oyna.MineZoid.com ➤ [YENİ AÇILDI!] - SIFIRLAMA YOK! Çiftçi Sistemi, Madenler, Elytra, Özel Büyüler: Sıradan, Efsanevi ve Runik!, 100 Farklı Görev!

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu oynamanızı ÖNERMEM çünkü sunucu hakkında görüşlerinizi bildirdiğinizde direk ban yiyebilirsiniz.
Sunucuda moblar siliniyor SEBEP LAG OLMASIN
Sunucuda zararsız moblar siliniyor SEBEP LAG OLMASIN
Sunucuda otomatik sistem yok SEBEP LAG OLMASIN
Tek çareleri oyunun kendi mekaniklerini engellemek ve siteden spawner satışı yapmak başka hiçbir amacı olmayan bir sunucu.
Anlıyacağınız ucuza satın alınmış kalitesiz ve Bunlara rağmen lag ile dolu bir sunucu
Ayrıca Yönetici gelip adanızı her an griefleyebiliyor ve anında direk banlıyor çünkü yediremiyor.
Sunucu kurallarını ihlal ettiğiniz için yasaklandınız, kuyruk acısı olarak burada kötüleyip iftira atmanızın hiçbir anlamı yok.​

MavPir

Maviş Pırıl
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı okadar güzel ki, oyuna uçasım geldi. Serverde harika görünüyor!

tranqis

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu bakımda mı şu an?
Bu arada rehberler gerçekten çok yardımcı oluyor ama yaklaşık bir haftadır oynuyorum herhangi bir etkinlik olmadı aktif olduğum saatler içerisinde.Ama bu sunucunun kötü olduğu anlamına gelmez.

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu bakımda mı şu an?
Bu arada rehberler gerçekten çok yardımcı oluyor ama yaklaşık bir haftadır oynuyorum herhangi bir etkinlik olmadı aktif olduğum saatler içerisinde.Ama bu sunucunun kötü olduğu anlamına gelmez.
Genelde 00.00 - 05.00 aralığında bakım çalışması yaparız.
Etkinlikler discord sunucumuzdan duyrulmaktadır, Ramazan bayramında etkinliğimiz olacaktır.

d3mizz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuya bir kaç gündür bakıyorum da kapalı gözüküyor. Acaba problem bizde mi ? Şahsi düşüncem arada ufak sıkıntılar oluyordu fakat genel anlamda güzel bir sunucuydu.

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya bir kaç gündür bakıyorum da kapalı gözüküyor. Acaba problem bizde mi ? Şahsi düşüncem arada ufak sıkıntılar oluyordu fakat genel anlamda güzel bir sunucuydu.

Sunucuda bir problem bulunmamaktadır.​

mrtkgnoztrk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinizin sağlığını dileyerekten konuya başlamak istiyorum. Açıkçası ben Minecraft'ta online olarak oynamaya ilk bu serverda başladım ve yaklaşık 8 ay gibi bir süredir bu serverdayım. Serverı gerçekten çok sevdiğimi çok açık ve net bir şekilde söyleyebilirim.

Güzelliklerinden bahsedecek olursak;

* Serverdaki yetkililer gayet kaliteli ve ilgilenen arkadaşlarımız. Böyle bir kadroyu bulmak şu zamanlarda 10 lira 20 liraya server açan arkadaşlar olduğundan mütevellit imkânsız.

* Sürekli olarak güncellenen bir altyapı ile oyuncularını önemseyen bir ZediaphBack'imiz ( Kurucu ) var :)

* Bunların dışında en büyük artısı (bence) sezon sistemi kaldırıldı. Bu da haliyle sıfırlanma artık yok demek. Bu benim ve benim gibi sevdiği servera destek ve gelişme amaçlı yatırım yapan arkadaşlar için gayet iyi bir durum. Çünkü biliyorsunuz sıfırlanınca her şeyiniz gidiyor ve yatırımlarınız da haliyle sıfırlanıyor. Sıfırlanma olmaması çok güzel bir durum. (Bu durum sadece Emek Skyblock için geçerlidir!!)

* şu an için kapalı (Max 3 gün içinde OP Skyblock, en yakın zamanda da Survival açılacak) lâkin OP Skyblock ve Survival sevmeyen birisi olarak dahi ben bile oynamasını çok sevkli bularak oynadım ve çok zevk aldım.

* Oyuncular yani bizler, yardımcı insanlarız, yeni gelen arkadaşları gayet iyi bir şekilde yönlendirip yardımcı olabilmek adına elimizden geleni yapıyoruz. Yardımcı kadrosu Rehber ve Moderatörler haricinde, bunu söylememin sebebi şudur: kaliteli ve yardımsever oyuncular kalıcı olduğundan sebep çok fazlaca bir yardımcı kitle vardır.

Son sözüm olarak servera gönül rahatlığı ile girip oyunları oynayabilirsiniz. Ben çok fazla seçici insanımdır, ben sevdiysem siz hayli hayli seversiniz. En azından girin, bir yönetici kadrosuna, oyunculara bir bakın. Bir 2-3 saat oynayın adanızı geliştirin. Serverdan kendi adıma emin olarak söylüyorum çok memnun kalacaksınız.

İyi oyunlar, iyi eğlenceler. Saygılarımla Mert Kağan.

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinizin sağlığını dileyerekten konuya başlamak istiyorum. Açıkçası ben Minecraft'ta online olarak oynamaya ilk bu serverda başladım ve yaklaşık 8 ay gibi bir süredir bu serverdayım. Serverı gerçekten çok sevdiğimi çok açık ve net bir şekilde söyleyebilirim.

Güzelliklerinden bahsedecek olursak;

* Serverdaki yetkililer gayet kaliteli ve ilgilenen arkadaşlarımız. Böyle bir kadroyu bulmak şu zamanlarda 10 lira 20 liraya server açan arkadaşlar olduğundan mütevellit imkânsız.

* Sürekli olarak güncellenen bir altyapı ile oyuncularını önemseyen bir ZediaphBack'imiz ( Kurucu ) var :)

* Bunların dışında en büyük artısı (bence) sezon sistemi kaldırıldı. Bu da haliyle sıfırlanma artık yok demek. Bu benim ve benim gibi sevdiği servera destek ve gelişme amaçlı yatırım yapan arkadaşlar için gayet iyi bir durum. Çünkü biliyorsunuz sıfırlanınca her şeyiniz gidiyor ve yatırımlarınız da haliyle sıfırlanıyor. Sıfırlanma olmaması çok güzel bir durum. (Bu durum sadece Emek Skyblock için geçerlidir!!)

* şu an için kapalı (Max 3 gün içinde OP Skyblock, en yakın zamanda da Survival açılacak) lâkin OP Skyblock ve Survival sevmeyen birisi olarak dahi ben bile oynamasını çok sevkli bularak oynadım ve çok zevk aldım.

* Oyuncular yani bizler, yardımcı insanlarız, yeni gelen arkadaşları gayet iyi bir şekilde yönlendirip yardımcı olabilmek adına elimizden geleni yapıyoruz. Yardımcı kadrosu Rehber ve Moderatörler haricinde, bunu söylememin sebebi şudur: kaliteli ve yardımsever oyuncular kalıcı olduğundan sebep çok fazlaca bir yardımcı kitle vardır.

Son sözüm olarak servera gönül rahatlığı ile girip oyunları oynayabilirsiniz. Ben çok fazla seçici insanımdır, ben sevdiysem siz hayli hayli seversiniz. En azından girin, bir yönetici kadrosuna, oyunculara bir bakın. Bir 2-3 saat oynayın adanızı geliştirin. Serverdan kendi adıma emin olarak söylüyorum çok memnun kalacaksınız.

İyi oyunlar, iyi eğlenceler. Saygılarımla Mert Kağan.
Yorumun için teşekkürler Mert, OpSkyblock sunucumuz aktif edildi. Survival sunucumuz içinde çalışmalara başlanıldı çok yakında diğer oyunlarımızla gücümüze güç katmaya devam edeceğiz.

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Sistemleri görünce geçirdiğim baygınlığın ardından geri geldim :kalp:

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yetkilinin Mesaj yolu ile ana bacı yapması :/
Merhaba, kişisel muhabbetlerinizden Royal Craft sorumlu değildir. Şikayetiniz var ise sitemiz üzerinden destek talebi oluşturarak belgeli bir şekilde şikayet bildirimi gönderebilirsiniz ilgili yetkili Royal Craft adına böyle bir konuşma geçirdiyse işlem yapılır aksi taktirde kişisel muhabbetleriniz bizi ilgilendirmemektedir.

Sunucu gerçekten mükemmel :kalp:

Sistemleri görünce geçirdiğim baygınlığın ardından geri geldim :kalp:

Yorumlarınız için teşekkürler.

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sistemler fena degil ama p2w biraz fazla bazikişiler kendini oyunda ilah olarak göruyor kurucu tagi var diye bir şey sanmasinlar sadece o tag p2w ve yetkili ortamini saymasak fena bir sunucu degil eyer oyuncularda sp dir vip aldiginiz para yemek yerine biraz daha iyi bir makine geçseniz fena olmaz :) başarilar ama uzun vadeli bir sunucu benzemiyor