Oyna.SonCesurlar.Com-1.13(1.8)/ EMEK SkyBlock,CaveBlock,Asit Adası Bir Sunucuda! / SonSuzluk Taşları Sunucumuza düştü! Bu büyük yeniliği sakın kaçırma

_Venom

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Diğer sunuculardan farklı özellikleri çok fazla olan güzel bir sunucu. Konu tasarımı hoşuma gitti ve bir bakmalıyım dedim ancak biraz oynadıktan sonra chatte sadece rehberlerin konuşması beni rahatsız etti. Rengarenk bir chatiniz var rehberleriniz sayesinde ve bu çok göz yoruyor. 2 saattir oyundayım sadece kendi oyunlarıyla ilgileniyorlar ve sorduğum soruları geçiştirmek için cevap verip kendi oyunlarına geri dönüyorlar. Sunucunuz gerek sistemleri gerek farklılıklarıyla çok iyi, başarılar.

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Diğer sunuculardan farklı özellikleri çok fazla olan güzel bir sunucu. Konu tasarımı hoşuma gitti ve bir bakmalıyım dedim ancak biraz oynadıktan sonra chatte sadece rehberlerin konuşması beni rahatsız etti. Rengarenk bir chatiniz var rehberleriniz sayesinde ve bu çok göz yoruyor. 2 saattir oyundayım sadece kendi oyunlarıyla ilgileniyorlar ve sorduğum soruları geçiştirmek için cevap verip kendi oyunlarına geri dönüyorlar. Sunucunuz gerek sistemleri gerek farklılıklarıyla çok iyi, başarılar.
Güzel görüşünüz için teşekkür ederiz, yakın bir zaman içinde rehberlerle bir toplantı düşünüyoruz en son çaremiz işlerini yapmayan rehberleri görevinden almak olur.
Sunucu Çok op dedim ban yedim
Sizinle yaşanan olayı discorddanda biliyoruz burası tartışma yeri değil lütfen.

Son düzenleme:

PusAt71771

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucuda oynucam farklı sistem söylermisiniz dedim mesajım kaldırıldı şaka gibi :D