Overwatch Patch Notes

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

patchnotes1.jpg

Owerwatch Patch Notes

Overwatch oyunun 1.yılının şerefine çok güzel etkinlikler düzenliyor.Sadece etkinlik değil oyuna yeni şeyler de ekliyor.Haritalar , yeni kutu , etkinlik boyunca ücretsiz kutu , yeni danslar ve daha fazlası !

Oyuna yapılan düzenlemelerden önce yeni gelen kostüm , emote , danslara bakalım.

Gelen Kostümler : Bedouin , Cyborg:76 , Cruiser , Grafitti , Cyberninja , Beekeeper , Cyberian , Dune Buggy , Sentai , Oasis ve Jazzy

Yeni gelen kostümler gayet güzel ve havalı duruyor özellikle ben D.Va karakterine gelen kostümü çok beğendim !

0x0250000000000D26.jpg

Yeni Gelen Danslar ve Emote'lar : 24 Adet yeni dans ve emote gelmiş gerçekten aralarında çok hoş duranlar var en sevdiğiniz şampiyon için mutlaka güzel bir dans bulacaksınızdır.

Arena Haritalarını Oynayın !

Arena haritaları 3 ' e 3 olarak tasarlanmış , heyecan dolu eğlenceye bağlı haritalardır.Oyuna her etkinlikle gelen güzel haritalarda bu sefer 3 ülkeyi konu almış 3 farklı güzel harita var !

1.Mısır Haritası NECROPOLIS

Antik Mısırı konu alan Necroplis haritası , Mısırın Antik döneminde inanılan tanrıların mabedlerinde oyun oynama fırsatı sunuyor.Fakat düşebileceğiniz birçok delik ve belki de tuzaklar var *kappa* kim bilebilir ?

2.Meksika Haritası CASTILLO

Orada körfezinin üst rafaında bulunan Castillo kalesini konu alan bir haritadır.

3.Almanya Haritası BLACK FOREST

Diğer haritalara göre daha çok doğaya dönük olan bu harita oyunculara Bastionu hatırlatıyor tabi ki !

aeaeq.jpg

Yeni Kutu Yadigar Kutusu !

Overwatch 'in ilk senesini kutlamak için Yadigar kutusu eklendi.Daha demin saydığım kostümler danslar ve emote larda tabii ki ! Etkinlik boyunca oyuna girdiğiniz her gün 1 tane kutu kazanacaksınız ! Fazla uzun beklemeyin çünkü kutular etkinlikten sonra açılamayacak !