Oyun Tanıtımı | İncredipede

ThreeDc

Taş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Bir bağımsız (Indıe) oyun olan Incredıpede fiziğiyle dikkat çekiyor. Oyunu bizzat kendim steam üzerinden
satın aldım ve test ettim gerçekten oyunun fiziği iyi fakat öyle muhteşem denelebilecek kadar da iyi değil fakat şunu söyleyebilirim ki
tam bir puzzle severlere göre zaten oyunda puzzle kategorisinde yer alıyor. Oyunun grafikleri ortalamanın altında kalmış diğer rakip indie oyunların
grafikleri çok daha iyi bu konuda kendini geliştirmesi lazım. Oyunun hikayesi üzerinde hiç düşünülmemiş bu tek gözlü yaratığımızın kız kardeşleri kaçırılıyor ve onların peşine düşüyor. Fakat bu tarz puzzle oyunlarda da hikaye aramamak gerek. Ben puzzle tarzında oyunları çok sevmediğim için bu oyunu da pek sevmedim. İlk bakışlarda çok güzel gözükse de oyun sonradan çok sıkıyor ayrıca oyunun fiyatınıda fazlaya kaçırmışlar en azından 5$'a kadar fiyatını indirmeliler. Oyunda sevdiğim şeylere gelirsek her seferinde farklı bir fizik ile ortaya çıkıyorsunuz yani her seferinde karakterinizin bacakları kolları vb. değişiyor bu da sevdiğim bir olay olmuş ayrıca karakterinizi kendinizde yaratabiliyorsunuz (Yaratmaktan kastım bacaklarını vb farklı yerlere koymak) Karakteriniz bazenleri karşınıza 10 bacak ile bazenleride 1 bacak ile çıkabiliyor bu da oyunu git gide zorlaştırıyor. Gelelim oyunun fiyatına

Oyun Hakkında Lazım Olabilecek Bilgiler
Malesef bu oyun hakkında verebileceğim bir bilgi yok. Eğer aranızda oyunun pratiğini bilen varsa
bana yazabilir.

Oyunu Nereden Alabilirm ?
Oyunu steam üzerinden 10$'a satın alabilirsiniz ben satın aldım fakat 10$'a değecek bir oyun değil eğer puzzle türünde oyunlar seviyorsanız bile bundan çok daha iyileri var.

Oyun Hakkında Görseller ve Videolar

Konu "ThreeDc" tarafından Minecraftturk için hazırlanmıştır.