Oyunmu Arıyorsunuz ama İçinde her şey olsun diyorsanız

Eriniy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Star Ctizen.Aşağıdaki gemi ençok kullandığım gemidir oyunda.Avenger Titan isimli gemiyide kullanırım ama bu gemi benim favorimdir.
Öncelikle oyundaki başlangıç paketlerinden birini aldığınızda tüm gemileri oyun içindeki para birimi ile oyunda alabilirsiniz ama oyunun bitmediğini hepimiz biliyoruz ve benim gibi 275 dolar bir gemiye para vermek istemezsiniz.40-100 dolar başlangıç miktarları ile oyun ve başlangıç gemileri alınabilir.Ayrıca size tavsiyem avenger titan ile başlamanızdır.Ben birçok gemiyi aldım oyun içinde alınabileceği halde ki bna verdikleri tek avantaj gemim patladığı zaman yenisini almak için normal bir oyuncunun vereceği gemi sigortası parasını vermemem.Yani oyunda 10 dolar para ödeyenle 1000 dolar para ödeyen arsındaki tek fark budur.Önce titanın resmini verdim.Açıklayayım neden iyi ufak bir yaşam mahali var ve yatağı var bu şu anlama gelir.Oyunda geminiz nerde olursa oldun ofline olacağınız zaman yatarsınız.Online olduğunuzda yattığınız yerde uyanırsınız.Yani save noktası gibi.ayrıca ufak bir hangarı var hem yük taşımak hemde ufak yer araçları için kullanılabilir.Yani bir gemi içinde ufak bir motorsiklet uzayda gezip gezegenlere inip istediğiniz yere yerdede gidebilirsiniz.Yer savaşları ve araçları büyük önem taşıyor ki en büyük FPS oyunlarında daha iyi.Sniper tüfeklerinden tabancalar ve crosbowa kadar her şey var.Tabi yer araçları tanklar,zırhlı personel taşıyıcıları yad amaden çıkarma araçları ile yük taşıma araçlarına kadar çeşitli.Titan yalnız kurtlar için birebir.Bu nedenle ben Avanger Titan gemisinide aldım.tabii ki bir avenger titan bir constellation andromeda ile karşılaşınca pilotlar aynu yetenekteyse kaybeder.Constellation kalkan,zırh ve silah gücü olarak çok üstündür.Yinede kaçma şansınzı veya iyi bir pilot iseniz kazanma şansınız var.
Oyun nededen iyi ve tüm oyunlarda olan her şey var.
Öncelikle oyundaki uzay savaşları ve gemilerin içinde gezebilmeniz birden fazla kişi tarafından gemilerin kullanılması mekanikleri her oyundan üstün.Gezegenler,gezegenlerdeki yerleşim birimleri ve doğal hayat bildiğiniz en iyi açık dünya oyunundan daha gerçekçi ve gelişmiştir.Keşfetmek,yer savaşları,uzay savaşları,başka gemilere baskın yapmak ve tüm bunların birleşimleri oldukça mükemmel.
Başımdan geçen birşeyi anlatayım:
Constellation ile uzak bir gezegene iniş yaptım.Gemide yer aracı olarak maaden çıkarma için kullanılan gezegen yüzeylerinde roc vardı.Bir iki tur maden yükü toplayıp gemiye bıraktım ve farklı bir bölgeye giderken taşların arasında aracın sığmayacağı kadar ufak bir mağara girişi gördüm.Bende araçtan indim ve sürünerek deliğe girdim.Bilmediğim deliğin büyük bir mağara sisteminin girişlerinden biri olduğu ve ana girişin 3 km ötede olduğu.Karanlık olduğu için ışık açtım ve bir km kadar ilerleyince mağaranın üzerindeki bir açıklıktan içeri iniş yapmış bir avengr titan olduğunu gördüm.Tam ben kim ku bu filan diye düşünürken beni fark etti pilot ve bana ateş açtı.Bende PVP beklentisi içinde olmadığım için ilk başta bocaldım ve kaçmaya başladım.Peşimde geldiysede bir süre sonra gemisine geri döndü ve bende yer aracıma geri dönüp gemime doğru gitmeye başladım tam varmışken havadan ateş açtı kendi gemisiyle.Tabi yerde olduğum için ve kontrollere ulaşmam zaman aldığı için baya bir kalkanımı azalttıysada gemim pvp için donanıma sahipti.Bende gemimin ayarlarını max kalkana getirip yem olarak kullanmaya karar veredim.Constellation gemilerinin kıç tarafında ufak ve hızlı bir snoop figher vardır.Ona atladım gemim yerdeyken kalkış yaptım ki dikkatini çektiğimde çoktan uzaklaşmıştım.İlk başta ana gemime ateş etmeyi sürdürdüysede ben ona bayağı bir hasar verince kaçmaya başladı.Sonunda ben kazamdım ve öldü.Gemime geri döndüm ve hasar olmadığını gördüm.Kalkanlarım zayıflamıştı sadece.Kalkış yaptım rotamı çizerken gemimdeki yatakta ofline olmuş 3 arkadaşım online oldu.Kendilerini çağırdım discordtan.Anlattım olanı pek raslanılan bir durum değildir bana saldırılması oyunda.Onlarda şaşırdı ve dikkatli olmaya karr verdik.Full mürettebat andromeda çok tehlikeli bir gemidir.Tahmin ettiğimiz gibi bazı korsan oyuncular guruplaşmışlar ve ben aralarından birini öldürdüğüm için bizi aramaya geldiler.8 gemi ile.Bir tanesi oldukça tehlikeli hammerhead diğerleri titan gibi ufak savaş gemileri.Baş etmemize imkan olmadığı için en tehlikelisi olan hammerhead ana hedefimiz oldu füze atışlarımız sonucu patladı.Gemimiz hasar almaya başlayınca kaçtık.Onlarda peşimizden geldi ama bu sırda kalkanlarımız doldu.Kalan füzelerim ve turretlerdeki aarkadaşlarımın ve en iyi pilotumuz olan arkadaşımın ufak savaşçı gemimi kaldırması sonucu gelen yardım ile 3 gemi daha patlatınca geri çekildiler ki füzeler bitmişti ve gemim ağır hasarlıydı.Devamıda geldi ama bu rasgele bir karşılaşma sonucu olanlar.Hergün böyledir.Oyunda:Hapse girdim defalarca mecburi maden işçisi oldum bazen 18 saat boyunca.Oynayın derim.
thumb-1920-937643.jpg

cyudetonz5931.jpg
Bu benim en favori gemim oyundaki.Nedenleri ise 4 kişi yada tek başınıza kullanabilmeniz,Multi Role Olması:Constellation Andromeda