Oyuncular Arası Sanal Market Plugini

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Sunucularınızda Saçma Sapan Sanal Market Eklentileri Kullanmaktan Sıkıldınız mı? O Zaman Aradığınız Yerdesiniz...

KISACA MARKET PLUGİNİ

Sunucunuzda ki Oyuncular İçin En İdeal Sanal Market Sistemidir. Oyuncular Artık Birbirlerinin Yanına Gitmeden Birbirleriyle Alışveriş Yapabilecekler...

YETKİLERİ

Eklentinin şu an İçin Bir Yetkisi Yoktur. Sadece Bazı Komutları Sadece OP'lar Girebiliyor O Kadar...

Güncelleme İle Gelecek ya da Gelen Sistemler

şu an İçin Ekstra Bir Sistem Düşünmedik...

İNDİRME LİNKİ

Sanal Market v1.0

PLUGİN TANITIM VİDEOSU

İLETİŞİM

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Bu işi forumda yapan gerçekten kaliteli insanlardan bence en başta gelensin.
Sen olduğun sürece bu platform sönmez.
Başarılarının devamını dilerim.

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu işi forumda yapan gerçekten kaliteli insanlardan bence en başta gelensin.
Sen olduğun sürece bu platform sönmez.
Başarılarının devamını dilerim.
Söndürmeyiz... :D Daha Ne Planlarım Var. Sadece Biraz Gecikmeli Geliyor O Kadar... Şimdiden Yorumunuz İlginiz İçin Teşekkür Ediyorum...

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Harika ve çok güzel bir plugin. Emeklerinden dolayı teşekkür ederim, sunucum da kullanacağım.

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Harika ve çok güzel bir plugin. Emeklerinden dolayı teşekkür ederim, sunucum da kullanacağım.
Buglardan Dolayı Şimdiden Özür Diliyorum. Ayrıca Yeni Claim Eklentisi Konuma da Bakmayı Unutmayın. Bu Hafta Gerçekten Çok Yoğunuz Ve Konu Tasarımı ya da İkon Gibi Şeylere Vakit Harcamamak İçin Elimde ki Tüm Eklentileri Yayınlıyorum. ItemSpawner'dan Sonra Bir Bir Hepsini Güncelleyeceğim...

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Buglardan Dolayı Şimdiden Özür Diliyorum. Ayrıca Yeni Claim Eklentisi Konuma da Bakmayı Unutmayın. Bu Hafta Gerçekten Çok Yoğunuz Ve Konu Tasarımı ya da İkon Gibi Şeylere Vakit Harcamamak İçin Elimde ki Tüm Eklentileri Yayınlıyorum. ItemSpawner'dan Sonra Bir Bir Hepsini Güncelleyeceğim...
Bugları yazar mısınız acaba? Kullanacağım için bilmek istiyorum da.