Oyna.Anadolu.Network 1.8-1.14 Böyle bir PVP tadı görülmedi!40+Kit ile MOBA tarzı pvp!

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
oyna.anadolu.network
Oyun Sürümü
1.8-1.14
Sunucu Slotu
1000
Sunucu Türü
KitPVP
139326
139327
139328
139329
139330

139325

139331

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eskilerden bir sen bir ben kaldık sanırım. :D Güzel işler başarman dileği ile değerli dostum. :D

Tiltsin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Haritanın zamanı sürekli gece, hiçbir zaman gündüz olmuyor.Düşük FPS sahibi, parlaklığı kısık benim gibi insanlar için kötü bir oyun deneyimi oluyor.Kitler çok ama geliştirilmeleri gerek.KitPvP için geliyorum ama Skyblockta oyuncu var sadece.Yüksek para gerektiren kitlerin güçlü olduğu yapımcılar tarafından bile belirtiliyor.Herhangi item-kullanımlık kitlerde kullandığımız itemler geri gelmiyor (balık fırlatma gibi). Bazı kitlerin gücüyse kullanıcının aleyhine işleyebiliyor (Balıkçının oltası rakibi kovalamaya değil, kaçmasına yardımcı oluyor, gereksiz fazla çekiyor). Kalleş kitini anlamadım, shift basmamız gerekiyormuş, bastığımda görünmez olmayı falan beklerdim ama hiçbir şey olmuyor.Başka bir şey oluyorsa da bilmiyorum, açıklama eksik.Onun dışında haritalar ve sistemler (özellikle gazete şeysi) çok güzel, başarılar.
Edit: hile koruması da iyi.Ama sorun çok fazla oyuncunun hileli clientle girmesi :/

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Haritanın zamanı sürekli gece, hiçbir zaman gündüz olmuyor.Düşük FPS sahibi, parlaklığı kısık benim gibi insanlar için kötü bir oyun deneyimi oluyor.Kitler çok ama geliştirilmeleri gerek.KitPvP için geliyorum ama Skyblockta oyuncu var sadece.Yüksek para gerektiren kitlerin güçlü olduğu yapımcılar tarafından bile belirtiliyor.Herhangi item-kullanımlık kitlerde kullandığımız itemler geri gelmiyor (balık fırlatma gibi). Bazı kitlerin gücüyse kullanıcının aleyhine işleyebiliyor (Balıkçının oltası rakibi kovalamaya değil, kaçmasına yardımcı oluyor, gereksiz fazla çekiyor). Kalleş kitini anlamadım, shift basmamız gerekiyormuş, bastığımda görünmez olmayı falan beklerdim ama hiçbir şey olmuyor.Başka bir şey oluyorsa da bilmiyorum, açıklama eksik.Onun dışında haritalar ve sistemler (özellikle gazete şeysi) çok güzel, başarılar.
Edit: hile koruması da iyi.Ama sorun çok fazla oyuncunun hileli clientle girmesi :/
Böyle yapıcı eleştiri yaz, ciğerimi ye ^^
Zaman konusuna el atarım, time cycle açacağım.FPS helper pluginide ekleyeceğim senin için.
Kit konusuna gelirsek sürüm değiştirince sapıttı. PL'yi yeniden yazacağım mecburen. Şu sıralar başımı kaldıramıyorum o nedenle survival bitince yapablrm.
İtemlerin geri gelmeme konusunda: Öyle olması gerek. Yoksa bazı kitlerle adam 30 kill almadan ölmemeyi başarabilir. Mesela ben Hızlı okçuyla 20 user kestiğimi cephanesizlikten öldüğümü bilirim ^^
Teşekkür ederim yorumun için. Umarım hakettiği gibi o sunucu 10 online altına düşmez. Malesef kitle çok azaldı ve gereksiz fazla sunucu var ortada.

BerkAkyl

now in hell!
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Gayet güzel bir sunucu olmuş. Başarılar.