Oyun İsimlerinin Doğru Telaffuzu( İbretlik)

MahmuTr

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Nasıl Bir Telaffuzdur.....

JimboMelon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Nasıl Bir Telaffuzdur.....
Ciddiye mi aldın? Eğer öyleyse daha önce yazdığım şeyi oku:

Ciddi ciddi yazmış olamazsın. Hadi diyelim hiç İngilizcen yok videodan anladın okuman da mı yok?

""Hıı onların telaffuzu öyle değil cahil" diyecek olan ironiden anlamayan arkadaşlar böyle demeden önce bari açıklamayı okuyun. Gerçi herhalde herkes anlar dalga geçtiğimi :)."

Buda Youtube'da yaptığım açıklama:

"Telaffuzlar kesinlikle yanlıştır. Tüm videoda oyun ismi telaffuzları sırasında tek doğru bir telaffuz bile yok. Sadece ironi ile genel olarak yapılan yanlışları anlatıyorum."
[DOUBLEPOST=1385393505,1385392871][/DOUBLEPOST]
Direk Krispi 3 Deseydin :D
Aklıma gelmedi o. İyiymiş aslında.

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Max Payne Max yanlış Meks peyn gibi olacak.
Call of Duty-Kal of Daty:Gahst
Tebrikler prospekt bizden bol bol küfür kazandınız iyi günlerde işitmeniz dileğiyle.
Bu arada videoya gelince böyle bir şeye gerek varmıydı bilmiyorum, hiç de gülmedim, tam aksine sinirli zamanıma denk geldiği için sinirlendim.

alicik55

Marangoz
En iyi cevaplar
0
scribblenauts unlimited onun söylediği sıkrabılağuağ unlimited

alicik55

Marangoz
En iyi cevaplar
0
direk düz minecraft diye okuyanı var en buyuk örnegide benim kardesim 6 ayda zor maynkıraft dedirttim

JimboMelon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
gülmemek için zor durdum :D

Bari 1ini doğru deseydi

O kadar yazmışım:
"
"Hıı onların telaffuzu öyle değil cahil" diyecek olan ironiden anlamayan arkadaşlar böyle demeden önce bari açıklamayı okuyun. Gerçi herhalde herkes anlar dalga geçtiğimi :).

Buda Youtube'da yaptığım açıklama:
"Telaffuzlar kesinlikle yanlıştır. Tüm videoda oyun ismi telaffuzları sırasında tek doğru bir telaffuz bile yok. Sadece ironi ile genel olarak yapılan yanlışları anlatıyorum."
"

Hala niye anlamıyorsunuz? Yazmasam derim "ironiden anlamıyor" falan diye ama yazmışım.