Oyuna eklenmesini istediğiniz şeyler?

OcakKurutan

Marangoz
En iyi cevaplar
1
*Uranyum olabilir. Nükleer bomba falan yapılabilir.
*Redstone 1 block'un içinden geçirilebillir.bu devrelerde çok işe yarar.
*At,Deve gelebilir.
*Piramitler olabilir.içinde hazineler ve mumyalar güzel olurdu.
Birde şu uçak,televizyon falan diyorsunuz çok saçma
Oyunda orta çağdayız.
La sen ictinmi dogru sole oyunda orta cagdayiz diyosun televisyon sacma diyon nukkler bomba yapalim diyorsun ayip

halbencik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
*Uranyum olabilir. Nükleer bomba falan yapılabilir.
*Redstone 1 block'un içinden geçirilebillir.bu devrelerde çok işe yarar.
*At,Deve gelebilir.
*Piramitler olabilir.içinde hazineler ve mumyalar güzel olurdu.
Birde şu uçak,televizyon falan diyorsunuz çok saçma
Oyunda orta çağdayız.
Orta çağdan çıkmak istiyoruz biz işte.

Oyunda alışveriş.(Sanırım zaten eklenecek)
Kişisel ihtiyaçlar(Tuvalet,Yemek,Susamak,Cinsel İhtiyaçlar :p yani sims gibi hayatını yaşamak)
Orta çağdan çıkıp 21.Yüzyıla girmek.Yani uçak,Televizyon,Telefon olması,
Oyunda çok gelişince kendi uçağını yapmak.Nasıl mı?Öncelikle maket bir uçak yapacağız (nasıl olursa olsun) ortaya onu etrafına kağıt koyacağız uçak yapma el kitabı olacak.Sonra orada gözükecek Çalışma M. olacak orada.Demir bloklarını yan yana diziyorsun.Üstlerine kızltaş koyuyorsun.falan.Sonra onla farklı bir krallık yada geçmişe gitmek çok iyi olurdu.

Araba ulaşımın kolaylığı.Ve aşırı hızlanınca paramızı götüren bir sistem.

Meslekler.Ama her gün gideceğiz.

Gerçek tarih.Örneğin pazartesi 12/5/506 gibi.

Buzdolabı.Buzdolabına konulan etler 30 oyun günü bozulmasın ondan sonra bozulsun.Açıkta lkalan yemekler 2 oyun gününde bozulsun.

Nesil devam ettirme doğurma.

Krallık kurma ve başka bir ülkeyi fetih etme.

diamond maaşı ile çalışan koruyucu creeper ve zombie eklense güzel olurdu yada creeper şehri onların yaşadığı bir krallık gibi herkesin hayali orayı ele geçirmek olurdu ve oyuna ayrı bir renk gelirdi :)

Creeper krallığı iyi olurdu.Ejderhayı öldürünce daha da ilerleyip daha tehlikeli bir şeyi öldüreceğiz.Ve hediye olarak (111 adet canavar öldürüne çıkan yeşil şeyden geliyordu ama)Bol miktarda para.O da çok korkunç bir yaratık olsa iyi olurdu.Bu ejderha gülüyor resmen yaa

Kol saati.

Bilgisayar.

Daha gerçekçilik.

Yerçekimi.Yani kum,çakıl ve biz hariç herkes ayakta durabiliyor.Ama bu iyi aslında yok bu olmasın. :)

Daha istediğim çok şey var ama en uzun yazan benim o yüzden daha yazmayayım.

blackblockcraft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ben sunu isterdim yeni bi village olsun o rada böyle evler felan satilsin arkadas olsun ırklar olsun onlarla baris yapabilecegimiz

ardakucuk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nether gibi baska boyutlar domuzu sürme arkadas

cemil01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
herkes uçak araba fln diyor o zaman gidin oyle oyun oynayın kardeşim biraz mantıklı cevap verelim bence bi düşünün oyunda her yer dağ zaten onların üstüne cıkmayan arabayı ne yapıcaksınız yada uçak yapsa notch oyun zaten yeni bolgelere gittikce kasmaya başlıyo iyice cırkı çıkar minecraftın televizyon fikri fln çok güzel fakat dediğim gibi uçak araba fln bence cok sacma birde binek hayvan olcaksada normal yürümeden hızlı gitmemeli bence yani oyunun hızı çok iyi ayarlanmış bunu değiştirmeye kalkmak minecraft fizik kurallarını alt üst etmek gibi olur hiç gerek yok

zombi savaşçısı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben şunları isterdim
yaratıkları evcilleştirebilmek
oflinede her istediğimizi yapan bilgisayarın yönettiği oyuncular
yaratıcı modda yapıp hayatta kalma moduna seçmek
ücretsiz yüklemesiz skin
tüm modlar birleştirilebilsin

headroon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben Sırt Çantası İsterdim AMA ÖZELLİKLERİ DAHA DEĞİŞİK YANİ : Zırh (Yelek) ın yanında bir giyme şeyi daha olsa ve bu çanta yarım armor veriyo çantanın özellikleri M ye basınca açılıyo Envanterin dolunca eşyalarını Çantana Atabilmesini İsterdim

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oyundaki köylerin daha büyük olması , köylülerden işçi alabilme , mobları evcilleştirme , sürülebilir bir araç (araba , motor , at arabası , vb.) , zehirli böcekler ve bu böcekleri uzak tutacak bir böcek spreyi , su içme ihtiyacı , tuvalete gidebilme , futbol falan gibi sporlarla uğraşma ve oynama , bazı geceler bir arenada moblara karşı gladyatörlerin savaşı , aslan veya kaplan gibi hayvanlar , daha fazla boss çeşidi , herobrinenin geri dönmesi , yarasalar , geceleri garip garip sesler ve hırıltılar , dolunay gecelerinde kurtların uluması ve kurt adamların ortaya çıkması (kurt adamların gücü : 9 kalp vurma gücü , 30 kalp can , çok hızlı ve çok iyi zıplayan ) , oyuna girmeden önce bir takım seçebilme ve bu takımın playerlarından birisi olma (mesela mob takımından endermanı seçebilme) gibi ...

CREPER_Zz037

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bence köylülerle arkadaş olalım alışveriş falan yapalım oyuna yerçekimi eklensin

rsm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kamera sistemi olabilir.Kamera ve ekranını ayrı ayrı yapıyorsun kamerayı gösterecek yere koyuyorsun falan.Mob avlamak için iyi olurdu bu.

minecraft-sorun.tr.gg

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bütün sorunlarınızı burdan çözebilirsiniz minecraft.tr.gg ve serverinizi tanıtımıda yapılır

cemgulmez

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Demir kaskın üstünde ışık tabi kask yok olunca oda gidecek.

Mockingjay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Daha fazla pyramid ve village olsa iyi olur bide istediğimiz canavarla oynamalıyız