Kanalı Beğendinizmi

• Kullanılan toplam oy
    5

oyuntayfasi1161

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Merhaba oyun severler! Biz iki arkadaş sizleri eğlendirmek ve bazı oyunları öğretmek için buradayız. İsimlerimiz Ekin ve Sedat. Bize destek olmak için videolarımızı beğenebilir ayrıca abone olabilirsiniz!
Kullandığımız Programlar;
-Fraps (Videoları çekmek için)
-Sony Vegas Pro 11 (Videolarımızı editlemek için)
-Adobe Photosop CS4 (Thumbnail ve kanalımızın tasarımını yapmak için)
Ekin'in Bilgisayar Özellikleri;
-Cooler Master RC-K350
-Intel Core i7 4770K (3.50GHz)
-8GB DDR3 RAM
-HD7970 O.C. GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı
Sedat'ın Bilgisayar Özellikleri;
-Cooler Master Plus 912 HAF
-AMD FX(tm)-8320 (3.50GHz)
-8GB DDR3 RAM
-Asus R7 265 DirectCU II GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı
Ekipmanlar;
Logitech H-50 Headset (İkimizinde)
Logitech K330 Klavye Mouse (Sedat)
TRUST 17199 Klavye (Ekin)
A4 Tech F5 V-Track Mouse (Ekin)

[HASHTAG]#Minecraft[/HASHTAG] Sports Mod Tanıtımı

[HASHTAG]#Minecraft[/HASHTAG] Survival Games

[HASHTAG]#Minecraft[/HASHTAG] Yogbox

[HASHTAG]#Minecraft[/HASHTAG] Hayran Haritaları

[HASHTAG]#Minecraft[/HASHTAG] Türk Filmi YALNIZLIK

Hepinizi Kanala Bekliyoruz Arkadaşlar Abone Olmayı Unutmayın!

taygun26

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ilk olarak kendinizi bilgisayarınızın özelliklerini yazarak geliştiremessiniz...

oyuntayfasi1161

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

taygun26

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
birde foruma reklam yapmak için üye olanları dövesim geliyor

oyuntayfasi1161

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ordaydımda karşılıklı abone ney la takipçi felan mı kasıyorsun sanki sırf o yüzden çıkmıştım :/
Grubun amacı aslında o değil grubun amacı benim bu konuda yapmış olduğum gibi kanalını tanıtmak fakat üyelerimiz abonelerini karşılıklı yapıyor ben ise sadece videomu paylaşıyorum karşılıkla abone yapanları engelleyemiyorum artık sayıları çok arttı :olgun: anlıyacağın grubu kurarken karşılıklı abone gibi bir şey hiç aklımda yoktu kanalı ilk açtığımda bazı Facebook gruplarında kanalımı tanıtmıştım ve bazı insanları kanalıma çektiğim içinde mutlu olmuştum başka insanlar yararlansın diyede bende böyle bir grup kurdum. :)

PC özelliklerini yazma amacın ?
Galiba yanlış anlaşıldım kanalımın açıklama kısmını bu konuya yazdım yani sadece bu konuda olan bir şey değil... kanalımın açıklama kısmına yazma nedenim ise insanların sürekli sormaları ve sürekli aynı şeyi cevap vermem bir hatam olduysa kusura bakmayın. :S

birde foruma reklam yapmak için üye olanları dövesim geliyor
Gruba sadece reklam yapmak için üye olanlar banlanacaktır gibi bir şey göremedim, zaten sadece reklam için kayıt olmadım siteden minecraft mapları indiriyorum :creeper:

taygun26

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Istedigin reklami istediğin gibi yaparsin.Sana gıkımı çıkarmama hakkım yok.Seninde başkasina ses çıkarmana hakkın yok.olmayacak.
peki egonu korumaya çalışıp beni ezdiğinin farkındasın peki insanlara sana özgürlüğü kısıtlama hakkını kim verdi kim verecek veya vermeyecek bunu açıkla hepinize söyledim istemiyorsan göz ardı et bıktım egonuzu koruyarak yok insanları dışlamadır yok onu ezmektir onu bunu konu edip sanki büyük lafmış gibi yorumlar atmandan bıktım (özellikle senden benden sana ne be kardeşim sen adamın abisi felan mısın aranızda kan bağı varmıdır bilememde bunu yapma hadi korursun anlarıcda da oda bir yere kadar derdin benle ise ben ile konuş öyle saçma sapan yorumlar atma zaten senin yüzünden 2-3 konu rahat baltalandı

UmutYıldızYT

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
peki egonu korumaya çalışıp beni ezdiğinin farkındasın peki insanlara sana özgürlüğü kısıtlama hakkını kim verdi kim verecek veya vermeyecek bunu açıkla hepinize söyledim istemiyorsan göz ardı et bıktım egonuzu koruyarak yok insanları dışlamadır yok onu ezmektir onu bunu konu edip sanki büyük lafmış gibi yorumlar atmandan bıktım (özellikle senden benden sana ne be kardeşim sen adamın abisi felan mısın aranızda kan bağı varmıdır bilememde bunu yapma hadi korursun anlarıcda da oda bir yere kadar derdin benle ise ben ile konuş öyle saçma sapan yorumlar atma zaten senin yüzünden 2-3 konu rahat baltalandı
Sen böyle yorumlar yaptıkca ben rahat birakmam seni.Evet özgürsün ama karşındaki insanı kiracak kadar değil.Ayrıca ego sahibi insanlardan oldum olası nefret ederim.Sen bu forumda yasak olmamasina rağmen reklâm yapanlara böyle davramaya devam ettikçe karşında beni bulacaksin.

Kısacası ; Reklâmini yapan kendini tanıtan insanlara adam gibi davranmalisin en azından forum bazında.

taygun26

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sen böyle yorumlar yaptıkca ben rahat birakmam seni.Evet özgürsün ama karşındaki insanı kiracak kadar değil.Ayrıca ego sahibi insanlardan oldum olası nefret ederim.Sen bu forumda yasak olmamasina rağmen reklâm yapanlara böyle davramaya devam ettikçe karşında beni bulacaksin.

Kısacası ; Reklâmini yapan kendini tanıtan insanlara adam gibi davranmalisin en azından forum bazında.
peki buna tamam bunu tavsiye sayarsak benim adamlığım sana değil adminlere kalmış anla şunu nerden buldun bu egoyu her halde sokaktaki çocukları topunuzu keserim diye tehdit edince onlarda sana yalvardı sende kendini yönetici sanıp benim adamlığımı ölçüyorsun ben dikkat edersen eleştiri yazarken (Eleştiri alınan okumasın yazıyorum) birde ben karşıdakini kırmıyorum eksiklerini söylüyorum mesela birinde bacak yok bacağı olmayınca yürüyemiyor peki bu işi yapması için yardım edersin veya etmessin ben yardım ederim fakat o kişi beni azarlıyorsa bir süre sonra bırakırım mesela sen ilk uyardım sonra abarttın direk kendini kahraman sanıp yırtık dondan fırlamış gibi sen buna şunu diyemezsin yok özgürsün değilsin çok fazla çizgi film izlemişsin her önüne geleni savunman yanlış ve sürekli beni takip edip beni sürekli karşında bulursun demek kavga etmek isteyen bir horoz tepkisine eşittir lütfen göz ardı et beni uzatmıyacağım Hayatında mutlaka yanlışları gözüne vuran biri veya kimseler olucaktır ben mükemmellik değil tepki-saygı:adamlık diyorum fakat benim eleştirilerim ağırdı fakat senin yaptığında doğru değildi bunu bil ve konuyu kapat yeter!!!

UmutYıldızYT

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
peki buna tamam bunu tavsiye sayarsak benim adamlığım sana değil adminlere kalmış anla şunu nerden buldun bu egoyu her halde sokaktaki çocukları topunuzu keserim diye tehdit edince onlarda sana yalvardı sende kendini yönetici sanıp benim adamlığımı ölçüyorsun ben dikkat edersen eleştiri yazarken (Eleştiri alınan okumasın yazıyorum) birde ben karşıdakini kırmıyorum eksiklerini söylüyorum mesela birinde bacak yok bacağı olmayınca yürüyemiyor peki bu işi yapması için yardım edersin veya etmessin ben yardım ederim fakat o kişi beni azarlıyorsa bir süre sonra bırakırım mesela sen ilk uyardım sonra abarttın direk kendini kahraman sanıp yırtık dondan fırlamış gibi sen buna şunu diyemezsin yok özgürsün değilsin çok fazla çizgi film izlemişsin her önüne geleni savunman yanlış ve sürekli beni takip edip beni sürekli karşında bulursun demek kavga etmek isteyen bir horoz tepkisine eşittir lütfen göz ardı et beni uzatmıyacağım Hayatında mutlaka yanlışları gözüne vuran biri veya kimseler olucaktır ben mükemmellik değil tepki-saygı:adamlık diyorum fakat benim eleştirilerim ağırdı fakat senin yaptığında doğru değildi bunu bil ve konuyu kapat yeter!!!
Öncelikle kurduğun devrik ve bir o kadar tuhaf olan yazın gülmeye müsait bir durum.
Unutma adminlerde birer insan bende.Sen adamlıgini adminlere bırakacak kadar sefilsen kendimi en baştan yormayayım.Insanları kırmiyorum demişsinde; bal.gibide incitiyorsun insanları ayrıca sinirlendiriyorsun.

Iyi forumlar..