Yardım Oyuncu farketmezsiniz sunucuya lag giriyor

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8.8
Timings: Aikar's Timings Viewer
Sunucuya durduk yere hiçbir şey yokken lag giriyor user farketmezsiniz fakat user fazla olunca daha çok oluyor.

Loglarda serverin genel olarak hataları:
- [Server thread/ERROR]: Could not pass event PlayerPortalEvent to Skript v2.2-dev20
java.lang.NullPointerException

Matrix (antihile plugini) bir hata veriyor: hastebin

Böyle bir hata var tam olarak anlam veremedim:
- [Craft Scheduler Thread - 5955/INFO]: [VelocityPattern] Error: diff size!

KuzuCevirme

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Loglardan ziyade tam sunucu içerisinde lag girdiği zaman bir işlem oluyor mu ona bakmanız mümkün mü. Başka bir plugin bu errorleri vermesine sebep oluyor olabilir. Mesela bundan birkaç yıl önce açmış olduğum bir sunucuda oto mesaj nezaman birşeyler yazsa 2 saniyelik lag spike lar giriyordu . bunun dışında TPS değerlerinin çok düştüğü yerlere bakın sunucu içerisinde. Online olmasa bile kullandığınız bu ( ismini hatırlayamıyorum sanal bir karakter spawnlanıyor market vs yapılıyor ya plugin ile ) o karakterler de normal bir user gibi chunk yüklemekte oyuna. Yani sunucunuzda kimse yok ama 50 tane sanal karakter var yine 50 kişilik chunk yükleyebilir

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Skript sürümünü dev36'ya güncellersen o hata düzelir muhtemelen. Anti hilenin hatasındaki hastebin linki çalışmıyor. Diğer hata konusunda hatanın tamamını atman lazım. Eklentilerin güncel olduğuna emin ol.

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Skript sürümünü dev36'ya güncellersen o hata düzelir muhtemelen. Anti hilenin hatasındaki hastebin linki çalışmıyor. Diğer hata konusunda hatanın tamamını atman lazım. Eklentilerin güncel olduğuna emin ol.
:co1: