jackjapool

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle SelamınAleyküm Hayırlı Forumlar.
Yaza Hazırlayacağımız OyunVadisiTR Sunucumuz İçin Yetkili Kişilere İhtiyaç Duymaktayım.Sebebi İse Tek Başıma Pluginler,Skriptler Ve Map İle Uğraşamayacağım İçin Ve Map Konusunda Hem Fikir Hem Tasarım Olarak Kötü Olduğum İçin Builder/Mimar Aramaktayım.
Mimarlıkdan Kastım Şu Değildir.Gel Kardeşim Şunu Şunu Şunu Yap Eyvallah Al Yetkini Takıl Serverde.Böyle bir şey Değil.Yeri Geldiğinde Serveri Hiç Çekinmeden Emanet Edebileceğim,Yeri Geldiğinde Serveri Devredeceğim Birisi Olmalı.Ki Biz Hep Dolu Olacağız Serverimizi Her An Geliştirme Aşamasında Olacağız.Ha Bu Değil Ki Kardeşim Seni Eşşek Gibi Çalıştıracağım Ama Emeğinin Hakkı Olarak Sadece Sana Yetki Vereceğim.Öyle Bir Dünya Yok Sunucumda Çalışan Herkeze Sunucu Tuttuğunda Ki Tutacağına Canı Gönülden İnanıyorum Gerekli Miktarda Ödeme Yapılacaktır.

Şimdi Gelelim Alım İçin Gerekli İşlere:

Hayal Gücü : Hayal Gücü Benim İçin Çok Önemlidir.Adam İstediği Kadar Bilgi Bilsin Eski Çağ Yapıtlarını Vb. Bilsin O İnsanın Hayal Gücü Olmazsa Benim İçin O İnsan Eksikdir..
Yetenek : Hayal Gücünü Sanata / Blocklara Dökebilmesi De Önemlidir
Konuyu Geliştirmek : Benim Verdiğim Konuyu İstediği Şekilde Geliştirebilecek Kapasiteye Sahip Olmalı.Diyelim Ki Ben Eski Türk Çağındaki Köylerden Yap (Misal) Dedim Gidipde Onu Aynen Yapmayacak.Kendi Yorumunu Katacak.
Yaş : Yaş Önemli Bu Konularda.Olgun İnsanlarla Çalışmak Daha Verimli Olur Çünkü Onlar Küçük Şeylerin Hayallerini Kurmazlar Hep Büyük Bir Üst Şeylerin Hayallerini Kurarlar.

Yaş Sınırı : 16+ Olmak Üzere Herhangi Bir İletişim Aracının Bulundurması.WhatsApp , Skype.

Eğer Bunların Hepsi Sende Varsa Neden Başvurmuyorsun ? :)

sans05

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yaşım 13 ama çok güzel yapılarım var builder olabilirim yani ama istemezsen alma sen bilirsin :) :D

ss istersen atardım ama hepsini silmiştim :/

MrAhmetBaskan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayal Gücüm:%100 Çok iyi Builderlik Yaparım
Yetenek:Çok Yetenekliyim Ve //wand Komutunda Her Şeyi Biliyorm
Konu:Bir Kİşi Benim Çok Sevdiğim Biri İse Ve Benden Büyük ise Onun Dedi Her Şeyi yaparım Hele Abim ise
Kurucunun Dedi Şekilde Yapmak Benim İşimdir Kurucu bana Böyle Yap derse Ben Öle Yaparım Kendi Kafama Göre Yapmam
Yanına Alırsan Sana Yardımcı Olabilirim

SyberArmy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hayal Gücü : Birçok Fikir Üretebilir Tasarlayabilirim
Yetenek : %100 Bir Fikir Ürettigimde Onu Tasarlayabilirim
Konuyu Geliştirmek : Bana Sunulan Bi Fikiri Daha Geliştirerek Kendi Yorumlarımıda Katarak Faaliyete Geçirebilirim
Bilgi: Serverin İç Plugin Kmtları Oyunun Temel Komutları Vb. den İyi Anlarım
Tecrube:3 Buçuk yıllık Tecrubem Var.Daha Gelişmiş Serverlerde Adminlik-Moderatorluk Rehberlik Yaptım

En Kısa Sürede Cevap Bırakırsanız Sevinirim

jackjapool

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayal Gücü : Birçok Fikir Üretebilir Tasarlayabilirim
Yetenek : %100 Bir Fikir Ürettigimde Onu Tasarlayabilirim
Konuyu Geliştirmek : Bana Sunulan Bi Fikiri Daha Geliştirerek Kendi Yorumlarımıda Katarak Faaliyete Geçirebilirim
Bilgi: Serverin İç Plugin Kmtları Oyunun Temel Komutları Vb. den İyi Anlarım
Tecrube:3 Buçuk yıllık Tecrubem Var.Daha Gelişmiş Serverlerde Adminlik-Moderatorluk Rehberlik Yaptım

En Kısa Sürede Cevap Bırakırsanız Sevinirim
Sizinle İleişime Geçiceğim.Bu Hafta Yoğunum Fazlasıyla Sakinleşince Sunucuda Testler Yaparız.

Konu:Bir Kİşi Benim Çok Sevdiğim Biri İse Ve Benden Büyük ise Onun Dedi Her Şeyi yaparım Hele Abim ise
Kurucunun Dedi Şekilde Yapmak Benim İşimdir Kurucu bana Böyle Yap derse Ben Öle Yaparım Kendi Kafama Göre Yapmam
Hevesinizi Kırmak İstemem Fakat Herkezin 1 Şansa İhtiyacı Olduğuna İnanırım.Size De Bu Şansı Vereceğiz...

yaşım 13 ama çok güzel yapılarım var builder olabilirim yani ama istemezsen alma sen bilirsin :) :D

ss istersen atardım ama hepsini silmiştim :/
Herkezin 1 Şans Verilmesi Tarafındayım Fakat Üslubunuz Ve Düzensiz Mesajınızdan Dolayı Maalesef.

erenozkur3444

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hayal Gücü : Hayal gücü bana göre hayalini büyük bloklarla minecrafta dökmesi :)
Yetenek : world edit,world guard ezberdir.
Konuyu Geliştirmek : trt 1 deki ertuğrul gibi bi köy yapabilirim

MrAhmetBaskan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Hevesinizi Kırmak İstemem Fakat Herkezin 1 Şansa İhtiyacı Olduğuna İnanırım.Size De Bu Şansı Vereceğiz...

Skape:samet(Entei)
Eklerseniz sevinirim