Oyna.WENTRALCRAFT.net [1.15.2] +35 ONLİNE! (Özel Büyüler Eklendi /MARKET)

PotenzaTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
DUYURU: TÜRKİYE LOKASYONA GEÇİLDİ ARTIK 10 15 PİNGLE OYNAYABİLECEKSİNİZ! AÇILIŞ CUMARTESİ SAAT 14:00

Freech

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açık konuşmak gerekirse map pek hoşuma gitmedi ama konu tasarımınız logonuz ve sistemleriniz gerçekten hoşuma gitti yarın saat 14:00'da servere giren ilk kişilerden olacağıma emin olabilirsiniz tek bir sorum var serverde farmları etkileyecek ne gibi yasaklar var mesela gözlemci yasak mı netherin üstüne çıkılıyor mu balık farmı yasak mı bu sorularıma cevap verirseniz sevinirim iyi forumlar

PotenzaTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açık konuşmak gerekirse map pek hoşuma gitmedi ama konu tasarımınız logonuz ve sistemleriniz gerçekten hoşuma gitti yarın saat 14:00'da servere giren ilk kişilerden olacağıma emin olabilirsiniz tek bir sorum var serverde farmları etkileyecek ne gibi yasaklar var mesela gözlemci yasak mı netherin üstüne çıkılıyor mu balık farmı yasak mı bu sorularıma cevap verirseniz sevinirim iyi forumlar
Sunucumuzda hiçbir şekilde engel bulunmamakta ne mob engeli ne farm engeli ne huni engeli her türlü pistonlu sistemler her şey serbest netherin üstüne çıkabiliyorsanız çıkabilirsin yani kısaca vanillada ne yapabilirseniz burdada yapabilirsiniz çünkü çok güçlü bir makina kullanıyoruz kesinlikle lag olması garanti değil ve Türkiye lokasyonlu 10 15 pingle hiç sıkılmayacağınızı garanti ediyoruz. Map konusuna gelicek olursak serveri tamamen tek başıma yaptığımdan builde zaman ayıramadım açıkcası ilerleyen zamanlarda spawnımızı vs güncellemeyi düşünüyoruz şuanlık elimden gelen bu :) yarın görüşmek üzere sağlıcakla kalın.

PotenzaTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şunuda şuraya bırakayım :)

Ekli dosyalar

• 16ms.PNG
    16ms.PNG
    7 KB · Görüntüleme: 81

SolorRVS

undefined
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Spawn kötü görünüyor 1.15 sunucunuz var 1.15'e ait neden yapılarınız yok?

AtlantikAlihan

Doryoo Projecter
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence site içerisndeki tasarımlar ve sekmeler değişmeli daha sonra oyun içerisndeki birçok map yenilnmeli bunun için kendi nacizane desteğimi verebilirim eğer ilgilenirseniz

AtlantikAlihan

Doryoo Projecter
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Onun dışında reklam için hazırlanan gifler oldukça güzel

TrakyaLee

Reborn Project; kaliteli hizmet , uygun fiyat.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Konu tasarımınız hoşuma gitti, başarılar.

TrakyaLee

Reborn Project; kaliteli hizmet , uygun fiyat.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Harita yaptırmaya ihtiyaç duyarsan bana ulaşabilirsin.
Kişisel discordum: iAli#8886

Dgknkc9

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuda lag olması muhtemel değil diyorsunuz, sunucu açıldığından beri defalarca çöktü ve sürekli geri alınıyor. Tüm emeklerimiz boşa gitti kaç defa. Örnek vereyim bugün sunucu çöktü ve 3 saat geri alındı, açıldığında telafi eventi yaptınız ve 1 saat sonra tekrar çöktü, tekrar geri alındı ve saatlerce bakıma girdi. Akşam açıldı sunucu girdik tekrar telafi eventi yapıldı ama az önce yine çöktü. Emekler boşa gittiğinden dolayı ve telafiler yapılmadığı için sunucunuzda devam etmeyeceğiz.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
katılmayı düşünüyordum ancak bu kadar şikayet ve olumsuz geri bildirimden sonra caydım. bilgilendiren arkadaşlara teşekkür ederim beni emek ve zaman kaybından kurtarmış oldukları için

PotenzaTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çökme sorunları düzeltileli çok oldu server makinasından dolayı değil bir glitchden dolayı çöküyordu sunucumuz asla lag ve çökme sorunu şuanda mevcut değil :)