ifadeler, highlightlar, portreler, spreyler, diyaloglar, ve daha fazlasıyla dolu, bir Cadılar Bayramı Terörü Ganimet Kutus ile kutlayın. Önceki yılların Cadılar Bayramı Terörü eşyaları da mevcut. Çok uzun süre oyalanmayın, güya-akşama karışan çoğu şey gibi, bu Ganimet Kutuları siz fark etmeden kaybolacak.

Overwatch Halloween Terror - Orijinal İnternet Sayfası

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Overwatch'ı PS4 e almıştım ve çok beğendim. Halloween Terror etkinliğinide yıl dönümünde oynama fırsatı bulabilmiştim. Fakat şimdi PS PLUS um bitti ve oynayamıyorum :( Overwatch sezon etkinlikleri konusunda çok başarılı.

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyuncusu bayağı düştü :(