Oyuna eklenmesini istediğiniz şeyler?

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Her türlü araç yapabilseydik zeppelin modu gibi.

Assassin07

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim istediğim şey şu Lapis ve zümrüt nerdeyse hiç kullanılmıyor bü yüzden,zümrüt bulma oranının artırılması,zümrüt ve lapisten aletler yapılması (kazma,kılış,balta vs.) işte benim istediklerim bunlar vede smart moving modunun otomatikmen içinde bulunması.Bazı kişiler silah falan istemiş minigun felan bence ozaman oyun iğrenç olurdu ve kimxse sevmezdi.araç olarak araba,helkopter,uçak vb. şeylerin olması saçma olurdu.araç olarak bisikler yeter benim düşüncelerim bu kadar.

Launcher_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
benim istediğim şey şu Lapis ve zümrüt nerdeyse hiç kullanılmıyor bü yüzden,zümrüt bulma oranının artırılması,zümrüt ve lapisten aletler yapılması (kazma,kılış,balta vs.) işte benim istediklerim bunlar vede smart moving modunun otomatikmen içinde bulunması.Bazı kişiler silah falan istemiş minigun felan bence ozaman oyun iğrenç olurdu ve kimxse sevmezdi.araç olarak araba,helkopter,uçak vb. şeylerin olması saçma olurdu.araç olarak bisikler yeter benim düşüncelerim bu kadar.
Kardeşim , lapis lazuli bir boyadır.Ondan anca silahları boyayabiliriz (eğer istiyorsanız).Araba helikopter uçak bisiklet :D güldürme beni.Oyunun amacı teknolojik bir hayat değil hayatta kalmaktır.Cocuksu seyler soyleme.Smart moving modun otomatikmen içinde olması asla olamaz.Javayı kodlayamaz + Javaya işlemez.Zümrütten eşyalar yapılması mantıklı.

Assassin07

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben araba, helikopter, uçak istemedim zaten.bunları söyleyenlere dedim.smart movingin javaya işleyemediğini bilmiyordum.ama olsa süper olurdu :D

guy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oyuna eklenebilecek çok şey var . Önce daha çok eşya eklenmeli (silah her türlü eşyalar)

Assassin07

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
daha önceki yorumumda dediğim gibi bazı kişiler silah istiyor MİNİGUN istiyorlar oyunda minigun olsa oyun *ok gibi olurdu. :D

Launcher_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bende kendi isteğimi yazayım,içimde kalmasın :)

*Mod olması örn: Savaş Modları , Normal Mod (Minecraft) , MB gibi Kale ele geçirip ordu toplama falan.
*İki eli ile daha çok eşya yapması.
*Evlenme sistemi , oyunda daha akıllı npcler ile konuşabilme.
*Merdiven,craft animasyonları (Merdivenden çıkarken İki elini kullanması falan :) )
*Cinsiyet Seçimi
*Daha çok mob'un çiftleşmesi ve daha çok hayvan olabilmesi (Spawner Gibi)

Aklıma en güzel bunlar geldi. ^^

Jarvass

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Olmayabilir Ama birçok HayVanlar Vardır Deve,At,Eşşek,Kuş Vb... Gibi Şeyler Var

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapay arkadaş modu Derken? İsmi nedir modun söylerseniz sevinirim:)

ozipozi2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
karakterin suratını boyunu v.b seylerini ayarlama,görevler,savas modu , köylü v.b seyleri egiterek asker yapma,evlenme,cinsiyet,karakter rengi,karakter kıyafeti,sehirler olsun onlarda giysi zırh v.b seyler alabilelim,oyun konsolu,tv,kıyafet.tabanca,sniper,taramalı,pompali silahlar olsa cok daha degisik ve güzel oldurdu

scorpionsteve

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
  • Bence lamba devreleri olabilirdi kolaylıkla duvarda asılabilen bir devre. Lambayı açıp/kapayabilme özelliği ile odanın ışığını ayarlayabilirdik.
  • Atlar, eşekler olabilirdi. Çöl olan yerlerde deve, akbaba olabilirdi. Ormanlık alanlarda maymunlar olabilirdi. Bissürü hayvan çeşidi yani.
  • Araba ya da bisiklet olabilirdi. Uçaklar, helikopterler. Yani tüm kullanabileceğimiz araçlar.
  • Astronot misali, diğer gezegenlere gidebilmeliyiz bence. Buda önemli.
    Bir de kız veya erkek olmayı seçme.
    Bunları Mojang' a söylersin yapar :D:love:

mo, creatures modunda at eşşek fln var