oyna.acosania.com [1.17 - 1.19.3] | Survival Jotunheim | Spawnersız ve Gözlemcisiz Vanilla+ Oyun Keyfi | +200 Büyü, Yetenekler ve dahası!

desolee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
oyna.acosania.com
Oyun Sürümü
1.17-1.19.3
Sunucu Slotu
200
Sunucu Türü
Survival

bannerr.png

Ekli dosyalar

• banner.jpg
    banner.jpg
    32.3 KB · Görüntüleme: 5,342
Son düzenleme:

Wustend

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu MinecrafTR'nin en gözde sunucularından birisi olabilecek derecede. Ama yönetim kadrosu olmadığı için bir kişinin ban süresini oyuncular (1gün?) yazarak 1Haftaya uzatabiliyor. :) Gene de kurucusu hoşgörülü ve sorunları hızlı çözen bir kişi.

HaciiGandalf

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Harika bir reklam politikanız var tebrik ederim :1:

Ekli dosyayı görüntüle 211883
Yabancı sunuculara hiç baktınız mı bilmiyorum ama çoğu bu reklam yöntemini kullanıyor. Bu durumun yanlış olduğunu düşünüyorsanız buradan gönderme yapmak yerine discorda ticket açıp "bot hesaplar reklam yapıyor abe bunları engelleyin" yazabilirsiniz.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Yabancı sunuculara hiç baktınız mı bilmiyorum ama çoğu bu reklam yöntemini kullanıyor. Bu durumun yanlış olduğunu düşünüyorsanız buradan gönderme yapmak yerine discorda ticket açıp "bot hesaplar reklam yapıyor abe bunları engelleyin" yazabilirsiniz.
Başka bir sunucunun discordundaki oyunculara yazmanın neresi normal bir şey ?
yabancıların bunu yapması bunun doğru olduğu anlamına mı geliyor?

HaciiGandalf

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başka bir sunucunun discordundaki oyunculara yazmanın neresi normal bir şey ?
yabancıların bunu yapması bunun doğru olduğu anlamına mı geliyor?
Doğru bir şey olduğu anlamına gelmez sadece ne kadar geri kafalı bir düşünce olduğunu anlatmak için örnek göstermek istedim. Başka sunucularda reklam yapmanın da nesi kötü anlayamıyorum, reklamın nasıl yapılacağı hakkında bir makale falan varsa at okuyalım. Kendi sunucunun kaliteli olduğuna inanıyorsan reklam yapılması seni rahatsız etmemeli çünkü oyuncu kaliteli olan yerde kalmayı tercih eder. Sonuç olarak yapılan reklam kimseyi rahatsız etmiyor, ne sunucunun discorduna ne de sunucunun sohbetine spam yaptırılmıyor bu durumda da gelip lüzumsuz yorum yapmana gerek kalmıyor. İyi forumlar.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Doğru bir şey olduğu anlamına gelmez sadece ne kadar geri kafalı bir düşünce olduğunu anlatmak için örnek göstermek istedim. Başka sunucularda reklam yapmanın da nesi kötü anlayamıyorum, reklamın nasıl yapılacağı hakkında bir makale falan varsa at okuyalım. Kendi sunucunun kaliteli olduğuna inanıyorsan reklam yapılması seni rahatsız etmemeli çünkü oyuncu kaliteli olan yerde kalmayı tercih eder. Sonuç olarak yapılan reklam kimseyi rahatsız etmiyor, ne sunucunun discorduna ne de sunucunun sohbetine spam yaptırılmıyor bu durumda da gelip lüzumsuz yorum yapmana gerek kalmıyor. İyi forumlar.
:D kime ne anlatıyorum ki

keremdemir5544

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu MinecrafTR'nin en gözde sunucularından birisi olabilecek derecede. Ama yönetim kadrosu olmadığı için bir kişinin ban süresini oyuncular (1gün?) yazarak 1Haftaya uzatabiliyor. :) Gene de kurucusu hoşgörülü ve sorunları hızlı çözen bir kişi.
la bi sunucudanda cıkma amerika

Erekasinn

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sahibi iyi birine benziyor fakat bu dogru degil (Bu duruma mc4fun da oldugunu gördugum için paylaşmaktayım.)
Ekli dosyayı görüntüle 211974
''Minecraft'ta sadece AFK bırakarak oynamaktan sıkılmadınız mı?''

Daha komik çok az şey gördüm. Aksine bu sunucuda AFK bırakmadan oynayamıyorsunuz. Bir kere VDS ve AFK Launcher gibi uygulamalar serbest. Adam kayırmanın hat safhada olduğu bir sunucu. Belli bir kural tablosu yok. Bu yüzden kendi arkadaşlarına daha hafif cezalar uygularken ''Screenshot'' linkteki gibi diğer oyunculara kafası estiği gibi mute atıp ardından olayla alakası olmayan insanları bile ''Screenshot'' Bu şekilde tehdit edebiliyorlar. Madem AFK bırakmaktan sıkılan oyuncuların geldiği bir sunucu neden yan çara izin veriyorsunuz. Ardından yan çarından söven olursa tüm takıma 1 hafta işlem uygularım gibisinden tehdit ediyorsunuz? Oyuncularla ne kadar iyi ilgilendiklerinden bahsetmeyeceğim bile sadece şu linki bırakıcam şuraya ''Screenshot''

Ek olarak sunucu işleyişi hakkında aşağıdaki linklere de bakmak isteyebilirsiniz.
''Screenshot''
''Screenshot''

Son düzenleme:

desolee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
A:SFDASdfAS:DFasdF:ASdfas:DFasdF:ASdfsa:FDasdF:ASdf:ASDfas:DFasdF:ASdf:ASdfSA:DfasD:FasdF:Sadf:ASdfASDf.asDFSA:DfASDF:asDFS:ADfaSDFas.dfsaD:FASdfASDf.saDF:ASdfASDfasD:FasdF:Asdf.asdF:ASdfAS:DfasD:Fasd:FASDF:ASdfS:ADF