Ovh hakkında bilgi

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba uzun zamandır trdeyim globale açılmak istiyoruz. Ovh game host fiyat olarak uygun geliyor. Koruması nasıl ve önerir misiniz?

povcik

play.aleriaclub.com | Team.Aleria | Developer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
eğer EU'da sunucu açmak gibi bir düşünceniz varsa OVH + TCP shield kullanın

RunHeavenTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba uzun zamandır trdeyim globale açılmak istiyoruz. Ovh game host fiyat olarak uygun geliyor. Koruması nasıl ve önerir misiniz?
Konuştuğum biri vardı +60 sunucusu açıldıktan 1 hafta sonra sürekli ddos yemeye başladı.
OVH Game'den aldılar şu an hiçbir sorunları yok, ama bana dediğine göre linux ve network bilginizin çok iyi olması gerekiyor demişti.

Son düzenleme:

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuştuğum biri vardı +60 sunucusu açıldıktan 1 hafta sonra sürekli ddos yemeye başladı.
OVH Game'den aldılar şu an hiçbir sorunları yok, ama bana dediğine göre linux ve network bilginizin çok olması gerekiyor demişti.
Teşekkürler

povcik

play.aleriaclub.com | Team.Aleria | Developer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
OVH Game'den aldılar şu an hiçbir sorunları yok, ama bana dediğine göre linux ve network bilginizin çok olması gerekiyor demişti.
evet gamehost + tcp shield kullanın tcp shield kullanan cok büyük sunucular zaten mevcut :)
ViperMC , MinemenClub vb

AnadoluHost

Anadoluhost.com.tr
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Koruması iyidir, ancak büyük bir açığı var:
OVH içinden OVH'a vurulursa patlıyor.
Kendi firewallı iyidir, ARMOR düzgün ayarlarsan Minecraft sunucuna saldırı yemezsin kolay kolay.
Denemek istersen ücretsiz 24 saat ovh gaming Test VDS ayarlarım, işiniz görülsün denemelerinizi yapın diye ^^

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkür hepinize yaza geçerim büyük ihtimalle

AvianaTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ovh almana gerek yok biz korumasız bir firmada barınıyoruz üstüne tcp sheild bağlıyoruz ping oranlarıda türkiyeye göre aslında iyi 50-60 arası yurt dışı oyuncuları için'de iyi tcp sheild'ın 100$ lık paketini kullanıyoruz 2 ortağız 50 -50 ödüyoruz 3 network bağlanıyor gelmek istersen 33 - 33 - 33 öderiz koruma için aklında bi sıkıntı veya düşünce varsa sorabilirsin ddos veya bot olarak bot koruması bile kurmana gerek yok %100 fix kafa rahat . ucuz yurt dışı makine istersen'de yardımcı olurum yazarsın detayları anlatırım dedicated var sadece vds olarak yok bol şans bu arada . discord giriş kısmına aviana yazıp gel adım L337 yazarsın .