oyna.lordsurrealmc.com | 1.8/1.15 | Hayatta Kalma Sunucusu | Küllerimizden Tekrar Doğarız! | Hile Koruması Eklendi! | AKTİF!

Nedemekkio

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Yorumlardan anladığım kadarıyla alemde isminiz duvarda resminiz var başarılar dilerim ama tek bir eleştirim olacak.
Neden hala 1.8? 1.16 geliyor ve sunucu listesine bakıyorum yarısından fazlası hala 1.8 Tasarımda kullandığınız yunuslar ve kaplumbağa bile 1.13'te geldi sunucunuzda olmayacak yani

B0w4NDF1r3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vallahi yanlış anlaşılmayayım ama herhangi düz bir survivalden farklı gelmedi bana

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Vallahi yanlış anlaşılmayayım ama herhangi düz bir survivalden farklı gelmedi bana
Düz dediğiniz sunucular genel olarak 1.8 olmalı. Bunun harici zaten istesende düz olmuyor. Diğer sunuculardan farklı olarak geliştirilmiş takım sistemimiz mevcut. Dostunu komut ile belirliyor, düşmanını takip edebiliyorsun. Ayrıca para karşılığında takım kuruyor ve takım slotunu geliştirebiliyorsun. Bunların dışında /işci market mevcut. Nedir bu sistem? Avcı kiralıyorsun ve senin yerine mob kesiyor afk kalarak. Oduncu kiralıyorsun odun kırıyor. Çiftci kiralıyorsun farm yapıyor. Daha bunlar gibi birçok özelliğimiz mevcut. İyi forumlar...

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Yorumlardan anladığım kadarıyla alemde isminiz duvarda resminiz var başarılar dilerim ama tek bir eleştirim olacak.
Neden hala 1.8? 1.16 geliyor ve sunucu listesine bakıyorum yarısından fazlası hala 1.8 Tasarımda kullandığınız yunuslar ve kaplumbağa bile 1.13'te geldi sunucunuzda olmayacak yani
Aslında projemiz 1.15.2 üzerineydi. Sunucuyu hazırladık. Daha sonra eski kitlemizin 1.8 açın demesi üzerine 1.15.2 projesini askıya aldık. 1.8 sunucumuzu hazırladık. 1.8 sunucumuzu cuma aktif edeceğiz. Sorunsuz bir açılışın ardından ilerleyen günlerde hazırladığımız 1.15.2 survival sunucumuzuda lobimize bağlayacağız. Beklemede kalın...

EpheusNetworkOffical

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Tasarımı Çok Şık Beğendim .
Umarım İYİ Yerlere Gelirsiniz

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Konu Tasarımı Çok Şık Beğendim .
Umarım İYİ Yerlere Gelirsiniz

Dgknkc9

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Cuma günü açılacak olan sunucu 1.15.2 mi olacak ? Tam anlamadım. Eğer 1.15.2 olarak açacaksanız orada olacağız. Başarılar

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Cuma günü açılacak olan sunucu 1.15.2 mi olacak ? Tam anlamadım. Eğer 1.15.2 olarak açacaksanız orada olacağız. Başarılar
Başlıktada belirttiğim üzere 1.8/1.15 sürümleri arası. Fakat sorunsuz bir açılışın ardından 2 veya 3 gün içerisinde 1.15.2 survival sunucumuzuda açmayı düşünüyoruz.

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Orta Dünya'dan selamlar!
Sunucunuz hayırlı olsun.Sistemler güzel . Isengard düşerse açılışa yetişirim.
Başarılarınızın devamını dilerim.....​

Dastana

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
AÇILIŞ TARİHİ: 27.03.2020 CUMA
SAAT: 18.00
DİSCORD: EKLENECEK!

HARİTALARIN UFAK BİR BÖLGESİ KALDI.
GÜN İÇİNDE KONUYA EKLEYECEĞİM.

LÜTFEN YORUM YAPARKEN TARAFLI DEĞİL TARAFSIZ OLALIM.
AÇILIŞ TARİHİ: 27.03.2020 CUMA
SAAT: 18.00
DİSCORD: EKLENECEK!

HARİTALARIN UFAK BİR BÖLGESİ KALDI.
GÜN İÇİNDE KONUYA EKLEYECEĞİM.

LÜTFEN YORUM YAPARKEN TARAFLI DEĞİL TARAFSIZ OLALIM.
EFSANE SUNCU EFSANE PLUGİN EFSANE NCP 4 GÖZLE BEKLİYORUZ

WestlyGod

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Başarılar,neredeyse bütün serverlerinin açılışında oldum. Çok ilgili birisi açılışta ordayım :)