Oyun Kulaklığı

Enaction

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
FPS oyunlarında ses kasmak için kullanacağım mikrofonlu ve fiyatına göre kaliteli bir kulaklık önerebilir misiniz? Bütçe: 30 lira

KuzuCevirme

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
30 liraya alacagın kulaklıktan pek birsey bekleme kullandıktan 1 saat sonra basını acıtmaya baslar

G430 kullanıyorum gayet rahat 7.1 ses destegi var noktasal olarak adamların yerini soyluyor bana hemde saatlerce kullansan bile cok rahat biraz terletiyor okadar birsre sonra minderlerini cıkartıp yıkaman gerek pisleniyor falan filan uzun sure kullanım icin gayet iyi 3m kablosu var
http://www.vatanbilgisayar.com/g430-oyun-headset.html

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
30 liraya alacagın kulaklıktan pek birsey bekleme kullandıktan 1 saat sonra basını acıtmaya baslar

G430 kullanıyorum gayet rahat 7.1 ses destegi var noktasal olarak adamların yerini soyluyor bana hemde saatlerce kullansan bile cok rahat biraz terletiyor okadar birsre sonra minderlerini cıkartıp yıkaman gerek pisleniyor falan filan uzun sure kullanım icin gayet iyi 3m kablosu var
http://www.vatanbilgisayar.com/g430-oyun-headset.html
Adam 30TL bütçe var demiş dostum ne yaptın sen ya 260TL nedir..

bluera

Fiercely unapologetic.
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
30 TL nedir arkadaşım pardon ama dalgamı geçiyorsun. Çünkü 30 TL ye bırak bir ses kasabileceğin oyuncu kulaklığını Logitech H serisi bile alamazsın o kulaklık bile 50 tl k.b

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben 20 Liraya kırtasiyeden arka kulağa geçirmeli kulaklık aldım. Mikrafonu ses ayarlama yerine adapte edilmiş bir kulaklık. Arkadaşın övdüğü gibi kulaktan geçirmeli olduğu için kafanı acıtmamakla birlikte terde yapmıyor. Eğer kulak pislikli gezen pislik bir insan değilsen yıkama felanda gerektirmiyor. 2 Aydır sorunsuz kullanıyorum. Mikrafon kalitesiz ama zaten mikrafonla ulusa seslenmek gibi bir niyetimde yok.
Ses kasma olayını ancak sağlam ses sistemleriyle yapabilirsin. Kulaklıkla ses mi kasılır mk ? Saçmalayın. Sesin nereden geldiğini nasıl anlayabilirsiniz ki ? Ancak uzaktan yada yakından geldiğini anlayabilirsiniz, o da oyunun kendi özelliği olur zaten. Bırakın paranızı boş şeylere saçmayı. Biriktirin, araba alın.
küfür etme ban yiyeceksin

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben 20 Liraya kırtasiyeden arka kulağa geçirmeli kulaklık aldım. Mikrafonu ses ayarlama yerine adapte edilmiş bir kulaklık. Arkadaşın övdüğü gibi kulaktan geçirmeli olduğu için kafanı acıtmamakla birlikte terde yapmıyor. Eğer kulak pislikli gezen pislik bir insan değilsen yıkama felanda gerektirmiyor. 2 Aydır sorunsuz kullanıyorum. Mikrafon kalitesiz ama zaten mikrafonla ulusa seslenmek gibi bir niyetimde yok.
Ses kasma olayını ancak sağlam ses sistemleriyle yapabilirsin. Kulaklıkla ses mi kasılır mk ? Saçmalayın. Sesin nereden geldiğini nasıl anlayabilirsiniz ki ? Ancak uzaktan yada yakından geldiğini anlayabilirsiniz, o da oyunun kendi özelliği olur zaten. Bırakın paranızı boş şeylere saçmayı. Biriktirin, araba alın.
her gün 10 tl biriktirerek 50.000TL ?!??!?!? ok tşk by.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
MediaMarkta 10tl ye sony kullaklık var mikrafonlu.ama düşürünce kafayı yiyor :(

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bluera

Fiercely unapologetic.
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
Öncelikle terbiyeli konuş asker arkadaşın değiliz biz senin. Teknolojiden haberin yok herhalde. Surround ses sistemiyle ön sol çaprazda bir adamın olduğunu farkedebiliyorsun. Sangi gerçekten orada biri yürüyormuş gibi. Gaming kulaklık hiç kullanmadın herhalde. 20 TL lik kulaklıktan k.b ama bi şey bekleme. Biriktirin araba alın ne kardeşim yaş küçük herhalde senin. Önüne gelen araba alamıyor oh o zaman lay lay lom...

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Logitech serisinden kulaklıklara bakılabilirsin. Malesef 600TL'ye oyun için adam gibi bir PC toplayamamak gibi 30TL'yede çok iyi kulaklık olmaz. (100TL Minimum derim)

Not: Kulaklıklar belirli mühendisliklere göre farklılık gösterebilirler. sesler daha ayrıntılı veya baslı gelebilir.

KuzuCevirme

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kulakliktan ses kasilmaz demis insan buyudukce ogrenir hor gormeyin

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bu sene Snopy oyun kulaklığı aldım ve hayran kaldım. Snopy SN330 Heralde hiçbir şekilde başını acıtmaz. Ama benimki bozuldu neden kulaklıkla depar atmaya kalktığım için :p