oyna.lordsurrealmc.com | 1.8/1.15 | Hayatta Kalma Sunucusu | Küllerimizden Tekrar Doğarız! | Hile Koruması Eklendi! | AKTİF!

McAktif

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:lol:Sunucunun açılmasını bekliyorum.Güzel olucak gibi

Risba

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu ne zaman açılacak ?????

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Açılış yarına ertelenmiştir. 16.00'da sorunsuz bir açılış olacaktır.

Erdem1903

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
16.00 da açılacaktı sorun oldu sanırım?

Erdem1903

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ne zaman girebilcez survival yada skyblock'a?

Torpakk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Servera giremiyorum açık gözükmüyo discord verebilirmisiniz.

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Forumda konulara iğneleyici yada şekilli yazı yazma tarzında hiç çabam olmadı fakat senin benim konuma yaptıgın yorumdan sonra dikkatımi çektide benim konu tasarımımı beğenmeyip -12 yaş konu tasarımın biraz garip :) Evet berki konu tasarımın harika keşke oyun içinede yansısaymış :)

Kısaca özet geçmek gerekirse gerçekten ):
153463

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Forumda konulara iğneleyici yada şekilli yazı yazma tarzında hiç çabam olmadı fakat senin benim konuma yaptıgın yorumdan sonra dikkatımi çektide benim konu tasarımımı beğenmeyip -12 yaş konu tasarımın biraz garip :) Evet berki konu tasarımın harika keşke oyun içinede yansısaymış :)

Kısaca özet geçmek gerekirse gerçekten ):
Ekli dosyayı görüntüle 153463
İnan yazdıklarını anlamak için 10 kez okudum. Noktalama işareti kullanmaya davet ediyorum seni. En azından virgül kullanki nerede duracağımızı bilelim. Yorumuna gelirsek, beklediğim bir yorumdu. Fakat -12 yaş dediğin konu tasarımına tekrar bakmanı istiyorum. Bunu neye dayanarak söyledin acaba. Kaplumbağalara bakarak mı dedin yoksa? O zaman minecraft oyunuda -12 yaş bir oyun. :)

Diğer bir husus ise hiçbir konuya iğneleyici bir yorum yapmadım. Tekrar bakmanı istiyorum. Hak edene hak ettiği yorumu yapıyorum. Senin gibi gelipte bana şöyle dedin 10 katını yazayım. En altınada wasted; vaooov çok şekil oldu. :leley: