OYUN PC'ler hakkında.

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar OYUN PC'leri oyundan verim almanızı sağlayan bilgisayarlardır.(işlemcileri i7 veya i7 extreme olur).

Ben de size bugün,PARA SIKINTISI OLMAYANLAR İÇİN bilgisayar önerilerimi sizlere sunmak istiyorum.
NOT:İŞLEMCİLER,İ7 EXTREME OLSA BİLE BİR SÜRE SONRA KASMAYA BAŞLAR.BU KASMAYI DURDURMAK İÇİN BAKIM YAPTIRMAYI UNUTMAYIN.

Exper Xcellerator Claw NX75 Core i7

Asus G30AB-TR002S Core i7 4770K

HP Pro 3500 Core i7 3770 3.4GHz 4GB

Asus CM6870-TR002S Core i7 3770

HP Envy h8-1500et Core i7 3770 3.4GHz

Exper WirelessPC Action H6R-11 Core i7

O kadar uğraştım bunun için, 1 beğeni istiyorum :)

donttouch

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konunun basinda oyun pclerinin islemcileri i7 veya i7 extreme olur demissin nedenini ogrenebilirmiyim ?

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konunun basinda oyun pclerinin islemcileri i7 veya i7 extreme olur demissin nedenini ogrenebilirmiyim ?

i7 ve i7 Extreme her oyunu kaldıran işlemcilerdir.i5 i7den alt seviye olduğu için,en iyi gamerlar i7 extreme kullanmalı bence.

donttouch

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yani diyorsunki i5 4670k ve amd fx x8 ler oyun pclerinde kullanilamaz

donttouch

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun pclerinde onemli olan islemciden cok ekran kartidir islemci i5 3570k alirsan her ekran kartini rahatlikla kaldirir i7 extreme oyun oyniyacaksan gereksizdir bu iki islemci arasinda oyunda fps farki maksimum 2-3 dur fakat i7 extreme ne kadar i5 3570k ne kadar i7 extreme vereceginiz parayi ekran kartina yatirirsaniz en az 20fps fark alirsiniz (en az bu fark 30-35 fpsye kadar cikar) yani i7 extreme okadar onemli degildir oyun pcsinde

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Bence Önemli Olan Ramdir :) Bende 869 Mb Ram Var Bundan Fazla Rami Olan Yoktur Heralde :D
RAmmm :kalp:

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Benim Bilgisayar Minecraftı Zor Kaldırıyor .s.s.s

LeemonXTr

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler oyun pc sinde en önemli parça ekran kartıdır ekran kartı olmadan isterseniz işlemciniz core i7 4960x olsun yinede bir halta yaramaz

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Beyler oyun pc sinde en önemli parça ekran kartıdır ekran kartı olmadan isterseniz işlemciniz core i7 4960x olsun yinede bir halta yaramaz
Ekran Kartıda Önemli Tabi Ama RAM Veya İşlemci Yetmez İse Oyun Arada Bir Takılır Ve Kasar ...

Therapyst

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
iKaan konun güzel fakat para sıkıntısı olmayanlar alırda o kasaları parası olmayanlar alamaz ilk resimde verdigin kasa güzel 1.999 fiyatı 2 milyar yani ben 1900 e Pc topladım ve ondan daha yüksek rami kasam filan hepsi daha iyi 16 gb ramim var suanda 2 tane 8 lik size öneri kendiniz toplayın ha toplayamıyosanız bi yakınınız veya bilgisayarcıda yaptırabilirsiniz :D

dberkay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yanlış bilinen bir bilgiyi düzelteyim;
Oyun performansı ile işlemcinin hiçbir bağlantısı yoktur. Ram'de hemen hemen alakasızdır. Asıl önemli olan ekran kartıdır. Sadece ekran kartını rahat çalıştırabilecek hızda bir işlemci gereklidir bu da illa i7 olmak zorunda değildir. Yoksa ekran kartınız iyi olduğu sürece 3 gb ram ve ortalama 2 ghz basit bir işlemci ile oynayamayacağınız oyun yoktur. (BF4 minimum sistem gereksinimleri 64 bit pc istiyor, bu yüzden minimum 4 gb ram'iniz olmalı, orası ayrı.)

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Yanlış bilinen bir bilgiyi düzelteyim;
Oyun performansı ile işlemcinin hiçbir bağlantısı yoktur. Ram'de hemen hemen alakasızdır. Asıl önemli olan ekran kartıdır. Sadece ekran kartını rahat çalıştırabilecek hızda bir işlemci gereklidir bu da illa i7 olmak zorunda değildir. Yoksa ekran kartınız iyi olduğu sürece 3 gb ram ve ortalama 2 ghz basit bir işlemci ile oynayamayacağınız oyun yoktur. (BF4 minimum sistem gereksinimleri 64 bit pc istiyor, bu yüzden minimum 4 gb ram'iniz olmalı, orası ayrı.)
Ben Onu demek İstemedim Tabikide Ekran Kartı Oyunlardaki en Büyük Etmendir Ama Şöyle Bir Gerçek Varki sen Gidip Bir Nvadia Titan Alıp İşlemciyide Duo II Yapıp Yaşlaşık 2.4 Ghz Diye Koyarsan O Oyunda Az Da Olsa Kendi Performansın Düşer ...

LeemonXTr

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Onu demek İstemedim Tabikide Ekran Kartı Oyunlardaki en Büyük Etmendir Ama Şöyle Bir Gerçek Varki sen Gidip Bir Nvadia Titan Alıp İşlemciyide Duo II Yapıp Yaşlaşık 2.4 Ghz Diye Koyarsan O Oyunda Az Da Olsa Kendi Performansın Düşer ...
Alakası var ama sen gidipte eski nesil bir işlemciye titan takarsan tabi darboğaz olur ve oyunlarda performans düşer