Oyunbozan a mod

Bize Katılmak İster Misiniz?

• Evet

• Hayır

• Forum da ne?

• Siz Kimsiniz?

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

erer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
5 Yıl önce açtığımız ve 1 yıl önce özel sebeplerden dolayı kapattığımız ve kapatmadan önce 50.000 den fazla üyesi olan oyunbozan.biz tekrar açılıyor. Sitemizi sıfırdan tekrar inşaa ettik ;fakat sitemizin bir eksiği var o da sizsiniz!

Sitemize 16 yaş üzeri , aktif , foruma vakit ayırabilecek , bilgi paylaşımı yapabilecek ( Konu açabilecek) , deneyimli arkadaşlarımızı moderator olarak arıyoruz.
Moderatorlükteki başarınıza ve durumunuza göre bir zaman sonra yetki güncellemesi yapılacaktır
Haydi sizde başvurun!

Yenilenen Sitemiz İçin Tıklayın!

İletişim:

[email protected]
mahirozdin@gmailcom
http://oyunbozan.biz/forum/contact.php

Kod:
Başvuru Formu:

Adınız :
Soyadınız :
Doğum Tarihiniz :
Yaşadığınız Şehir :
Eğitim durumunuz / İşiniz :
Foruma Ayırabileceğiniz Vakit :
Moderatorüğünü Yapmak İstediğiniz Katagori ( Şu an katagoriler devre dışıdır istediğiniz katagoriyi yazınız eğer kabul edilirseniz katagori aktif hale gelecektir) :
Tecrubeniz ( Seçtiğiniz katagori veya forum hakkında) :
İletişim ( Telefon , Skype , E-mail , Facebook vs.) :
[Zorunlu Değil]  ( Varsa ) Siteniz:

Katagori Hakkında Bilgilendirme: Katagoriler oyun veya oyun tarzı olarak belirlenmiştir. Örneğin : Minecraft veya FPS( First Person Shooter
Not: Başvurularınızı lütfen konuya mesaj olarak değil mail olarak yollayınız.
Not: Tüm alanları eksiksiz ve doğru doldurmanız büyük önem içerir . Eksik ve/veya yanlış doldurulan başvurular geçersiz kabul edilecektir.

Son düzenleme:

erer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız :Yusuf
Soyadınız :Bolat
Doğum Tarihiniz :07.11.1997
Yaşadığınız Şehir :İstanbul
Eğitim durumunuz / İşiniz :Lise öğrenci
Foruma Ayırabileceğiniz Vakit :7 Saat
Moderatorüğünü Yapmak İstediğiniz Katagori ( Şu an katagoriler devre dışıdır istediğiniz katagoriyi yazınız eğer kabul edilirseniz katagori aktif hale gelecektir) :Faction Katagori
Tecrubeniz ( Seçtiğiniz katagori veya forum hakkında) :Forum İçin Elimden Geleni Yaparım.
İletişim ( Telefon , Skype , E-mail , Facebook vs.) Skype:yusuf.bolat6 (mic yok)
[Zorunlu Değil] ( Varsa ) Siteniz:yok

Konuyu güncellemiş bulunmaktayız lütfen yeni konuya göre tekrar başvuru yapınız.

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bu siteyi hatırlıyorum GTA oynarken işime yarıyordu tekrar açılması güzel :D

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

erer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu siteyi hatırlıyorum GTA oynarken işime yarıyordu tekrar açılması güzel :D

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

İşinize yaramamıza sevindik. Umarım sitemizi eski haline hatta daha yukarıya getiririz temennimiz budur.

RedIsBack

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız : Alper
Soyadınız : Barış
Doğum Tarihiniz : 28 Eylül 2003 :(
Yaşadığınız Şehir : İstanbul
Eğitim durumunuz / İşiniz : Ortaokul.
Foruma Ayırabileceğiniz Vakit : 3-4 saat.
Moderatorüğünü Yapmak İstediğiniz Katagori ( Şu an katagoriler devre dışıdır istediğiniz katagoriyi yazınız eğer kabul edilirseniz katagori aktif hale gelecektir) : Fan Çalışmaları
Tecrubeniz ( Seçtiğiniz katagori veya forum hakkında) :

Daha çok var.
İletişim ( Telefon , Skype , E-mail , Facebook vs.) : Skype, alper_karrizma (9 yaşında açtığım hesap .s)
[Zorunlu Değil] ( Varsa ) Siteniz: Yok.
Maalesef yaşım tutmuyor :( Ayrıca fan çalışmaları dediğim sadece Minecraft değil.Herkes yaptığı oyun ile ilgili görselleri gönderecek ^^

erer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Moderator alımlarımız devam etmektedir. Sitemiz beta sürümünden çıkıp tamamen halka ilan edilene kadar devam edecektir.