Oyun Ödüllü Yarışma - Kendi Uzay Karakterim!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

banner.png

sw.jpg

Yeni bir günden, türlü umutlarla merhabalar! Odanızın kapısından henüz girdiniz, her tarafı saran bahar güneşine rağmen bir soğukluk hissettiniz. Birden bire bir ışık parladı saçlarınızın üstünde, hemen ardından bir fikir geldi aklınıza... Peki ama nedir bu fikir? Aklınıza gelen, piyangoyu tutturacak uğurlu sayılar olmadığına göre belki de ödüllü yarışmamız için yeni bir fikrinizin olduğunu fark etmiş olabilirsiniz.

"Neler oluyor?" diye soruyorsanız, sizler için ödüllü bir yarışma düzenliyor olduğumuzu da söylemiş olalım. Aslında yarışmanın daha erken yapılması planlanıyordu fakat TEOG Sınavı'na hazırlanan üyelerimiz için yarışmanın başlangıç tarihi değiştirildi, umarız sınavları iyi geçmiştir. :durt:

Yarışmamız oldukça basit, yapmanız gereken "Kendi Uzay Karakterim" konulu bir metin yazarak Uzay Karakteri - Yarışma Bölümü'ne konu olarak açmanız. Oluşturacağınız uzay karakteri size özgü olmalı. Oluşturacağınız karakter insan, uzaylı veya başka bir türde olabilir! Yarışmaya katılacaklardan beklenilen, karakterin fiziksel ve ruhsal özelliklerini metinde açıkça belirtmeleri. Karakterinizin sesi başkalarını korkutacak kadar kalın mı, yoksa rahatsız edici derecede ince mi? Peki kocaman elleriyle size sağlam bir yumruk indirebilir mi? Yahut 6 tane ayağa sahip olması sayesinde rüzgar hızına ulaşabilir mi? Sakin mi, sinirli mi? Huysuz mu, cana yakın mı? Anlayacağınız, karakteri çizerek göstermek yerine yazarak tarif etmeniz gerekiyor. Kendi isteğinize bağlı olarak karakterin başından geçen bir hikayeyi de eklemeniz serbesttir. Yarışmaya katılmak için 7 Mayıs 2017, saat 13.30'a kadar yazdığınız metni aşağıdaki şartlar çerçevesinde ilgili bölümüne konu olarak açmanız gerekiyor. Bu süreye kadar ilgili bölüme açtığınız konuyu kimse göremeyecek.

Metin konusu: Kendi uzay karakterim.
Son başvuru tarihi: 7 Mayıs 2017 saat 13.30'dan 14.15'e kadar uzatıldı.
Başvurular: Katılmak için metninizi Uzay Karakteri - Yarışma Bölümü'ne konu olarak açabilirsiniz. Konu başlığı için Karakterim konu başlığını kullanabilirsiniz.

Şartlar ve kurallar:
  • Her üye sadece 1 adet konu ile yarışmaya katılabilir.
  • Üyeler alternatif hesaplar ile yarışmaya katılamazlar.
  • Esinlenme tartışmalarını önlemek amacıyla açtığınız konuları sadece siz görebilecekseniz. Şu linke tıklayarak bölüme ulaşabilirsiniz. > Uzay Karakteri - Yarışma Bölümü.
  • Metinleriniz size ait olmalıdır, konudaki cümleler daha önce başka bir yerde yayınlandıysa yarışmadan elenmeniz söz konusu olacaktır. Karakterleriniz özgün olmalıdır. Hali hazırda olan bir karakteri değil, kendinize ait bir karakteri tanıtmanız bekleniyor.
  • Açacağınız konuda, emojiler hariç hiçbir fotoğraf veya hiçbir görsel materyal bulunamaz.
  • Başvuruların bitiminde, kazananın belirlenmesi için konular jüri üyeleri tarafından incelenecek.
  • Kontenjan sınırlaması yoktur fakat istenilen katılım olmaması durumunda yarışma iptal olabilir. Katılımcı sayısının artması durumunda 6. ve 7. olan üyeler için de ödül getirilebilir.

Ödüller:

Jüri tarafından seçilen:
  • 1. üyemiz ASTRONEER adlı uzay temalı oyunu kazanacak ve 2 aylık sponsorluk kazanacak.
  • 2. üyemiz 2 aylık sponsorluk kazanacak.
  • 3. üyemiz 2 aylık özel üyelik kazanacak.
  • 4. üyemiz 2 aylık özel üyelik kazanacak.
  • 5. üyemiz 1 aylık özel üyelik kazanacak.
Yarışmaya katılan herkese
UFO Kaptanı unvanı verilecektir.
Ayrıca yarışmaya özel olarak yeni bir emoji eklendi. :uzaylı: yazısını yazarak, :uzaylı: emojisini kullanabilirsiniz.
İyi forumlar dileriz, Gamer.
banner.png

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
:uzaylı:
Selamun aleyküm ben kazana-cağım(dım) siz uğraşmayın.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamun aleyküm ben kazana-cağım(dım) siz uğraşmayın.
400 anime bitirdim eminmisin ve tonla oyun. zaten bununla ilgili düşündüğüm bir şey vardı tek eksik uzay yoktu fakat rahatlıkla uzay eklenebilir :D

Brando

Zafer ancak ona inananlarındır.
En iyi cevaplar
0
Ben kazanacağım! (Kazanamadı)

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kaptan logar bir cisim yaklaşıyor efendim
katılırım ben bu yarışmayada anlamadım tam olarak ne yapıcağımızı

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kaptan logar bir cisim yaklaşıyor efendim
katılırım ben bu yarışmayada anlamadım tam olarak ne yapıcağımızı
bir hikaye yazıcaksın ve hikayede bir karakteri tanıtıcaksın tek kısıtlaman uzayla alakalı olmak zorunda

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben yarışmaya katıldım
ve benim gibi katılacak olan arkadaşlarada başarılar dilerim.
ve bir sorum var ufo kaptanını yarışma bitincemi alacağız ?

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
ben yarışmaya katıldım
ve benim gibi katılacak olan arkadaşlarada başarılar dilerim.
ve bir sorum var ufo kaptanını yarışma bitincemi alacağız ?
Evet, yarışma bittiğinde yarışmaya katılmış olan herkese teslim edilecek.

BuNickOnDokuzHarfli

Oh, What Fresh Hell Is This?
En iyi cevaplar
0
400 anime bitirdim eminmisin ve tonla oyun. zaten bununla ilgili düşündüğüm bir şey vardı tek eksik uzay yoktu fakat rahatlıkla uzay eklenebilir :D
400 den 4 ünü İzlemişimdir Ama Düşüncelerim Geniştir Ve Diğer Düşüncelerimin Üzerine Biner Onu Değiştirirler (Öyle Bir şey Çıkarsa Kusura Bakmayasın Yönetici Beyim @AdexTR). Ben Şahsen Kendimden Ümitliyim (Ego Tavan Felan Değil Sakin Olun.)

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
600'ü aşkın national geographic belgeseli bitirdim emin misin ? Tonla biyolojik araştırma. Zaten bununla ilgili yaptığım bir şey vardı. Eskiden yaptığım. Ancak uzay yoktu.

serkang

trapstar
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yarışmaya katılan herkese bol şans diliyorum,umarım hak eden kazanır!

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
:uzaylı:Aklıma gelmiyor :p gelirse yazarım. Katılımcılara Başarılar :) :şapka:

karahan117

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konunun dışında olarak karakter tanıtımı değil de biraz daha sosyal mesaj içeren bir isimsiz kahramanın öyküsünü anlatan bir yazı yazdım, paylaşıldığı vakit herkesin görebilmesi umuduyla.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...