Oyuncu Listesi Skripti

Minezero

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar benim istediğim basit bir skript chestcommands mantığıyla çalışıyor. /oyuncular yazınca karşımıza bir sandık açılsın. Bu sandık 9 genişlik 6 da yüksekliğe sahip olsun. Bu sandığın içinde sunucuda şuanda çevrimiçi olan oyuncular her alsın /list yazınca çıkan oyuncuların chestcommandsa geçirilmiş versiyonu gibi bir şey. Mesela diyelim sadece Ben adlı oyuncu online o zaman sandığın en başında yani X: 1 - Y: 1 de Ben adlı oyuncunun kafası yer alsın. Ve Kafasının üstüne mausu getirincede ismi gözüksün. Diyelim başka bir oyuncu daha girdi sunucuya O zaman Ben adlı oyuncunun yanında O oyuncununda kafası ve ismi yer alsın. Oda X:2 - Y:1 oluyor. Oyuncuların kafalarının olması şart değil ama olursa daha iyi olur oyuncuların kafasının yerine sadece steve kafasıda yapabilirsiniz yapabiliyorsanız. Lütfen acilen lazım sunucum için geri dönüşünüzü bekliyorum. İyi Forumlar.

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Son düzenleme:

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne bu hiçbir şey bilmeden buglu muglu demek? Saçma sapan laf üretme burada. Bu saçmalığın yetmemiş gibi en son 2015'de güncellenen bir eklentiyi kullan diyorsun, hem de Skript isteği konusunda.
Adam haklı. Skript lag ve bugtan bir şey yaratmıyor gerekmedikçe ve başka bir eklenti varsa kullanılması LAG ve açıktan başka bir şey kazandırmaz sana, saçma sapan konuşan sen olmuşsun burada (:

Thraenkost

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Adam haklı. Skript lag ve bugtan bir şey yaratmıyor gerekmedikçe ve başka bir eklenti varsa kullanılması LAG ve açıktan başka bir şey kazandırmaz sana, saçma sapan konuşan sen olmuşsun burada (:
Tamam skript'in bazı yerleri buglu ama bu düzeltemeyeceğin anlamına da gelmiyor :/
Birde full skript dolu serverde skript yazarken lag olduğunu hatırlamıyorum.

RepublicanSensei

ˢᵖᶤᵍᵒᵗ ᵈᵉᵛᵉˡᵒᵖᵉʳ
En iyi cevaplar
0
(Skript: Anası bug babası bug) https://dev.bukkit.org/projects/administration-panel Bu plugin Pek çok özellik sağlıyor dediğin özellik dahil.
Skript, developerine göre lag&bug yapar. Yani açıkcası kullanmayı bilen kullansın :) @Blueyescat haklı.

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Kimse anlamamış :/ Benim ordaki kastım skriptle yapılan guilerdi ama anlatımımdada hata var her neyse