Oyundayken Klavye ve mouse kitleniyor. YARDIM!!!

varunax

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Build yaparken ve özellikle pvp de klavyem ve mouse um kitleniyor . ışıkları yanıyor ama çalışmıyorlar. ekranda her şey devam ediyor,mesela; önümde domuzlar geziyor sesler geliyor ama sadece klavye mouse donuyor. kablolarını çıkartıp takıyorum düzelmiyorlar. bilgisayara reset atınca düzeliyorlar. sebebi ne olabilir. lütfen yardımcı olurmusunuz.

R

Reloven

Ziyaretçi
Bulursan Banada Yaz :) Arada Oluyor Sadece Mc'ye Özel bir şey Galiba Başka Oyunlarda Filan Sıkıntı Yok.

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sanırım crack kullanıyorsınız .minecraftı silin ve başka bir laucherle deneyin
bence alakası yok çünkü 3 yıl crack kullandım öyle bir sorun yaşamadım...

Sorunun nedeni virüs olabilir... .minecraftını antivirüs yazılımın ile taramanı öneririm...

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
bence alakası yok çünkü 3 yıl crack kullandım öyle bir sorun yaşamadım...

Sorunun nedeni virüs olabilir... .minecraftını antivirüs yazılımın ile taramanı öneririm...
üzülerek söylüyorum ki bende crack kullanıyorum bende yaşamadım ama her crack aynı degil!!! buyüzden farklı bir laucherle denemesinde yarar var
öte yandan antivirüs fikrine katılıyorum

varunax

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
üzülerek söylüyorum ki bende crack kullanıyorum bende yaşamadım ama her crack aynı degil!!! buyüzden farklı bir laucherle denemesinde yarar var
öte yandan antivirüs fikrine katılıyorum
bu sorun için format attım ama değişen bir şey olmadı hala aynı. launcher team extreme kullanıyorum. lütfen yardımcı olun.