Oyuna Özel Sürüm Yapmak

EMOHGANLİ

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Ben Kendi Sunucumda Kendim Sıfırdan Bir Oyun Yaptım Ama Bu Oyuna Sadece 1.12.2 Sürümünden Yukarda Olanlar Girsin İstiyorum
Ben Bir Sunucuda Görmüştüm Sunucu Sürümleri 1.8.x-1.16.5 Ama İçinde TekBlock Skyblockda Var Ve Buna Sade 1.16-1.16.x Sürümleri Girebiliyor Daha Alt Bir Sürümler Girmeye Çalışınca Chatte Bir Yazıyazıyor Diyorki Lütfen Oyuna Girmek İçin Minecraft Sürümünüzü 1.16'ya Yükseltin

Lütfen Yardımcı Olun Nasıl Yapabilirim

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Sunucu ana .jar uzantılı dosyanızı istediğiniz sürüme göre kurun ve üst sürümlerde giriş için ViaVersion eklentisini kullanabilirsiniz!
Sizin için aşağıya, sizin için en uygun sürümlerini seçip linklerini ekledim;

PaperSpigot 1.12.2
ViaVersion 1.12.2 - 1.17.1

Neels

En iyi cevaplar
21
Ruh hali
sen yukurıyı okuduğuna eminmisin
Yeniden merhaba ve rica ederim.
Ayrıca bana göre kaba gelen tavrınızdan dolayı teşekkür ederim.

ViaVersion eklentisinin ayar dosyalarından ayar yapabilirsiniz.
Size bu konuda daha hızlı ve stabil yardımcı olabilecek birisi bence yok, benim size yapabileceğim bu kadar.

Sevgiler!

EMOHGANLİ

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yeniden merhaba ve rica ederim.
Ayrıca bana göre kaba gelen tavrınızdan dolayı teşekkür ederim.

ViaVersion eklentisinin ayar dosyalarından ayar yapabilirsiniz.
Size bu konuda daha hızlı ve stabil yardımcı olabilecek birisi bence yok, benim size yapabileceğim bu kadar.

Sevgiler!
Bakın Kaba Tavız Diyorsunuz Ama Ben Kabalık Yapmadım Sadece Okudunmu DedimBu Kadar Abartma Ve Ayrıca Sorumlar Senin Verdiğin Cevabın hiçbir Alakası Yok

Neels

En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Bakın Kaba Tavız Diyorsunuz Ama Ben Kabalık Yapmadım Sadece Okudunmu DedimBu Kadar Abartma Ve Ayrıca Sorumlar Senin Verdiğin Cevabın hiçbir Alakası Yok
Benden size bu kadar, son eklememi zaten yaptım. ViaVersion dosyalarından ayar yapmalısınız. Ek olarak Skript ile yapılabilir.

Yardım için ya gündüz vaktini bekleyeceksiniz ya da sorunu kendiniz çözeceksiniz :)
@BalonTR anlıyorsa size yardımcı olacaktır diye düşünüyorum, hayırlı akşamlar. Müsaadenizle uyumam gerek.

İyi çalışmalar.

EMOHGANLİ

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Benden size bu kadar, son eklememi zaten yaptım. ViaVersion dosyalarından ayar yapmalısınız. Ek olarak Skript ile yapılabilir.

Yardım için ya gündüz vaktini bekleyeceksiniz ya da sorunu kendiniz çözeceksiniz :)
@BalonTR anlıyorsa size yardımcı olacaktır diye düşünüyorum, hayırlı akşamlar. Müsaadenizle uyumam gerek.

İyi çalışmalar.
he Bu Kadar ''ViaVersion dosyalarından ayar yapmalısınız. Ek olarak Skript ile yapılabilir.'' Bunu Demen Zaten Bana Cevapdan Çok Yarar Sağlar

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
he Bu Kadar ''ViaVersion dosyalarından ayar yapmalısınız. Ek olarak Skript ile yapılabilir.'' Bunu Demen Zaten Bana Cevapdan Çok Yarar Sağlar
@Neels in size didik didik meseleyi anlatmasına gerek yok.Gerekli pluginleri vermiş gidip pluginleri araştırabilirdiniz.Ayiyetten heh bu kadar demek yerine özür dilemeniz gerekirdi ciddi anlamda neels değil siz büyük kabalık etmişsiniz.

EMOHGANLİ

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
@Neels in size didik didik meseleyi anlatmasına gerek yok.Gerekli pluginleri vermiş gidip pluginleri araştırabilirdiniz.Ayiyetten heh bu kadar demek yerine özür dilemeniz gerekirdi ciddi anlamda neels değil siz büyük kabalık etmişsiniz.
ya ben ne yaptim anlamıyorum sadece bir konuda takıldım yardım istedim benim istediğimle verdiği cevap hiç alakalı değil zorunuz ne ben ne dedim sadece yukarıyı okudunmu dedim çünkü yazdığı cevap çok şaçma benim 15tane vdsim yok tek bir vds den yapıyorum

RARFIXED2022

http://rarfixed.com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Kardeşim Bende 15Vds Yok
Sanırım bu işlerde yenisiniz, lütfen server açmadan önce biraz daha tecrübe edinin.
ViaVersion; çoklu sürümleri denetler. Ayarları plugin dosyalarından düzenliyebilirsiniz.

Arkadaş doğru söylemiş, sizlere direkt ayarları atmasının imkanı yok.
İnternette araştırarak rahatlıkla öğrenebilirsiniz.
İyi forumlar :1: