OYNA.ERENCEYLAN.COM | PİXELMON TÜRK | Modlu Survival | En iyi Pokémon Eğitmeni Olmaya Var Mısın ?

MegaCharizardXX

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben İlk Pixelmonu Bu Serverda Oynadim.Pokemon Hakkinda Çok Bilgili Olsamda Pixelmonda Hiç Bilmiyordum Komuttur Odur Şudur Ama Rehberler Bana Çok Yardimci Oldular Hâlâda Oluyorlar Onlara Çok Teşşekürler Sunar Sizleride Bu Servera Girmenizi Tavsiye Ediyorum...

Ylmzking784

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server çok iyi sürekli yeni eventler oluyor ve admin ve rehberler çok yardımcı oluyor Server da herkes sorumluluklarını yerine getiriyor

mealican

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
adam sunucuya kendi adını vermiş olm

TRamiral

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
sunucu gayet bi sunucu adminler insanlarla tek tek ilgileniyor tavsiye ederim

ErenBaykal

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu çok samimi çok birbirine yardım eden var sunucuda kolayca çok yakın arkadaş falan edinebiliyosun sunucu çok da sağlam herkeze öneririm

PixelmonTurkServeri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu harbiden zevkli bir sunucu. Özellikle şu karantina günlerinde eğlendirmeyi

Sunucu harbiden zevkli. Özellikle şu karantina günlerini eğlenceli geçirmemizi sağlıyor
Türkiye'deki en iyi pixelmon serveri gerek modları gerek adminleri çok cana yakınlar bol bol event ve turnuvalar oluyor bu sıkıcı karantina günlerinde zaman geçirip eğlenmemizi sağlayan gerçekten güzel bir server
Sunucu mükemmel tam bu karantinada zaman geçirmek için çok iyi herkese tavsiye ederim
Ben İlk Pixelmonu Bu Serverda Oynadim.Pokemon Hakkinda Çok Bilgili Olsamda Pixelmonda Hiç Bilmiyordum Komuttur Odur Şudur Ama Rehberler Bana Çok Yardimci Oldular Hâlâda Oluyorlar Onlara Çok Teşşekürler Sunar Sizleride Bu Servera Girmenizi Tavsiye Ediyorum...
Server çok iyi sürekli yeni eventler oluyor ve admin ve rehberler çok yardımcı oluyor Server da herkes sorumluluklarını yerine getiriyor
sunucu gayet bi sunucu adminler insanlarla tek tek ilgileniyor tavsiye ederim
Sunucu çok samimi çok birbirine yardım eden var sunucuda kolayca çok yakın arkadaş falan edinebiliyosun sunucu çok da sağlam herkeze öneririm

Yorumlarınız için teşekkürler :asık:

ByDeac

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya girmedim ama bir göz atabilirim. Bu türde sunuculardan Türkiye'de pek fazla yok diye biliyorum. Yenilikçi olmuş, ellerinize sağlık.

_PeRa_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server şöyleki server güzel lag çok az çıksada az. Diğer sunucular gibi değil her hafta etkinlik oluyor. Rehber aktif olmasa oyuncular size yardım ediyor bence güzel server katılın derim

PokeCraftTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pixelmon Modu gerçekten çok güzel ve Eğlenceli bir Mod Arkadaşlar . Eren Kardeşime Pixelmonu PokeCraft geri dönene kadar canlı Tuttuğu için Çok Teşekkür Ediyorum .... 1.6.4 Zamanında Bizim serverımızda oynadığın anılar gözümde canlandı bi an dostum :)

Son düzenleme: