Oyuna Başlayalı 3 Hafta Oldu Ama Bir Sorunum Var Yardımcı Olursanız Sevinirim.

Dreames

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben Oyuna (MineCraft) Başlayalı 3 Hafta Oldu Fakat Multiplayer Oynayamıyorum Serverlere Giriyorum Fakat Haraket Edemiyorum Aradan 1 Dakika Geçtikten Sonrada Otomatik Atılıyorum Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim Şimdiden Teşekküler

Niqht

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben Oyuna (MineCraft) Başlayalı 3 Hafta Oldu Fakat Multiplayer Oynayamıyorum Serverlere Giriyorum Fakat Haraket Edemiyorum Aradan 1 Dakika Geçtikten Sonrada Otomatik Atılıyorum Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim Şimdiden Teşekküler

Genellikle tüm serverlarda kullanıcılar başka kullanıcıların üyeliklerine girmesinler diye şifre sistemi bulunur. Bazı serverlarda /register x (xxxx yerine istediğiniz bir şifre yazın) ve ardından /login xxxx( x'lerin yerine registerde kullandığınız şifre) yazıp servere giriş yapabilirsiniz. Bazı serverlarda ise şifreyi yanlış yazma olmaması için şifre yazma işlemini şu şekilde yapmalısınız;
/register xxxx xxxx (bu kısımda kullandığınız şifreyi 2 defa yazmanız lazım). Diyelim şifreniz 123 ise o zaman;
/register 123 123 yazmalısınız
/login xxxx (x'lerin yerine dediğim gibi registerde kullandığınız şifre gelmelidir) Bu kısımda ise şifrenizin 123 olduğunu varsayarsak;
/login 123 olmalıdır.
Ama servera girerkenki kullandığınız şifreyi unutmayın çünki bu şifre servara her girişte size tekrar sorulacaktır.