''Oyun Güncellemeleri ve Haberler'' bölümü üyelere açılmalı

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba,

Oyun Güncellemeleri ve Haberler

Bölümü üyelere açılsa çok iyi olur.Minecraftla ilgili çeşitli haberler duyuyoruz, ancak tam olarak uygun bir paylaşım kısmı yok.Umarım bu fikrimi düşünürsünüz.

yusufreyiz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Destekliyorum. Oranın daha çok haberle dolup taşması lazım. Hatta gördüğüm kadarıyla bu arkadaş da birkaç haber yayınlamış.

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
desteklemiyorum eğer açılırsa başta sen ''Crimanal'' oraya spam gibi posta yağdırırsın hesaplamalarıma göre 10 dk da bir mesaj yazıyosun yada konu açıyorsun

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
desteklemiyorum eğer açılırsa başta sen ''Crimanal'' oraya spam gibi posta yağdırırsın hesaplamalarıma göre 10 dk da bir mesaj yazıyosun yada konu açıyorsun

Senin desteğine çok ihtiyacım vardı ya sanki.Sende çok gereksiz bir insansın zaten.Oturduğun yerden konulara dadanıp eleştirmekten başka bir şey yaptığın yok.

Haa ayrıca.Spam boş boş saçma saçma mesajlar atmaktır.Yani şuanda spam yapan sensin!

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Senin desteğine çok ihtiyacım vardı ya sanki.Sende çok gereksiz bir insansın zaten.Oturduğun yerden konulara dadanıp eleştirmekten başka bir şey yaptığın yok.

Haa ayrıca.Spam boş boş saçma saçma mesajlar atmaktır.Yani şuanda spam yapan sensin!

hahahhah :D güldürdün beni ender portal nasıl yapılır diye konu açan benim sanki seni kesinlikle desteklemiyorum sana gıcık oluyorum ama imzandaki resimlerini gerçekten kıskanıyorum son 20 konunun 6 sı falan senindir ha bide yerimde oturmuyorum http://minecraftdltr.blogspot.com/

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hahahhah :D güldürdün beni ender portal nasıl yapılır diye konu açan benim sanki seni kesinlikle desteklemiyorum sana gıcık oluyorum ama imzandaki resimlerini gerçekten kıskanıyorum son 20 konunun 6 sı falan senindir

Açamazmıyım ender portal konusu sana ne? Yaptığım bir şey sana fazla koymuş sanırımda onun tribindesin.

Demonist

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence bölüm üyelere açılmamalı onun yerine tüm gelişmeleri takip eden bir yetkili olabilir.Bu daha iyiymiş gibi görünüyor bana.Yine de her fikre saygı duymak lazım.

Clapy

Fatih
En iyi cevaplar
0
Demonist e katılıyorum sırf bunun için yetkili olabilir .

mertcan789

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yeni sürüm geldi ve ben oyuna giremiorum yani girdigim bi server var katılmıyor bu yeni sürümden dolayımı kaynaklanıyor
BU YENİ SÜRÜMÜ ANLATIRSANIZ ÇOK SEVİNİCEM ! :):)

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
astrawar3 dediklerimin hepsi atrrawar3 e
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gerçekten Söylemem Gerekiyorki Senin Sayende Forum Kirlenmek Üzere Bende Bunu Yazıyorum Sen Ancak Yerinde Oturuyorsun Ordan Koca Karılar Gibi Laf Atıyorsun Sorma Ya Cinsiyet'in Bayanmış :)

Şimdi Sen Bize Laf Atma Oyun Güncellemeleri Ve Haberler Tabikide Üyeler'ede Açılmalı Neden Çünkü Moderator , Adminler'in Bilmedigini User'ler Biliyor Mesela Ben Güncelleme Yakaladım 2 tane Ben Yayınlamak İstiyordum Düzenli Düzenli Ama Malesef Üyeler'e Açık Olmadıgı İçin Yayınlayamadım Adminlere , Moderatorler'e Söyledim Ama Onlarda Açamadılar

astrwar3 son sözüm : gönülden oynamıyorsan minecraft'i bırakmalısın

vede şunu söylemem gerekiyorki yiyosa bana yürü :)

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
astrawar3 dediklerimin hepsi atrrawar3 e
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gerçekten Söylemem Gerekiyorki Senin Sayende Forum Kirlenmek Üzere Bende Bunu Yazıyorum Sen Ancak Yerinde Oturuyorsun Ordan Koca Karılar Gibi Laf Atıyorsun Sorma Ya Cinsiyet'in Bayanmış :)

Şimdi Sen Bize Laf Atma Oyun Güncellemeleri Ve Haberler Tabikide Üyeler'ede Açılmalı Neden Çünkü Moderator , Adminler'in Bilmedigini User'ler Biliyor Mesela Ben Güncelleme Yakaladım 2 tane Ben Yayınlamak İstiyordum Düzenli Düzenli Ama Malesef Üyeler'e Açık Olmadıgı İçin Yayınlayamadım Adminlere , Moderatorler'e Söyledim Ama Onlarda Açamadılar

astrwar3 son sözüm : gönülden oynamıyorsan minecraft'i bırakmalısın

vede şunu söylemem gerekiyorki yiyosa bana yürü :)

Hacı güncelleştirmeyi söyle paylaşıyım Benim yüzümden foruna hiçbir şey olmadı sadece birini desteklemediğimi biraz gıcık bir ifade ile söyleyince ortam sadece 2 kişi arasında gerilir.