OyunEsiri |HUB > EggWars, Skyblock , SurvivalGames, SkyWars | Yeni Oyunlar Yolda [1.8 - 1.11}

MirzaMutluMRJ

PLAY.MRJNW.NET
En iyi cevaplar
0

Selamlar, OyunEsiri sunucusu bir MRJGroups projesidir yaklaşık 2 sene önce MRJNW adlı sunucumuzla büyük işlere imza attık 300 user'e kadar ulaştık lakin sorunlardan dolayı kapandı daha sonra tekrar OyunEsiri sunucusunu kurmaya karar verdik HUB olan sunucumuz 200 user'e kadar çıktık fakat bi nedenden dolayı bu sunucumuzda kapandı. Ama uzun zaman sonra tekrar sunucuyu açmaya karar verdik ve açtık sunucumuzun ilerleyeceğine tekrar büyüyeceğine inanıyorum sizin desteklerinizle.. Hepinizi sunucumuza bekliyoruz.
-BaranArslanMRJ

Sunucu IP Adresi : mc.oyunesiri.com
Sunucu Sürümü : 1.8 , 1.9 , 1.10
Toplam RAM Miktarı: 64+32 GB
WebSite Adresi : www.oyunesiri.com (-)
Facebook Adresi :www.facebook.com/OyunEsiriNW

MirzaMutluMRJ
(Kurucu)
BaranMRJ
(Kurucu)
BurakcanMRJ
(Genel Admin)
UfukOcakMRJ
(Genel Admin)
TahaMRJ
(Admin)
TunaYucel (Mimar)

UmuUG (Mimar)

HasanReizZ (Moderator)

Kasa Sistemi
birçok kasa çeşidi mevcut oyuna ilk giriş yaptığınızda hoşgeldin kasa anahtarı verilir bu anahtar ile kasa açıp çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.

Takas İtemi !
Her 3000 taş kırdığında 1 adet takas itemi otomatik olarak envanterine gelir kazandığın bu takas itemlerini biliktirerek spawn'nın ortasında bulunan Köylü Takas'tan kendine spawner'lar alabilirsin

Zaman Sistemi !
Oyunda durdukça para kazanırsınız her saat başı para kazanmanız gittikçe artar oyundan çıktığınızda süreniz sıfırlanır ve baştan başlamaz zorunda kalırsınız.

Etkinlik NO !
Etkinlik numaralarımız vardır 0 ila 1000 arasında kod chat'e yazıldıktan sonra etkinlik kodunu ilk yazan oyuncu otomatik olarak 500TL para ödülünü kazanır.

Küfüre Hayır !
Her küfür edişinde 1 uyarı kazanırsın bu uyarın 3'e ulaştığı zaman otomatik olarak belirli bir süre mute yersin küfür ettiğin zaman yazdığın küfür
engellenmiş şeklinde gözükür ve ceza olarak bulanıklık efekti verilir.

Son düzenleme:

MirzaMutluMRJ

PLAY.MRJNW.NET
En iyi cevaplar
0
Dün girmek istediğimde kapasitenin 6 kişi olduğunu gördüm.
Acaba bunun doğru olduğunu teyit eder misiniz ?
Sırf bu yüzden uyarı aldım da.
Merhaba, öncelikle biraz daha dikkatli olmalısın cakmalobi yapılırken girmeye çalıştığın için böyle bir durumla karşılaşmış olabilirsin birdahaki sefere biraz daha dikkatli olursan sevinirim. Onaylıyorum

Sunucumuzun alt yapısı kötü olduğundan dolayı çok daha iyi bir alt yapıya geçiş yapıyoruz sunucumuz şuanlık bakımdadır açılınca burdan bilgilendireceğim.

BekirAkmn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hocam başarılısınız gurur duyup tebrik ediyorum.

bol kazançlar.

MirzaMutluMRJ

PLAY.MRJNW.NET
En iyi cevaplar
0
Bu işi kessinlikle kazanç için yapmıyorum zaten bu işten kazanç elde etmek çok zor bir şey. Yorumun için teşekkürler.

Sunucu tekrardan aktif Yenilikler:
- Daha iyi bir alt yapıya geçiş yaparak lag oranını çok az'a düşürdük!
- EggWars Açıldı.
- SkyWars Yolda.
----------

Web Sitemiz açıldı: www.OyunEsiri.com

EmreZengin

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Güzel bir sunucuya benziyor, umarım başarılı olursunuz.

MirzaMutluMRJ

PLAY.MRJNW.NET
En iyi cevaplar
0
Son düzenleme:

Surpire

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başarılarınızın Devamını Diliyorum.