Oyun Önerisi Yapın !!

Clapy

Fatih
En iyi cevaplar
0
Lost saga , veya bu tarz oyunlardan oynadığımda kopamayacağım bir oyun istiyorum. Mmorpg de olabilir ama beni göreve boğmayacak veya hero ve skill bakımından bol bir oyun önerebilecek var mı ?

TinecraftMurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cabal oynamıştım grafikleri fena değilde onu oynamışsındır.Ve göreve boğuyor.Yani göreve boğmayan fazla mmorpg oyunuda bilmiyorum zaten. :/ Hero bakımından 6 hero çeşidi var.Irklar yok.Skilleri fazla bilmiyorum ama azda değil ya.

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Her yerde aynı öneriyi yazmam biraz saçma gelecek ama

1- PRİNCE OF PERSİA SANDS OF TİME
2- PRİNCE OF PERSİA WARRİOR WİTHİN
3- PRİNCE OF PERSİA THE TWO THRONES
4- PRİNCE OF PERSİA (üstteki banerdeki oyun)
5- PRİNCE OF PERSİA FORGOTTEN SANDS

Grafik yoksunluğundan dolayı sands of time hariç hepsini oynadım sands of time'ı denemedim :(

============================ YA DA ============================

Clapy

Fatih
En iyi cevaplar
0
Cabal oynamıştım grafikleri fena değilde onu oynamışsındır.Ve göreve boğuyor.Yani göreve boğmayan fazla mmorpg oyunuda bilmiyorum zaten. :/ Hero bakımından 6 hero çeşidi var.Irklar yok.Skilleri fazla bilmiyorum ama azda değil ya.

Yeni nesil mmorpglerde sürekli görevler ve hikayenin açindesin . Aslında insan bir zamandan sonra ordan oraya yürüyüp o eşyayı ona diğerini ona vermekten bıkıyor. Serbest bir pvp ve büyük haritaları silkroad gibi oyunları daha çok seviyorum. Şu an silkroad a tekrar başlamak için geç kaldım gibi.[DOUBLEPOST=1377417802,1377417738][/DOUBLEPOST]

Fps tarzı bir oyun mu biraz baktım ama ?[DOUBLEPOST=1377417881][/DOUBLEPOST]
Her yerde aynı öneriyi yazmam biraz saçma gelecek ama

1- PRİNCE OF PERSİA SANDS OF TİME
2- PRİNCE OF PERSİA WARRİOR WİTHİN
3- PRİNCE OF PERSİA THE TWO THRONES
4- PRİNCE OF PERSİA (üstteki banerdeki oyun)
5- PRİNCE OF PERSİA FORGOTTEN SANDS

Grafik yoksunluğundan dolayı sands of time hariç hepsini oynadım sands of time'ı denemedim :(

============================ YA DA ============================

Skyrım oynadım prince of persia da psp de oynamıştım ama pc platformunda assasin creed i önermişlerdi.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Yeni nesil mmorpglerde sürekli görevler ve hikayenin açindesin . Aslında insan bir zamandan sonra ordan oraya yürüyüp o eşyayı ona diğerini ona vermekten bıkıyor. Serbest bir pvp ve büyük haritaları silkroad gibi oyunları daha çok seviyorum. Şu an silkroad a tekrar başlamak için geç kaldım gibi.[DOUBLEPOST=1377417802,1377417738][/DOUBLEPOST]

Skyrım oynadım prince of persia da psp de oynamıştım ama pc platformunda assasin creed i önermişlerdi.

WarFrame = TPS

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bende oyunda özgür olmak istiyorum GTA IV den daha gelişmiş halini hayal ediyorum hep aslında RPG ye benziyor öyle düşününce eğlenceli olur aslında direk savaşa dalmak ta saçma biraz.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Güzel çıkmıssın Atom panpa :)

Ömer(BrayJademence)

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

aslında evet geç kaldın silkroad şu sıralar çok bozdu eskiden daha bir güzel oluyordu yaratıkları olsun champion olsun giant'i olsun insan hep oynayası geliyordu şimdi ise bütün havası maması kaçtı malesef ben oyunu bu yüzden bırraktım

Clapy

Fatih
En iyi cevaplar
0

Anladım :)[DOUBLEPOST=1377432405,1377432335][/DOUBLEPOST]
Assassin's Creed serisi. Oynamadıysan kesinlikle oyna. Hayatımda oynadığım en iyi oyun serisidir.

Hepsini oynamadım ama single istemiyorum :([DOUBLEPOST=1377432446][/DOUBLEPOST]
aslında evet geç kaldın silkroad şu sıralar çok bozdu eskiden daha bir güzel oluyordu yaratıkları olsun champion olsun giant'i olsun insan hep oynayası geliyordu şimdi ise bütün havası maması kaçtı malesef ben oyunu bu yüzden bırraktım

Yeni nesil mmorpglerde görev e özen gösterilmesindeki mantığı anlayamadım .

Ömer(BrayJademence)

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anladım :)[DOUBLEPOST=1377432405,1377432335][/DOUBLEPOST]

Hepsini oynamadım ama single istemiyorum :([DOUBLEPOST=1377432446][/DOUBLEPOST]

Yeni nesil mmorpglerde görev e özen gösterilmesindeki mantığı anlayamadım .
katılıyorum ama nerde o eski mmorpgler çok güzeldi silkroad'a bayılıyordum gerçekten çok harikaydı ama nerde o günler şimdi ise hep görev yap git 5 Troll kes,... ile konuş filan artık hep böyle görevlerden sıkılıyo insan tamam MMORPGlerde level atlamak için görev yapman gerekir ama hep aynı ve sıradan görevler yüzünden insan bıkıyor mesela değişik bir görev yok hep aynı insan sıkılıyo bir zaman sonra

Clapy

Fatih
En iyi cevaplar
0
katılıyorum ama nerde o eski mmorpgler çok güzeldi silkroad'a bayılıyordum gerçekten çok harikaydı ama nerde o günler şimdi ise hep görev yap git 5 Troll kes,... ile konuş filan artık hep böyle görevlerden sıkılıyo insan tamam MMORPGlerde level atlamak için görev yapman gerekir ama hep aynı ve sıradan görevler yüzünden insan bıkıyor mesela değişik bir görev yok hep aynı insan sıkılıyo bir zaman sonra

Katılıyorum. NeverWinter a bir göz attım grafikler skiller ve efekler yerinde . Ayrıca dinamik çok iyi. Oyun güzel yerlere gelebilir. Ama görevleri beni bıktırdı. Sürekli gidiyorum bir zindandaki yolda önce normal sonra giantı kesip görevi veriyorum. Bir zaman sonra o boss istersen elinde güneşi tutup sana atsın yine ssıkıyor.

Ömer(BrayJademence)

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Katılıyorum. NeverWinter a bir göz attım grafikler skiller ve efekler yerinde . Ayrıca dinamik çok iyi. Oyun güzel yerlere gelebilir. Ama görevleri beni bıktırdı. Sürekli gidiyorum bir zindandaki yolda önce normal sonra giantı kesip görevi veriyorum. Bir zaman sonra o boss istersen elinde güneşi tutup sana atsın yine ssıkıyor.
evet haklısın aynı görevlerden insan sıkılıyor daha eğlenceli görevler olabilir mesela kale kuşatmak,muharebe savaşı,kaleyi savunmak filan gibi görevler güzel oluyor o yüzden TheLordOfTheRingsOnline'a başlamayı düşünüyorum onda mesela belli bir seviyede kale savaşlarına filan katılabiliyorsun,bomba filan patlatıyorsun oyuna ayrı bir hava katıyor