Oyunbaz Network | Jackpot | Online Market | Hazine Avı ve Dahası!

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Bende diyorum neden bana Oyunbaz abi diyorlar.Premium nickim tıpa tip seninkine benziyor.Bir 'y' eksik sadece :D
Senide yeni öğrendim başarılar :D

Arda027

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu Güncel ve sunucumuz aktiftir. Her gün akşamları 19.00-21.30 arasında etkinlik düzenleniyor.

NoHaxJustTMG

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tam'da Türkiye'nin en güzel sunucusu olmaya layık görülen sunucu. Başkalarının gecesini gündüzüne katıp elinden gelen en güzel sunucuyu hazırlayarak yaptığı paketleri yenilikçi ve Türkiye'nin en güzel sunucusu şeklinde çalmakta güzel bir şeydir.
@NoPermission , Gereğini yapmanı arz ederiz.

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tam'da Türkiye'nin en güzel sunucusu olmaya layık görülen sunucu. Başkalarının gecesini gündüzüne katıp elinden gelen en güzel sunucuyu hazırlayarak yaptığı paketleri yenilikçi ve Türkiye'nin en güzel sunucusu şeklinde çalmakta güzel bir şeydir.

Yapacak bir şey yok.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Açıkçası çok büyük sistemler göremedim. Daha çok göz boyama var. Ek olarak birine veya kendi yaptığınız hoş tasarımdan sonra artık şu yazıları görmek istemiyorum.

upload_2017-6-4_17-12-54.png

Arda027

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Video'dan bahsediyorsanız video benim sayemde çekilmiştir ve çeken kişide yakın arkadaşımdır. Ayrıca hangi paketi hazırladığınızı iddia ediyorsanız açıkça belirtiniz. MC-GO paketinde her hangi bir emeğiniz bulunmamaktadır. Yapan kişi ile iletişimde olduğumuzdan dolayı her hangi bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Teşekkürler.

Açıkçası çok büyük sistemler göremedim. Daha çok göz boyama var. Ek olarak birine veya kendi yaptığınız hoş tasarımdan sonra artık şu yazıları görmek istemiyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 46862
Bir de sistemlere gelen güncellemeler ve yenilikler vardır konuya eklenecektir.
Şahsen bende bu yazıları koymak istemiyorum fakat bir konuya 10 kere IP adresinizi yazmadığınız sürece forumdaki bazı insanlar göremiyor.

Son düzenleme:

NoHaxJustTMG

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Video'dan bahsediyorsanız video benim sayemde çekilmiştir ve çeken kişide yakın arkadaşımdır. Ayrıca hangi paketi hazırladığınızı iddia ediyorsanız açıkça belirtiniz. MC-GO paketinde her hangi bir emeğiniz bulunmamaktadır. Yapan kişi ile iletişimde olduğumuzdan dolayı her hangi bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Teşekkürler.

Bu paketi "ben yaptım" veya "üstünde emeğim" çok diye bir şey demedim sanıyorsam, burada yazdığım şeyi paketin yapımcısı olan kişi istediği için yaptım.
Ve bu arada paketin asıl yapımcısı benimde arkadaşım olur.

Arda027

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu paketi "ben yaptım" veya "üstünde emeğim" çok diye bir şey demedim sanıyorsam, burada yazdığım şeyi paketin yapımcısı olan kişi istediği için yaptım.
Ve bu arada paketin asıl yapımcısı benimde arkadaşım olur.
Paketi yapan ortak arkadaşımız cevap verirse olay çözümlenecektir. Sunucumdan kaynaklı oluşan aramızdaki kişisel sorunları yaptığımız işe karıştırmazsanız sevinirim.
İyi Günler, Hayırlı Ramazanlar.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
lobi mapiniz çalınmış haberiniz olsun oyunda ki yetkililere söyledim de pek takan olmadı başarılı bir sunucu :)