Oyun Önerisi

HusjyMUS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eski mesajı neden uyandırıyorsun?Ayrıca şaka diye bir şey duydunmu?

Hemed Nasıl herkes Mario'nun Görüntüsü BERBAT Olan Bir Oyun Görüyor (Mario Fanboy'u Değilim) Bak Şimdi Wii U Diye Bir Cihaz Çıktı 2 Ay Önce Oyunlar Görüntüsü Müthiş İyi Eğer Sen Mario'yu EĞLENCE+GÖRÜNTÜ Kirliliği Olarak Görüyorsan Wii U'ya Bakman Lazım Wii U Ps4 İle Aynı Hizada

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hemed Nasıl herkes Mario'nun Görüntüsü BERBAT Olan Bir Oyun Görüyor (Mario Fanboy'u Değilim) Bak Şimdi Wii U Diye Bir Cihaz Çıktı 2 Ay Önce Oyunlar Görüntüsü Müthiş İyi Eğer Sen Mario'yu EĞLENCE+GÖRÜNTÜ Kirliliği Olarak Görüyorsan Wii U'ya Bakman Lazım Wii U Ps4 İle Aynı Hizada

Bela mı arıyorsun sen ?? Mario ya görüntü kirliliği mi demişim ben? Eski mario 64 den bahsediyorum anlamıyorsan yapacak bir şey yok

Oktay Özlü

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler konuyu kirletmeyin. Tartışmanızı başka bir yerde yapın lütfen.

Drag422

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
roblox u öneririm :sırıtmak: minecrafta benzior ama farklı ----(oynayan türk yok varsada az var oyun ingiliz yapımı :sırıtmak: )
şimdi oyunu bazılarınız aççak dicek bune lan bebe oyunuymuş bu. ne demişler kitabı kalıbıyla değerlendiremeyiz
Oyunu özetlemek gerekirse:
oyunda çeşit çeşit sunucular var savaş sunucusu inşaat sunucusu parkur sunucusu bilim-kurgu sunucusu korsan savaş sunucusu böle böle gidiyor bir kaç tane ve oyunda tek başına sıkılmamak için bnce skypedeki veya başka yerlerdeki arkadaşlarını çağır tek başına oyun bazen sıkabiliyor

Oktay Özlü

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
roblox u öneririm :sırıtmak: minecrafta benzior ama farklı ----(oynayan türk yok varsada az var oyun ingiliz yapımı :sırıtmak: )
şimdi oyunu bazılarınız aççak dicek bune lan bebe oyunuymuş bu. ne demişler kitabı kalıbıyla değerlendiremeyiz

Biliyorum onu. Ama hiç oynamadım. Sağol önerin için.

2Fast2Quick

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tf2 oynayabilirsin benim 9 yıllık pce en düşükte skinde yükleyerek(bkz. Oldschool pack) 2fortta 30 fps alıyordum :D(ve directx 8 ile açarak)

Veya portal 1'i veya max payne'i

ceasars

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar benide lol'a davet ediyor fakat sevmem öyle oyunları :( Sen dene istiyorsan,

HusjyMUS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Korku ===> Ammesia
Platform ===> Mario
RPG ===> Suan Sayamam Çok Beğendiğim Var :sırıtmak: Ama 3DS'e Sahib Olduğum İçin Mario And Luigi RPG Serisi

Görüntü Kalitesi Tavanda Olan Ve Aksiyon Oyunu ===> Tomb Raider *_* HARİKA BİR OYUN

Birde DustBowl07'nin Dediği Gibi Efsane Olan Diablo 2

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Korku ===> Ammesia
Platform ===> Mario
RPG ===> Suan Sayamam Çok Beğendiğim Var :sırıtmak: Ama 3DS'e Sahib Olduğum İçin Mario And Luigi RPG Serisi

Görüntü Kalitesi Tavanda Olan Ve Aksiyon Oyunu ===> Tomb Raider *_* HARİKA BİR OYUN

Birde DustBowl07'nin Dediği Gibi Efsane Olan Diablo 2

Amnesia...