oyna.acosania.com [1.17 - 1.19.3] | Survival Jotunheim | Spawnersız ve Gözlemcisiz Vanilla+ Oyun Keyfi | +200 Büyü, Yetenekler ve dahası!

burakkankal19

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
''Minecraft'ta sadece AFK bırakarak oynamaktan sıkılmadınız mı?''

Daha komik çok az şey gördüm. Aksine bu sunucuda AFK bırakmadan oynayamıyorsunuz. Bir kere VDS ve AFK Launcher gibi uygulamalar serbest. Adam kayırmanın hat safhada olduğu bir sunucu. Belli bir kural tablosu yok. Bu yüzden kendi arkadaşlarına daha hafif cezalar uygularken ''Screenshot'' linkteki gibi diğer oyunculara kafası estiği gibi mute atıp ardından olayla alakası olmayan insanları bile ''Screenshot'' Bu şekilde tehdit edebiliyorlar. Madem AFK bırakmaktan sıkılan oyuncuların geldiği bir sunucu neden yan çara izin veriyorsunuz. Ardından yan çarından söven olursa tüm takıma 1 hafta işlem uygularım gibisinden tehdit ediyorsunuz? Oyuncularla ne kadar iyi ilgilendiklerinden bahsetmeyeceğim bile sadece şu linki bırakıcam şuraya ''Screenshot''

Sunucuda bu tarz şeyler yapabiliyorsunuz ve henüz ceza verildiğini görmedim;
''Screenshot''
''Screenshot''

Ek olarak sunucu işleyişi hakkında aşağıdaki linklere de bakmak isteyebilirsiniz.
''Screenshot''
''Screenshot''
Oyuncu olarak cevap vermek istedim Hocam bu nasıl bir düşmanlıktır savcılıga yazılı ifade verir gibi karalamak icin en kücük ayrıntısına kadar her şeyi denemişsin . Afk bırakma ve vds e niye adamlar bir şey desin öne mi geçirecek sanki afk çar koymak sende afk bırakabilirsin bu kişisel bir şey,Yan çar neden serbest diyosun niye yasak olsun yan çar açmak survival bir sunucuda skyblock falan olsa anlarım yan çar açınca oyuna 0 dan başlıyosun hani neden yasak koysunlar,Kural tablosu yok diyosun kendi arkadaşlarına hafif cezalar diyon adamlar olaya göre müdahale ediyor hani tehdit falan olayı diyosun adam uyarı yapmış belli ki yan çarlarıyla girip klanca küfür ediyorlar.İlgilenme falan filan kısmını diyon adamlar 24 saat oyunda elinden geldigince belkide 10 dk oynayıp çıkıcagını bildigi adamlara bile yardım ediyolar yardımcı oluyolar. Hani hiç gerek yok böyle saçma sapan kötülemeye calismana on numara sunucu vallahi belli ki sen sevilmemişsin ilgi vermemişler sende böyle millete sallamaya calisiyosun.Hayırlı cumalar iyi forumlar.

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Doğru bir şey olduğu anlamına gelmez sadece ne kadar geri kafalı bir düşünce olduğunu anlatmak için örnek göstermek istedim. Başka sunucularda reklam yapmanın da nesi kötü anlayamıyorum, reklamın nasıl yapılacağı hakkında bir makale falan varsa at okuyalım. Kendi sunucunun kaliteli olduğuna inanıyorsan reklam yapılması seni rahatsız etmemeli çünkü oyuncu kaliteli olan yerde kalmayı tercih eder. Sonuç olarak yapılan reklam kimseyi rahatsız etmiyor, ne sunucunun discorduna ne de sunucunun sohbetine spam yaptırılmıyor bu durumda da gelip lüzumsuz yorum yapmana gerek kalmıyor. İyi forumlar.
bu arkadaşı haklı buluyorum

:D kime ne anlatıyorum ki
aslına bakılırsa küçük görmek yerine büyük çerçeveye bakmak lazım. Coca cola pepsiye "ya sen nasıl benim reklam verdiğim kanala reklam verirsin?" demediği gibi kitle neredeyse oraya reklam verilebilir. Bu otomatik ya da manuel olarak da yapılabilir. Eğer bundan rahatsız oluyorsan güvenlik önlemleri alabilirsin, he alamıyorsan yapacak bir şey yok.

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu arkadaşı haklı buluyorum

aslına bakılırsa küçük görmek yerine büyük çerçeveye bakmak lazım. Coca cola pepsiye "ya sen nasıl benim reklam verdiğim kanala reklam verirsin?" demediği gibi kitle neredeyse oraya reklam verilebilir. Bu otomatik ya da manuel olarak da yapılabilir. Eğer bundan rahatsız oluyorsan güvenlik önlemleri alabilirsin, he alamıyorsan yapacak bir şey yok.
Bir atasözü var buradan paylaşmıyayım **** hoş laftan ne anlar gibi :D o yüzden böyle arkadaşlara direkt olarak onların anladığı dilden yazarsanız onlar da size o şekidle cevap verir ve doğrusu olur