Oyna.MineTurk.Biz | HİLESİZ EMEK Sunucu | Görevler | Rütbeler | Kasalar | Klan Turnuvaları |

Anacondas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucu kötülemiyoruz kardeşim anla şunu artık sadece sunucuda yaşanan olayları paylaşıyoruz sistemleriniz güzel eyvallahınız var ama cidden yönetim konusunda sıkıntı çok
Tamam daha yeni açıldık 7 gün oldu bunlar normal biraz anlayış lütfen rica ediyorum.

xdadevp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hile açan oyuncusuna 1gün jail (2 saat sonra çıkarttı) Forumda doğruları söyledim diye ban THX DC de hile muhabbeti dönüyor sadece chat'i temizliyor. Önceki postlarda da bahsettiğim haksızlık hala geçerli :)

Anacondas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hile açan oyuncusuna 1gün jail (2 saat sonra çıkarttı) Forumda doğruları söyledim diye ban THX DC de hile muhabbeti dönüyor sadece chat'i temizliyor. Önceki postlarda da bahsettiğim haksızlık hala geçerli :)
Daha fazla uzatmaya gerek yok ban yediniz oturun oturduğunuz yerde.

xdadevp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ayrıca sunucunun eksiklerini sen de biliyorsun ki dediklerimize tepki göstermiyorsun

Anacondas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha fazla oynamadığına göre yazmayabilirsin.

Haftaya pazar günü klan savaşları olacaktır bilginize!

Alibi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sözde batıhost da çalışıp lise 2 terk bir kurucu insanları makineden vurmakla tehdit edip durmaktan sunucu ile ilgilenmiyor haliyle sunucu hile,bot kaynıyor başlayacaksanız önce başka sunuculara bakmanızı tavsiye ediyorum yoksa çıldırabilirsiniz

xdadevp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
cp1.PNG

Yukarıdaki arkadaşı dikkate alarak SpeedTest yaptım download 0.55 çıkınca bakayım dedim aaaa ne göreyim. 2 ip den de DODİS yemişim güvenlik yok bir şey yok... Hepsi de yurt dışı ip teşekkürler Anacondas...

Screenshot (4).png

Screenshot (6).png

Screenshot (7).png

Screenshot (8).png

Screenshot (9).png

Screenshot (10).png

Screenshot (11).png

Anladık tamam batıhostta çalışıyorsun elinde fazla makine var :) Eğer atmaya devam edersen batıhosta şikayetlerdorijinal ipler ile ilgili şkayette bulunacağım IP güvenliği mi tşk Anacondas :)

Bak bak Anacondas uçağın kalkıyo amerikaya Anacondas su nasıl girince alışıyor musun ? AHAHAHAHA

Screenshot (5).png

Daha fazla oynamadığına göre yazmayabilirsin.

Daha fazla oynamadığıma göre ddos atmayı bırakabilirsin.

bertugg

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sözde batıhost da çalışıp lise 2 terk bir kurucu insanları makineden vurmakla tehdit edip durmaktan sunucu ile ilgilenmiyor haliyle sunucu hile,bot kaynıyor başlayacaksanız önce başka sunuculara bakmanızı tavsiye ediyorum yoksa çıldırabilirsiniz
Hımm Güzel yorum tebrik ederim kardeşim ilk önce batihost yetkilisi olarak söylüyorum Atakan Batihost yetkilisi olup 8.500 Tl maaş almaktadır simdi sana soruyorum cebinde ne kadarın var :D hadi öptüm seni bayy<3

Anacondas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Son olarak bu konu hakkında açıklama getiriyorum ve birdaha iftira atanlarla haksızlık yapanlarla bu konuda konuşmayacağım bile, Evet ben Batihost yetkilisiyim ve Batihost' un adını kötü çıkaracak bir şey asla yapmam bu 2 çocuk sunucumdan banlandı diye bunları yapıyorlar. Bizim sunucumuzun kısa sürede bu kadar online çekmesini yediremiyorlar malesef ki,

Alibi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çocuk diyorsun da en azından beynim yetmediği için liseyi bırakmıyorum ssler hakkında açıklama yapmaya korkuyorsun iftira attığımıza dair kanıtın var mı ? Korkma hadi 2 gün önce arkadaşıma sunucunun user sayısı düşüyor diye kaldırttığın yorumlara da açıklama getir ? :D
Son olarak bu konu hakkında açıklama getiriyorum ve birdaha iftira atanlarla haksızlık yapanlarla bu konuda konuşmayacağım bile, Evet ben Batihost yetkilisiyim ve Batihost' un adını kötü çıkaracak bir şey asla yapmam bu 2 çocuk sunucumdan banlandı diye bunları yapıyorlar. Bizim sunucumuzun kısa sürede bu kadar online çekmesini yediremiyorlar malesef ki,

Alibi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hımm Güzel yorum tebrik ederim kardeşim ilk önce batihost yetkilisi olarak söylüyorum Atakan Batihost yetkilisi olup 8.500 Tl maaş almaktadır simdi sana soruyorum cebinde ne kadarın var :D hadi öptüm seni bayy<3
güzel fanboylukmuş kardeşim batihost yetkilisi falan değilsin bu arada 8.500 tl maaş falan da almıyor güzel atmışsın nerenden salladıysan az at balıklar yer