Yardım Oyun Açılmıyor

BeratOzer061

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1. Hata=
Arkadaşlar lütfen yardım edin 1 haftadır oynayamıyorum minecraft çift tıklayıp açıyorum kullanıcı adımı yazıyorum yada farklı bır isim yazıyorum play a bastığım zaman yükleniyorda kalıyor yanı o yuklenen sey bı saga bı sola gıdıyor oyle devam edıyor emın olmak ıcın 1 2 saat bekledım fakat yınede açılmıyor.

2. Hata=
Arkadaşlar buradakı hata ıse kullanıcı adını yazdıktan sonra gelen ekranda play a basıyorum ve yuklenıyorda kalıyor oradada 1 2 saat bekledım fakat yınede acılmıyor.

Arkadaşlar lütfen öncelikle 1. hatayı söyleyin bana lütfen 1 haftadır oynayamıyorum herşeyı denedım sılıp baştan yukledım javayı fılan baştan yukledım bilgisayarım 64 bit yavayı 32 bit yukledım olmadı 64 bıt yukledım yıne olmadı yonetıcı olarak calıstır dedım yınede olamadı .minecraftı silip baştan yukledım yıne olmadı ne yaptıysam olmuyor biryerlerden minecraft yukluyorum yıne olmuyor pc yı kapatıp actım yıne olmuyor premium almakta ıstemıyorum pahalı dıye ve arkadaşlar 1.14.4 oynuyorum daha dogrusu oynayamıyorum lutfen yardımcı olun :( saygılarımla.

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
başka bir launcher denedin mi

BeratOzer061

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
şimdi bir launcher daha denedim 1. sorun gitti ama 2. sorun devreye girdi yani isim yazdıktan sonra acılıyor ama edit profile nın yan tarafındakı play tusuna basıyorum hıcbırsey olmuyor bu konuda yardımcı olabılırmısın

Son düzenleme: